ויקיטקסט:מזנון

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש
המזנון

קיצור דרך: וק:מ

המזנון של ויקיטקסט משמש לדיונים כלליים, קביעת מדיניות, קבלת החלטות כלליות ובקשות לעזרה - אך ניתן להודיע בו על כל דיון המתקיים במקום אחר.

הערות ושאלות לגבי ערכים ספציפיים יש לשאול בדף השיחה של הערך עצמו.

Crystal Clear app file-manager.png דף הדיונים הנוכחיפתיחת דיון חדש
2004 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2005 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2006 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2007 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2008 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2009 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2010 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2011 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2012 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2013 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2014 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר
2015 ינואר פברואר מרץ אפריל מאי יוני יולי אוגוסט ספטמבר אוקטובר נובמבר דצמבר

המזנון במיזמים עבריים נוספים: ויקיפדיהויקימילוןויקיציטוטויקיספרויקימסע

תוכן עניינים

Wikidata: Access to data from arbitrary items is coming[עריכה]

(Sorry for writing in English)

When using data from Wikidata on Wikipedia and other sister projects, there is currently a limitation in place that hinders some use cases: data can only be accessed from the corresponding item. So, for example, the Wikipedia article about Berlin can only get data from the Wikidata item about Berlin but not from the item about Germany. This had technical reasons. We are now removing this limitation. It is already done for French Wikisource and Dutch Wikipedia. Your project is one of the next ones:

 • 18. May: Farsi Wikipedia, English Wikivoyage, Hebrew Wikipedia
 • 1. June: Italian Wikipedia, all remaining Wikisource

We hope to have it rolled out nearly everywhere by the end of June 2015.

We invite you to play around with this new feature if you are one of the people who have been waiting for this for a long time. If you have technical issues/questions with this you can come to d:Wikidata:Contact the development team.

A note of caution: Please be careful with how many items you use for a single page. If it is too many pages, loading might get slow. We will have to see how the feature behaves in production to see where we need to tweak and how.

How to use it, once it is enabled:

Cheers Lydia Pintscher 18:19, 13 במאי 2015 (IDT)


Wikimedia Foundation Board of Trustees elections 2015[עריכה]

Wmf logo vert pms.svg

This is a message from the 2015 Wikimedia Foundation Elections Committee. Translations are available.

Voting has begun for eligible voters in the 2015 elections for the Wikimedia Foundation Board of Trustees. Questions and discussion with the candidates for the Board will continue during the voting.

The Wikimedia Foundation Board of Trustees is the ultimate governing authority of the Wikimedia Foundation, a 501(c)(3) non-profit organization registered in the United States. The Wikimedia Foundation manages many diverse projects such as Wikipedia and Commons.

The voting phase lasts from 00:00 UTC May 17 to 23:59 UTC May 31. Click here to vote. More information on the candidates and the elections can be found on the 2015 Board election page on Meta-Wiki.

On behalf of the Elections Committee,
-Gregory Varnum (User:Varnent)
Volunteer Coordinator, 2015 Wikimedia Foundation Elections Committee

Posted by the MediaWiki message delivery 17:20, 17 May 2015 (UTC) • TranslateGet help

מפרגנים לכם![עריכה]

שלום לכולם, קרן ויקימדיה העולמית מזמינה אתכם להמליץ על עורכים מצטיינים הראויים לקבל שי ייחודי על תרומתם המשובחת חיוך כדי לקבל פרטים נוספים ולהביע את הערכתכם לעורכים החביבים עליכם כנסו לקישור הזה. Chenspec-WMIL (שיחה) 17:45, 25 במאי 2015 (IDT)

שאלה - מי זה מה הראשי תיבות של הר"ב בדברי הש"ך[עריכה]

אני שמתי לב שבפירוש הש"ך על שולחן עורך מופיע הרבה את הראשי תיבות של הר"ב. כנראה הכוונה אל דברי הרמ"א אבל לא הצלחתי להבין את הראשי תיבות.. מישהו יודע?--Roxette5 (שיחה) 21:24, 30 במאי 2015 (IDT)

לדעתי הרב בית יוסף, כלומר ר' יוסף קארו.Ahituvrs (שיחה) 22:56, 31 במאי 2015 (IDT)

Ahituvrs - לדעתי מדובר ברמ"א, לאחר שהש"ך מציג אותו בניגוד לב"י, ומפנה לדברים שכתובים ברמ"א ולא בשו"ע. דוגמה: ש"ך על יורה דעה יח#שך כט. אלישיב ליפא (שיחה) 05:13, 1 ביוני 2015 (IDT)
וכן מוכח מהציטוט הזה שמצאתי: ...וכ"כ הר"ב לקמן בסי' רל"ו ס"ב והמחבר בסי' רל"ט ס"ו....--Roxette5 (שיחה) 09:23, 2 ביוני 2015 (IDT)

ריאיון ברשת א[עריכה]

ביום רביעי בשעה 12 בצהריים אני אתראיין ברשת א על הפעילות שלי בויקיטקסט, מוזמנים להציע נושאים שנראה לכם חשוב להזכיר • אור שפיראשיחהתרומות • י"ג בסיוון ה'תשע"ה • 20:24, 31 במאי 2015 (IDT)

אם את מתראיינת על הפעילות שלך, אז תזכירי את הפעילות שלך, מראשיתה ועד היום. ההקלטות של המשנה, בן סירא, הירושלמי\התוספתא, וכו'. את יודעת וזוכרת יותר מאיתנו מה תרמת כאן. נחום - שיחה 00:13, 1 ביוני 2015 (IDT)
כמובן אדבר על הפעילות שלי, אבל זו דרך לחשיפה לקהל הרחב את הקורה כאן ואולי אולי להביא עוד אנשים לתרום לכן אם יש משהו שנראה לכם חשוב לספר על ויקיטקסט אשמח לשמוע אותו • אור שפיראשיחהתרומות • י"ד בסיוון ה'תשע"ה • 00:27, 1 ביוני 2015 (IDT)
הפרויקט של ספר החוקים הינו דבר מדהים לדעתי שכל אזרח ישראלי ראוי שיידע בו.--Roxette5 (שיחה) 00:35, 1 ביוני 2015 (IDT)
אם את מספרת בכלליות על הפרוייקט, צייני גם את שיתוף הפעולה עם הספרייה הלאומית. נחום - שיחה 11:31, 2 ביוני 2015 (IDT)

ניתן להוריד את ההקלטה מאתמול למחשב ולשמוע • אור שפיראשיחהתרומות • י"ז בסיוון ה'תשע"ה • 08:29, 4 ביוני 2015 (IDT)

Wikidata: Access to data from arbitrary items is here[עריכה]

מישהו יודע מה זה אומר? אלישיב ליפא (שיחה) 13:43, 18 ביוני 2015 (IDT)
משהו שקשור לשימוש בנתונים ששמורים בויקינתונים...מגבלה שהייתה בעבר שעכשיו הוסרה... נתון בעבר שהיה שייך לעיר ברלין לא הייתה נגישה לערך כמו גרמניה... עכשיו זה כן נגיש... המעט שהבנתי.--Roxette5 (שיחה) 14:58, 18 ביוני 2015 (IDT)

זה אומר שניתן לכתוב תבניות שפונות למקורות מידע בויקינתונים. נניח ששמיר {{עיר}} בערך אודות ברלין, וכתוב בתבנית שברלין נמצאת בגרמניה. עכשיו התבנית יכולה לפנות לויקינתונים ולשלוף משם אוטומטית את דגל גרמניה, או אולי מפה של גרמניה. דוגמא אחרת: בערך מרי הראשונה, מלכת אנגליה יש תבנית ובא מופיע "הבא בתפקיד: אליזבת הראשונה". עכשיו התבנית תוכל לשאוב ישירות מויקינתונים את המידע, להבין שאליבת הראשונה היא מלכה ולא מלך, ולכתוב אוטומטית: "הבאה התפקיד", או "מחליפתה". @בורה בורה אלישיב ליפא Kotz (שיחה) 22:55, 20 ביוני 2015 (IDT) (חשבתי שאני בויקיפדיה ולכן כל הקישורים האדומים) Kotz (שיחה) 22:56, 20 ביוני 2015 (IDT)

פרויקט הטור ומפרשיו -- עדכון[עריכה]

שלום לכולם. לידיעתכם, פניתי אל ארי בכרך, איש שמנהל את המאגר טקסט של אתר SAFARIA. הסבתרי לו שישנם כמה חסרונות ושיבושים בעותק הנוכחי של הטור. הוא הודה לי ואמר לי שצפוי בכמה חדשים להעלות הוצאה חדשה של הטור (דפוס משנת 1927) יחד עם כל מפרשיה (בית יוסף, ב"ח, וכולי). העאלה זו גם כן תהיה על בסיס OCR ולכן אי אפשר להיות בטוח שההוא תהיה באיכות טובה יותר מאשר קיים כיום. ימים יגידו. בכל אופן רציתי שתדעו במידה והדבר משפיע על קבלת החלטתכם לגבי פרויקטים להשקעה. בברכה, --Roxette5 (שיחה) 09:52, 2 ביוני 2015 (IDT)

במידה ואתה או מישהו אחר מעלים משם מהדורה חדשה של הטור, נא לשים לב שאתם לא דורסים סימנים שכבר הגיהו אותם אצלנו ועבדו עליהם. את נושאי הכלים לא לדרוס כלל, כי אני (לרוב, או מישהו אחר כמו תולדות אדם) עבדנו עליהם. כמו כן, נא לסמן כל סימן שמקורו משם (וכל פיסקה של נושא כלים שמקורו משם) נא לסמן בתבנית שתאפשר לעקוב אחרי זה, תבנית שתוסר על ידי מי שמגיה או עורך את הסימן או את הפיסקה של נושא הכלים. בברכה, נחום - שיחה 01:56, 7 ביולי 2015 (IDT)

הצבעה לבוט של סימני שולחן ערוך - משתמש:אלישיב ליפא[עריכה]

שלום לכולם. משתמש:אלישיב ליפא בזמן האחרון עושה עבודה מדהימה ביצירת סעיפים לשו"ע והעלאת החומר של הבאר היטב. יש לו רצון לקבל הרשאות של "בוט" (לא בדיוק הבנתי את היתרונות מלבד זה שמקל על הדף "שינויים אחרונים" לא להיות מפוצץ עם כל ההשינויים שלו. יש עוד יתרונות?).

אינני רואה טעם להתנגד לבינתיים. יש מתנגדים?--Roxette5 (שיחה) 12:53, 2 ביוני 2015 (IDT)

דיון - דגל בוט[עריכה]

אני משתמש הרבה בסקריפטים כדי ליצור דפים ולהעביר טקסט אוטומטית לדפים מסוימים. הדבר גורם לעומס על רשימת השינויים האחרונים, ובשביל לפתור זאת אני מבקש דגל בוט (למשתמש שלי או למשתמש שיווצר במיוחד לצורך כך). הבנתי שהנוהל הוא לקיים על כך דיון במזנון.

השימושים שלי לסקריפטים (כרגע):

 • יצירת דפי סעיפים בשו"ע (לדוג': שולחן ערוך יורה דעה א א)
 • יצירת קישורים לסעיפים בדפי שולחן ערוך. (ניתן לראות דוג' לקישורים כאלה בשולחן ערוך יורה דעה א)
 • הוספת תגי קטע לסעיפים בשולחן ערוך. (דוג' כנ"ל)
 • העברה וחלוקה של באר היטב מדף משתמש לדפי הספר.

את הקוד שלי אפשר לראות בחשבון GitHub, יש קישור בדף המשתמש.

אלישיב ליפא (שיחה) 13:06, 2 ביוני 2015 (IDT)

השאלה היא למי זה מפריע עומס השינויים ברשימה? בדיון שהיה על הנושא של בוטים משתמש:Roxette5 ציין שהוא מעדיף דווקא כן לראות את השינויים הללו. • אור שפיראשיחהתרומות • י"ז בסיוון ה'תשע"ה • 11:35, 4 ביוני 2015 (IDT)
לא זכור לי שאמרתי בדיוק כזה. מה שזכור לי שכן אמרתי הוא שאני מתנגד לעריכות גורפות באתר על ידי בוט בלי שמישהו מקבל עליו אחריות לבדוק כל עריכה ועריכה ולוודא שהדבר לא הורס לדפים ועריכות שכבר קיימים. במקרה הזה קיים את שתי היתרונות -- אני אכן עובר על כל ההעלאות של הבוט בדפים של שולחן ערוך ובאר היטב, וכן בעיקרון מדובר על יצירת דפים חדשים וטקסט חדש של הבאר היטב, מה שעוד לא קיים באתר, ולכן יש פחות חשש להרוס מה שכבר בנוי מאשר לתרום לאתר.
בכל אופן, נראה לי שאני כבר יכול לתאם את הסרגל שלי כך שאוכל לצפות בכל שינויים של בוטים.--Roxette5 (שיחה) 11:59, 4 ביוני 2015 (IDT)
Symbol support vote.svg בעד דגל בוט למשתמש ייעודי שייווצר לשם כך. אני מנטר דרך קבע את השינויים האחרונים, ולפעמים 500 לא מספיק עם עומס השינויים האוטומטיים. נחום - שיחה 12:51, 4 ביוני 2015 (IDT)
Symbol support vote.svg בעד --אראל סגלשיחה • כ' בסיוון ה'תשע"ה 16:27, 7 ביוני 2015 (IDT)
Symbol support vote.svg בעד -- משתמש:Nahum אפשר לסגור את הדיון?--Roxette5 (שיחה) 23:36, 11 ביוני 2015 (IDT)
כן, תודה, נראה לי שיש קונצנזוס. עכשיו שייצור משתמש נפרד עבור הבוט ואז תן לו דגל מתאים. נחום - שיחה 04:42, 12 ביוני 2015 (IDT)

יצרתי את המשתמש "שולחן עורך". תודה. אלישיב ליפא (שיחה) 08:09, 12 ביוני 2015 (IDT)

בוצע בוצע.--נחום - שיחה 08:17, 12 ביוני 2015 (IDT)

מדברים עליכם בוויקיפדיה - לא תצטרפו לדיון?[עריכה]

נראה לי שיהיה לכם מעניין להצטרף לדיון הזה - אפשר להציג שם את האפשרויות של OCR Chenspec-WMIL (שיחה) 17:36, 4 ביוני 2015 (IDT)

Pywikibot compat will no longer be supported - Please migrate to pywikibot core[עריכה]

Sorry for English, I hope someone translates this.
Pywikibot (then "Pywikipediabot") was started back in 2002. In 2007 a new branch (formerly known as "rewrite", now called "core") was started from scratch using the MediaWiki API. The developers of Pywikibot have decided to stop supporting the compat version of Pywikibot due to bad performance and architectural errors that make it hard to update, compared to core. If you are using pywikibot compat it is likely your code will break due to upcoming MediaWiki API changes (e.g. T101524). It is highly recommended you migrate to the core framework. There is a migration guide, and please contact us if you have any problem.

There is an upcoming MediaWiki API breaking change that compat will not be updated for. If your bot's name is in this list, your bot will most likely break.

Thank you,
The Pywikibot development team, 19:30, 5 June 2015 (UTC)

משתמש:אלישיב ליפא, כנראה שזה רלוונטי אליך. אתה מודע לכך?--Roxette5 (שיחה) 09:24, 14 ביוני 2015 (IDT)
כן. תודה. אלישיב ליפא (שיחה) 09:52, 14 ביוני 2015 (IDT)

תקלה בתבנית {{ב}}[עריכה]

שלום לכולם,

לידיעתכם, פניתי אל משתמש:קיפודנחש בויקיפדיה לראות אם הוא יכול לעזור לנו עם הבעיה שיש אצלנו עם התבנית של {{ב}} שאינו עובד נכון במסכים של פלאפונים וניידים. מקווה שהוא יוכל לעזור.--Roxette5 (שיחה) 09:23, 14 ביוני 2015 (IDT)

עיי"ש קיבלתי תשובה שבתצוגה של ניידים אין תצוגה של HOVER. ישנם רק שתי אופציות, להשאיר את התצוגה כמות שהיא או לשנות את זה כך שלא תיראה כלל את המילים במסך ניידי... אני מעדיף את השנייה כי לדעתי המצב הנוכחי הופך את הדפים ללא קריאים. אני מבקש רשות לשנות את התצוגה כך שלא תיראה את פירוש הביאור במסכים ניידים. יש התנגדות?
אולי אפשר לשנות את התבנית, כך שתמיד יהיה רווח קשיח לפני הביאור, כדי שהביאור לא יהיה צמוד למילה המבוארת? נחום - שיחה 14:33, 15 ביוני 2015 (IDT)
רעיון טוב אבל עדיין נורא מטעה. תתאר לעצמך מישהו קורא במשניות במרחב הביאור -- אין הכרע איזה מילים הם משל המשנה ואיזה הם משל הביאור שלנו. לא הוגן לדעתי.--Roxette5 (שיחה) 14:35, 15 ביוני 2015 (IDT)
אולי אפשר להקטין את הביאור ולהוסיף לו סוגריים. אנסה. נחום - שיחה 14:49, 15 ביוני 2015 (IDT)
אנא בדוק עכשיו איך זה נראה ותן דעתך. נחום - שיחה 14:53, 15 ביוני 2015 (IDT)
@משתמש:Roxette5, אנא תן דעתך. תודה. נחום - שיחה 12:50, 29 ביוני 2015 (IDT)
הרבה יותר טוב. אפרט כאשר אהיה מול מחשב ואחרי שאוכל לבדוק גם בתצוגה של אייפד. --Roxette5 (שיחה) 13:32, 29 ביוני 2015 (IDT)
הבעיה יותר חמורה באייפד. אמנם התוכן של הביאור מופיע בסוגריים אבל אינו מופיע בגודל מוקטן אלא כשאר הטקסט. היות שכן בדפים כמו ביאור:משנה כלאים ג התוכן של הביאור נראה כמו גירסה אחרת של דברי המשנה עצמו (שמקובל להופיע גם כן בסוגריים). באייפון המצב הרבה יותר טוב אלא שלפעמים כאשר לוחצים על המילה שעליו תוכן ביאור כל המילים שיש עליהם ביאור נעלמים מהדף. זה אחד הנושאים שכדאי לנו לדבר עליו במפגש הבא כאשר כולנו נוכחים מול תצוגות שונות בדפים שונים. ...--2.54.129.173 13:44, 29 ביוני 2015 (IDT)
משתמש:Roxette5, האם התיקון האחרון של משתמש:Fuzzy עוזר עכשיו בזה? נחום - שיחה 11:59, 15 ביולי 2015 (IDT)
אכן תיקן את הבעיות שאני ראיתי בעבר בדף של ביאור:שיר השירים א ובדף של ביאור:משנה כלאים פרק ז. לא עשיתי בדיקה מקיפה אבל הדבר בהחלט תרם לשיפור. חזק וברוך!--Roxette5 (שיחה) 12:54, 15 ביולי 2015 (IDT)

יומולדת 11 לוויקיטקסט‎[עריכה]

שלום לכולם, בקיץ יהיה יומולדת 11 לוויקיטקסט‎! מי שמעוניין לעשות עוד מפגש מוזמן להתחיל לתכנן אותו. אם יש עניין במפגש, חן ספקטור, רכזת הקהילות בוויקימדיה ישראל, תשמח לעזור בפרטים הטכניים (מקום וכו').

אני אישית נוסע לבקר משפחה בקיץ, ולכן רוב הסיכויים שלא אוכל להשתתף (אלא אם כן יהיה בחודש יולי לפני ט' באב). Dovi (שיחה) 14:07, 15 ביוני 2015 (IDT)

ט"ו באב יוצא ביום שישי, ערב שבת נחמו, ה-31 ביולי. אני מציע יום זה לפגישה, ואשמח להגיע. ניתן לקיים את הפגישה במשרדי העמותה בתל אביב (כמו בשנה שעברה), או למצוא מקום אחר בירושלים. יש עוד מעוניינים? נחום - שיחה 14:58, 15 ביוני 2015 (IDT)
ויקיטקסט:מפגשים/תשע"ה/קיץ . אתם מוזמנים להביע שם את דעתכם ולהירשם. נחום - שיחה 15:24, 15 ביוני 2015 (IDT)

ערובין --> עירובין[עריכה]

שלום לכולם, רציתי לציין שבמשנה האיות הוא עם יו"ד משנה עירובין א, ובבלי בלי ערובין ב א. אם אין התנגדות אני יפנה לכתיב המלא, בברכה בן ציון (שיחה) 09:45, 19 ביוני 2015 (IDT)

אתה מתכויון ליצור הפניה אל כל עמוד ועמוד של מסכת עירובין?--Roxette5 (שיחה) 12:54, 19 ביוני 2015 (IDT)
כן. אתמול עשיתי את הדפים שברשימה זו. בן ציון (שיחה) 13:23, 19 ביוני 2015 (IDT)
נראה לי שאז הסרגלי ניווט של כל הדפים לא יופיעו. תצטרך גם לשנות את כל סרגל ניווט עם טקסט של "עירובין". אתה מוכן לעשות כך?
מלבד זאת יתכן שיש עוד כמה השלכות לדבר, כי לאורך שנים בנינו תבניות על סמך השם "ערובין", יש סיכוי שהדבר יגרום לעוד הרבה בעיות (דוגמא אחת, תבנית {{ממ}} בנויה על סמך השם "ערובין"). יותר בטוח עם תיצור דפים של "עירובין" ותפנה אותם אל הדפים של "ערובין". בכל אופן, הדבר צריך להיבדק תוך ניסוי של דף אחד או שנים ולבחון איזה השלכות יש לדבר.--Roxette5 (שיחה) 14:16, 19 ביוני 2015 (IDT)
Roxette5, א. לעולם לא אמחק דפים, רק אצור הפניות. ב. אני ישנה גם בסרגל. ג. אני מטפל בזה כעת מהסיבה הבאה, בוקיפדיה יש W:תבנית:תנ"ך, תבנית זה נמצאת באלפי ערכים, מה שקורא שכשממלאים שם "עיובין" זה מפנה לכאן וכתוב "הדף אינו קיים"... בן ציון (שיחה) 14:43, 19 ביוני 2015 (IDT)
ואגב שם זה היה בכמויות, לדוגמא "עורלה" "כלאיים" "מקוואות" עד שעזרתי למשתמש:IKhitron לבנות W:יחידה:ספרי קודש שמזהה את כל הבעיות האלו ועוד בעיות ומסמן, בהזדמות כשזה יהיה סופי כדאי להעביר את זה לכאן. בן ציון (שיחה) 14:48, 19 ביוני 2015 (IDT)
התחלתי מעירובין ק א ואכן יש בעיה עם הקישור משם להיברו בוקס, אנסה לפתור. בן ציון (שיחה) 14:58, 19 ביוני 2015 (IDT)
פתרתי את הבעיה בדף תבנית:קישור לצורת הדף/היברובוקס‎. בן ציון (שיחה) 15:01, 19 ביוני 2015 (IDT)
עדיין לא הבנתי, למה לא ליצור הפניות בכיוון הפוך עירובין-->ערובין ואז לא צריכים לשנות שום תבנית ולא צריכים לשנות את הסרגלים ועוד דברים?
עוד דבר, למה לבצע שינויים גורפים, במיוחד אחרי שבקשתי ממך לא לעשות את זה ורק לצמצם ניסוי של דף אחד או שנים. אחריותך לתת כבוד לשאר הדעות כאן באתר ולתת לאנשים צ'אנס להביע את דעתם לפני שאתה מבצע שינויים גורפים. הריני מזכירך בפעם הקודמת שביצעת שינויים בתבנית מזערי וכל דפי המחברים כאן באתר התקלקלו למשך חודשים עד שמשתמש קיפודנחש הגיע לכאן ואיתר הבעיה. אם אין ברצונך לבקש הצבעה על כך הרי לפחות היית יכול לחכות יום יומיים לתת לשאר האנשים כאן להגיב. --Roxette5 (שיחה) 17:04, 19 ביוני 2015 (IDT)
אני עוצר עכשיו. עם לא יסכימו אני אחזיר הכל. ושוב אציין שבמשנה כאן כתוב "עירובין" (בירושלמי לא). בן ציון (שיחה) 01:40, 21 ביוני 2015 (IDT)
יש הרבה מאוד קישורים מספרים שונים באתר לש"ס, ובכולם הפנינו עד עכשיו ל"ערובין" x y כי כך זה היה באתר. אם אתה מוכן לאתר את כל הקישורים הללו ולהפוך אותם ל"עירובין", בבקשה. אחרת, אנא השאר את "ערובין" כפי שהוא. בברכה, נחום - שיחה 03:14, 21 ביוני 2015 (IDT)
מה שלא מחליטים לעשות, שימו לב גם לבעיה דומה בביכורים/בכורים. Ahituvrs (שיחה) 18:48, 21 ביוני 2015 (IDT)
משתמש:ציון הלוי, אני מודה לך על ההבנה. בכל אופן, לעניננו, בדקתי בינתיים את התבניות {{ממ}} {{הפניה-גמ}} וגם את הדפים שמכילים {{קטע עם כותרת}} בדף בבלי ערובין פרק ט ואיני רואה שם בעיה (אלא שנצטרך לשנות את הפרמטרים של תבנית {{ממ}} כך שיופנו בכיוון ההפוך, אל "עירובין" ולא אל "ערובין"). אישית, אני מסכים איתך שעדיף בשיום שם של "עירובין" ולא של "ערובין" והייתי בעד השינוי (לעומת הדעה המכובדת של נחום שסובר "אם הדבר לא שבור אל תתקן אותו"). לכאורה אינני רואה תקלה בדבר כרגע, (אלא אם כן מישהו יצביע על משהו אחר) ובכן, דעתי האישית, כל עוד אתה תפנה הפניות לכל דף ותתקן את הסרגלי ניווט אני בעד השינוי. דעתי האישית. Symbol support vote.svg בעד.--Roxette5 (שיחה) 22:36, 21 ביוני 2015 (IDT)
Roxette5, תודה לך.
Nahum, פתחתי דיון בויקיטקסט:בוט/בוט החלפות/אולם דיונים, בברכה, בן ציון (שיחה) 23:29, 21 ביוני 2015 (IDT)

הנושא נידון בעבר בשיחה:מסכת עירובין. 13:04, 26 ביוני 2015 (IDT)

כולל[עריכה]

רשימה של החילופים האפשריים הייחסית מקובלים. המלצתי שניצור הפניות לכל או לרוב הרשימה, סידרתי את הראשון שנראה עדיף קודם. מה אתם אומרים?

 1. פאה פיאה
 2. ביכורים בכורים
 3. עירובין ערובין
 4. כלאים כלאיים
 5. מקואות מקוואות
 6. קידושין קדושין
 7. מידות מדות
 8. עדיות עדויות
 9. נידה נדה
 10. אהלות אוהלות

ם - ן

 1. מכשירין מכשירים
 2. זבים זבין
 3. עוקצים עוקצין

בן ציון (שיחה) 15:06, 23 ביוני 2015 (IDT)

אני מתנגד לכל יוזמה להתאים את הספרות הקלאסית של לשון הקודש לדקדוק העברית של זמנינו. הספרים צריכין להירשם כפי שהם מופיעים בספרי הדפוס הקדומים והמקובלים ברוב העולם. היות שכן אני רק רואה מקום לדבר על "עירובין" "ביכורים" "קידושין" ו"נדה". בנוסף, בשביל מה ליצור אלפי דפים של הפניות? לא מוגזם קצת?--Roxette5 (שיחה) 15:31, 23 ביוני 2015 (IDT)
א. הכל כמובן שמות הדפים. ב. כל מה שהבאתי, אני חושב, איך שזה בדפוס, אגב כאן באתר כתוב "נידה" במקום "נדה" (בבלי נידה מסכת נידה). ג. החשיבות של ההפניות היא, א. ישנם ספרים שכן כתבו בכתיב אחר, וכך יוכלו לקשר מהם ג"כ בלי לבדוק איך זה מופיע בדיוק (כנ"ל לגבי אלפי קישורים מויקיפדיה לכאן). ב. בחיפוש פשוט בגוגל לדוגמא "מסכת כלאים פרק" מול "מסכת כלאיים פרק" אם אין דף הפניה אז מופיעים יותר למטה. בן ציון (שיחה) 15:58, 23 ביוני 2015 (IDT)
ב. מלבד נדה, ערובין, קדושין, ובכורים אנחנו לא סוטים מהדפוס (למיטב ידיעתי אא"כ יש לך דוגמאות) ובכן יש מקום לשנות את אלו ולא את השאר. ג. הקטע של ההתאמה לוויקיפדיה מטריד אותי. אנחנו לא חייבים להתאים לויקיפדיה במיוחד בכדי לחזק סטיות בשפה. המסכת היא "פאה" ולא "פיאה" ולא משנה כמה עורכים יכתבו ערכים על "פיאה" אנו אין לנו טעם להתאים אליהם אלא להיפך -- שהם יבנו להם תבניות לויקיטקסט בכדי להתאים אלינו. ד. מקסום תוצאות בגוגל לא אמור להיות חלק מהשיקולים שלנו.--Roxette5 (שיחה) 16:52, 23 ביוני 2015 (IDT)
אולי כדאי להתחיל מהשינויים המוסכמים. נוודא שזה עובד כמו שצריך, ואחר-כך נדון שוב בשינויים נוספים. --אראל סגלשיחה • ט' בתמוז ה'תשע"ה 09:37, 26 ביוני 2015 (IDT)
אראל סגל, התחלתי מבבלי ערובין -> עירובין, מהסוף להתחלה, בהתיים לא מצאנו בעיות.
לגבי העירובין אני מסדר גם את הירושלמי כדי שיתאים הקישורים מהבבלי. בן ציון (שיחה) 11:45, 26 ביוני 2015 (IDT)

ראו ויקיטקסט:אסם/הפניות כתיב לספרי יסוד. בן ציון (שיחה) 09:38, 29 ביוני 2015 (IDT)

HTTPS[עריכה]

01:00, 20 ביוני 2015 (IDT)

תרגומים של פונקציות מפענח[עריכה]

יש מקום בו אני יכול לראות מה השם של פונקצית מפענח בעברית? אלישיב ליפא (שיחה) 08:40, 22 ביוני 2015 (IDT)

מה זה "פונקציות מפענח"? נחום - שיחה 10:02, 22 ביוני 2015 (IDT)
mw:Help:Extension:ParserFunctions אלישיב ליפא (שיחה) 13:35, 22 ביוני 2015 (IDT)
"There is currently no text in this page". נחום - שיחה 17:46, 22 ביוני 2015 (IDT)
מצטער - תקלדה. תיקנתי את הלינק. אלישיב ליפא (שיחה) 19:46, 22 ביוני 2015 (IDT)
אהה. זה הפונקציות שמשמשות לתבניות. צר לי, אני לא ממש מבין בזה. נחום - שיחה 01:33, 24 ביוני 2015 (IDT)
עזרה:הוראות תנאי ‏– Fuzzy ‏– 00:54, 7 ביולי 2015 (IDT)

הזמנה לחגיגת יום הולדת 12 לוויקיפדיה העברית[עריכה]

שלום לכולם,
אני שמחה להזמין אתכם להרשם למפגש הקיץ לכבוד חגיגת יום הולדת 12 לוויקיפדיה העברית ולקחת חלק בארגון המפגש חיוך. לפרטים היכנסו לדף המפגש - נשמח לראותכם Chenspec-WMIL (שיחה) 10:42, 22 ביוני 2015 (IDT)

אני לא אגיע, עקב הקפדה על כשרות.--נחום - שיחה 10:50, 22 ביוני 2015 (IDT)
ההגעה אינה מותנית באכילה. Uziel302 (שיחה) 03:21, 6 ביולי 2015 (IDT)
זה מבעס להגיע ולא לאכול. נחום - שיחה 05:37, 6 ביולי 2015 (IDT)

GOOGLE Search בקשת עזרה[עריכה]

שלום לכולם,
בחיפוש של google במקום להגיע ל'דף' החיפוש מוצא את ה'שיחה' בלבד. בעבר זה עבד נכון. האם ניתן לעשות משהו כדי להחזיק את החיפוש לתקנו?

עשיתי חיפוש "חוקי חמורבי". בעבר ויקיטקסט היה במקום השני בחיפוש במחשב שלי. עכשו רק בדף השני מופיע "שיחה:חוקי חמורבי – ויקיטקסט". כאשר חיפשתי "חוקי חמורבי ויקיטקסט" קיבלתי "חוקי חמורבי – ויקיטקסט", שנראה שנוגע בהקשר הנכון, אבל ההקשר נראה משונה, וכאשר לחצתי על זה קיבלתי: "You're not a robot There is nothing to see here".
בכבוד רב ilan sendowski 18:34, 25 ביוני 2015 (IDT)

הבעיה העיקרית לדעתי היא, שהדף שיחה:חוקי חמורבי מופיע בתוצאות לפני הדף חוקי חמורבי. מזה נובעות שאר הבעיות. היה אפשר לומר שזו בעיה של גוגל ולא קשור אלינו, אבל זה מוזר כי בדרך-כלל גוגל יודעים לזהות מהו הדף העיקרי.
האם ייתכן שיש איזשהו תג בדפים שלנו, שגורם לגוגל לא לחפש במרחב הראשי וכן לחפש במרחב השיחה?

--אראל סגלשיחה • ח' בתמוז ה'תשע"ה 12:49, 25 ביוני 2015 (IDT)

הפניות בתנ"ך[עריכה]

הצצתי באסם שר' בן-ציון קישר אליו לעיל, וראיתי שחסרות שם הפניות בתנ"ך.

אני מציע את ההפניות הבאות: (להוסיף את המילה השנייה כהפנייה לראשונה, שלמיטב ידיעתי כבר קיימת)

 1. תהלים <- תהילים
 2. ישעיהו <- ישעיה
 3. ירמיהו <- ירמיה
 4. קהלת <- קוהלת

זה מה שאני יכול לחשוב עליו כרגע. אם יש למישהו הוספות או השגות, אשמח. עקרונית, ההפניות נחוצות גם עבור המקרא עצמו, וגם עבור המהדורות והספרים הנלווים, כמו מ"ג, מרחב הביאור, והפרשנים העיקריים. כמובן שעל העבודה עצמה להיעשות על ידי בוט, שיתוכנת ע"י מישהו שמבין בנושא (אני לצערי אינני כזה). בברכה, נחום - שיחה 13:06, 29 ביוני 2015 (IDT)

לגבי ישעיה וירמיה, אני חושב שיש הפניות (מיוחד:דפים המתחילים ב/ישעיה). לגבי תהילים יש רק לפרקים ולא לפסוקים (מיוחד:דפים המתחילים ב/תהילים). בן ציון (שיחה) 15:35, 29 ביוני 2015 (IDT)
שים לב לתוספת שהוספתי למעלה. נחום - שיחה 09:56, 8 ביולי 2015 (IDT)

הקמת קבוצה בינלאומית עבור מיזם ויקיטקסט[עריכה]

שלום לכולם, אני שמחה להכריז שהוקמה קבוצת משתמשים בין לאומית עבור קהילת העורכים של ויקיטקסט. לפרטים נוספים כנסו לקישור הזה ולרשימת התפוצה כנסו לכאן Chenspec-WMIL (שיחה)

עוד שני קישורים שיכולים לעניין אותכם:
תהנו! Chenspec-WMIL (שיחה) 12:01, 15 ביולי 2015 (IDT)

מגילה ט ב[עריכה]

בציטוט מספר במדבר כתוב "לא חמור אחד", למרות שמדובר ברשימה של שינויים בתרגום היווני בתרגום השבעים, בעוד שבפירוש רש"י למטה כתוב (בהתאם להקשר הנכון) "לא חמד אחד". טעות? Liad Malone (שיחה) 20:36, 6 ביולי 2015 (IDT)

אכן טעות. תוקן. תודה. --נחום - שיחה 00:33, 7 ביולי 2015 (IDT)

חומר להעתקה באתר סאפריה[עריכה]

שלום לכולם, לידיעת כולם, נמצא כאן עדכון סטטוס פרויקט התלמוד באתר סאפראיה. לדעתי הכי רלוונטים כרגע הם הרא"ש ונושאי כליו. כל פירוש של הרא"ש על מסכת נמצא בדף בנפרד. כאן לדוגמא יש את פסקי הרא"ש למסכת בכורות. וכאן נמצא הפירוש של הפלפולא חריפתא על שבועות. חומרים כאלה הם כמו כן מקור פוריה לאלא שמיומנים בייבוא בוטים. משתמש:אלישיב ליפא, משתמש:אור שפירא, משתמש:אראל סגל הנה לפניכם.--Roxette5 (שיחה) 08:20, 7 ביולי 2015 (IDT)

אם מישהו מייבא את הרא"ש, אני מבקש אם אפשר לייבא כל *פרק* בדף נפרד, כאשר לכל סימן מסימני הרא"ש (פסקי הרא"ש מחולקים במהדורות הנדפסות לפי סימנים ממוספרים באותיות) לכל סימן ==כותרת סעיף== נפרדת. בנוסף, כדאי לדעתי לסמן כל סימן בתגי קטע התחלה וקטע סוף, כדי שיהיה אפשר בקלות לבנות דף לכל סימן (או אולי לכל דף מדפי הרא"ש בש"ס וילנא, כרצון המתחיל במלאכה) עם פרשני הרא"ש אח"כ. בברכה, נחום - שיחה 09:19, 7 ביולי 2015 (IDT)
לכל מי שמתכוון לייבא - יש לסאפריה API שניתן להשתמש בו - https://github.com/blockspeiser/Sefaria-Project/wiki/API-Documentation , ואפשר גם להוריד את כל הDB שלהם למחשב - https://github.com/blockspeiser/Sefaria-Data אלישיב ליפא (שיחה) 08:32, 8 ביולי 2015 (IDT)

ערב השקה[עריכה]

שלום לכולם

ביום חמישי, ז אב, יתקיים במועדון שבמצפה נטופה ערב השקה לפירוש למשנה (ביאור:משנה).

כולם מוזמנים.

תכנית הערב:

19:15 ידידיה לאו, ממקדש לתורה - עיון במסכת הוריות.

20:30 תפילת ערבית

21:00 ענת ישראלי, על ייחוסים, יחסים ויחסיות - עיון במשנה קידושין ג, יב

21:30 רונן אחיטוב - הדגמת הפירוש במסכת חגיגה

להתראות!!!---- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש/ת Ahituvrs (שיחה | תרומות | מונה) ששכח/ה לחתום.

מזל טוב ותודה רבה על בחירתך באתרנו כבית לביאורך. לצערי כנראה לא אוכל להשתתף שכן אני לרוב בעבודה בשעות האלה. חילך לאורייתא! נחום - שיחה 09:59, 8 ביולי 2015 (IDT)
כל הכבוד! וחזק וברוך!--Roxette5 (שיחה) 11:34, 8 ביולי 2015 (IDT)

תצוגת מובייל[עריכה]

גליתי לתדהמתי שהאתר נראה איום ונורא בתצוגת מובייל. הסיבה לכך היא שהכללים מקובץ Common.css לא נטענים בתצוגת מובייל, אלא רק כללים של קובץ Mobile.css. תכנון נכון היה לטעון את Mobile.css בנוסף ל-Common.css, לא במקום, ולכלול בו רק שינויים של כללים מעבר לכללי Common.css. זה באג תכן, שכן Common.css אמור לכלול כללים קבועים, והתכנון השגוי גורם לכפילות של הכללים. אחרי שהתעצבנתי על האדיוט שכתב את תוסף המובייל, העתקתי את הכללים של Common.css לתוך Mobile.css כפתרון זמני ומהיר. צריך לעשות תיקונים נוספים כדי שהאתר יוצג באופן סביר, ואשאיר את המלאכה לדורות הבאים. ‏– Fuzzy ‏– 21:24, 14 ביולי 2015 (IDT)

תודה רבה לך על טיפולך בעניין זה. הדבר מפריע לי הרבה גם כן.--Roxette5 (שיחה) 21:32, 14 ביולי 2015 (IDT)

הצטרפות לרשימת התפוצה של ויקימדיה ישראל[עריכה]

שלום לכולם, פתחנו רשימת תפוצה חדשה שמוקדשת לעדכונים דו שבועיים על פעילות העמותה, ללא התכתובות המנהלתיות השוטפות. אתם מוזמנים להירשם בטופס הזה ולהיות בעניינים חיוך Chenspec-WMIL (שיחה) 11:55, 15 ביולי 2015 (IDT)

גודלו של ויקיטקסט[עריכה]

בראש העמוד הראשי מופיע המשפט הבא:

"עד כה נאספו בו 151,564 יחידות טקסט, והמספר גדל בכל יום."

לדעתי המדד של יחידות טקסט לא משקף היטב את אופיו של ויקיטקסט. בוויקיפדיה לכל ערך יש עצמאות. פה יכולה להיות יחידת טקסט שתכיל ספר שלם ולצידה כמה אלפי יחידות טקסט שכל אחת מכילה פיסקה או פסוק מספר.

היה עדיף אם היו נתונים על מספר הספרים, המילים או אם יש קושי טכני, מספר הבייטים.

בפרט מעניין אותי מה היחס בין כמות הטקסט פה ובוויקיפדיה.

אני משער שרק אם יהיו נתונים שמתעדכנים אוטומטית יהיה ניתן לשלבם בדף הראשי. Uziel302 (שיחה) 15:46, 22 ביולי 2015 (IDT)

אני מעריך שמשתמש:Chenspec יש מה לומר בעניין זה. אולם בסופו של דבר אני לא יודע אם באמת אפשר לקבל תמונה ברורה. כך לדוגמא כל הדפים הבודדים של סעיפי שולחן ערוך כגון שולחן ערוך אורח חיים א א, אינו אלא דף של שילוב דפי תוכן אחרים ואינו מהווה טקסט אמיתי לעצמה. ללא אבחנה ידני על כל דפי הויקיטקסט ותיוגם של דפי טקסט מהותיים לבין דפי טקסט לא מהותיים -- לא ניתן לקבל תמונה שלימה בכדי להשוות מול וויקיפדיה.--Roxette5 (שיחה) 16:20, 22 ביולי 2015 (IDT)
נראה לי שאת מספר הבייטים כן אפשר למדוד בצורה אוטומטית. Uziel302 (שיחה) 17:41, 23 ביולי 2015 (IDT)

באג בסטטיסטיקות צפיית דפים[עריכה]

שלום לכולם. למי שעוקב אחרי הדפי צפייה של וויקיטקסט כבר בחודשיים האחרונות חל ירידה דרסטית כמעט בכל המדינות והשפות כולל אתרינו. דווחתי על כך ואמרו לי שהדבר נמצא כבעיה גם בשאר פרויקטי וויקימדיה וזה בטיפול כאן. לידיעתכם.--Roxette5 (שיחה) 17:17, 23 ביולי 2015 (IDT)

Proposal to create PNG thumbnails of static GIF images[עריכה]

The thumbnail of this gif is of really bad quality.
How a PNG thumb of this GIF would look like

There is a proposal at the Commons Village Pump requesting feedback about the thumbnails of static GIF images: It states that static GIF files should have their thumbnails created in PNG. The advantages of PNG over GIF would be visible especially with GIF images using an alpha channel. (compare the thumbnails on the side)

This change would affect all wikis, so if you support/oppose or want to give general feedback/concerns, please post them to the proposal page. Thank you. --McZusatz (talk) & MediaWiki message delivery (שיחה) 08:08, 24 ביולי 2015 (IDT)

תוספתא מבוארת[עריכה]

חשבתי אולי להתחיל לבאר את התוספתא, למרות שהעריכה בה משנית לעריכת המשנה. יתכן שנגלה גם שם דברים מעניינים.

לשם כך אודה למי שיוכל לפתוח דף "ביאור:תוספתא" ולהכניס אליו את המסכתות של תוספתא מנוקדת שהכין הרב דן בארי.

תודה

Ahituvrs (שיחה) 15:28, 26 ביולי 2015 (IDT)

הכנתי לך את דף ביאור:תוספתא ואת דפי ביאור:תוספתא מסכת ברכות, בשלב זה. נחום - שיחה 16:51, 26 ביולי 2015 (IDT)

התחלתי היום לעבוד על ביאור:תוספתא מסכת ברכות/א. אשמח לקבל משובים, לעניין הצורה ולעניין התוכן. Ahituvrs (שיחה) 18:42, 27 ביולי 2015 (IDT)

יש בעייה עם התצוגה של המילה "ירושלם", עם החיריק שאחרי הקמץ בלמ"ד. אולי זה רק אצלי. זה כנראה קשור לפונט שבו מוצג הטקסט. ניסיתי לתקן ולא הצלחתי. אולי בפונט אחר זה ייראה יותר מוצלח. נחום - שיחה 01:12, 28 ביולי 2015 (IDT)

אצלי מוצג בפרנקריהל, ואין בעיה. פשוט לא רואים את החיריק.Ahituvrs (שיחה) 11:34, 28 ביולי 2015 (IDT)

זה שלא רואים את החיריק זו הבעייה. נחום - שיחה 13:00, 30 ביולי 2015 (IDT)


בעבר הוחלט שהשמות של דפי התוספתא יהיו בפורמט של דפי משנה, כגון תוספתא/ברכות/א. לכן יש לשנות בהתאם גם את השמות של דפי הביאור. --אראל סגלשיחה • ט"ו באב ה'תשע"ה 07:53, 31 ביולי 2015 (IDT)

בוצע בוצע. תודה! נחום - שיחה 08:10, 31 ביולי 2015 (IDT)

טקסטים להעתקה ולייבוא[עריכה]

http://www.sefaria.org/digitized-by-sefaria

--Roxette5 (שיחה) 01:17, 30 ביולי 2015 (IDT)

מי מגיע למפגש?[עריכה]

נא להודיע שם מי מגיע למפגש, תודה! דריה מארגנת שתייה קלה. נחום - שיחה 12:32, 30 ביולי 2015 (IDT)

אני כאמור בחו״ל אבל שיהיה לכולם בכיף ובהצלחה! Dovi (שיחה) 14:20, 30 ביולי 2015 (IDT)

אם אף אחד חוץ ממני (ואולי גם אליישיב ליפא) לא מגיעים, לדעתי אין טעם לקיים מפגש רק עם שני אנשים. אני מציע שנבטל את המפגש ונקיים אותו בשנה הבאה (תשע"ו) הבאה עלינו לטובה. נחום - שיחה 02:46, 31 ביולי 2015 (IDT)

נכון לעכשיו, רק דריה ואני אישרנו הגעה. משתמש:אור שפירא, משתמש:אלישיב ליפא, האם תגיעו?--נחום - שיחה 07:44, 31 ביולי 2015 (IDT)
אור שפירא הודיעה לי כי לא תוכל להגיע. המפגש מבוטל. צר לי. נחום - שיחה 08:17, 31 ביולי 2015 (IDT)

What does a Healthy Community look like to you?[עריכה]

Community Health Cover art News portal.png

Hi,
The Community Engagement department at the Wikimedia Foundation has launched a new learning campaign. The WMF wants to record community impressions about what makes a healthy online community. Share your views and/or create a drawing and take a chance to win a Wikimania 2016 scholarship! Join the WMF as we begin a conversation about Community Health. Contribute a drawing or answer the questions on the campaign's page.

Why get involved?[עריכה]

The world is changing. The way we relate to knowledge is transforming. As the next billion people come online, the Wikimedia movement is working to bring more users on the wiki projects. The way we interact and collaborate online are key to building sustainable projects. How accessible are Wikimedia projects to newcomers today? Are we helping each other learn?
Share your views on this matter that affects us all!
We invite everyone to take part in this learning campaign. Wikimedia Foundation will distribute one Wikimania Scholarship 2016 among those participants who are eligible.

More information[עריכה]


Happy editing!

MediaWiki message delivery (שיחה) 02:43, 1 באוגוסט 2015 (IDT)

בקשה לקישור לתלמוד בבלי בכותרת של דפי הגמרא[עריכה]

ע"פ בקשת משתמש:SHLOMOV אני ניסיתי למלאות את בקשתו כפי יכולתי. אולם, אם מישהו רוצה לנסות ולהוסיף קישור בתוך הסרגל ניווט עצמו אתם מוזמנים בכיף.--Roxette5 (שיחה) 12:57, 4 באוגוסט 2015 (IDT)

לא הצלחתי לשלב בסרגל עצמו, העליתי את זה מעל לסרגל. סבור שעדיף כך מאשר למטה, אם מישהו יכול לשלב בסרגל עצמו תע"ב. נחום - שיחה 13:45, 4 באוגוסט 2015 (IDT)