ויקיטקסט:מזנון/ארכיון פברואר 2018

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

תרגום יונתן ליהושע ושופטים[עריכה]

שלום לכולם, השלמתי את הספרים הנ"ל עם התרגום יונתן מאתר סאפריה. לפני כן היו רק פרקים בודדים קיימים. אולם, לא העליתי את הטקסט עם תגי קטע, כך שהתרגומים לא יופיעו בכל דף ודף של פסוק בודד. זאת אומרת, אין שילוב בין התרגום לבין דפי הפסוקים וכמו כן לא בדפים של מקראות גדולות.

כך למשל, למרות שיש תרגום ליהושע פט"ו פסוק א, הדבר לא מופיע בדף של יהושע טו א ולא בדף של מ"ג יהושע טו א.

שאלתי היא, האם ניתן להוסיף אפשרות שיוצג לפחות קישור כותרת לדף של תרגום יונתן/יהושע/טו כל עוד שהדף קיים, כך שהמשתמש יכול לפחות ללחוץ על הקישור ולצפות בתרגום של הפסוק בנפרד. ככה זה היה בפרויקט של שולחן ערוך (כל עוד שהיה קיים דף של משנה ברורה על אותו סימן היה מופיע קישור, אף על פי שהטקסט עצמו של המשנה ברורה לא הופיע בדף עצמו של סעיף שולחן ערוך).--Roxette5 (שיחה) 22:05, 11 בפברואר 2018 (IST)

שאלה טכני[עריכה]

מישהו זוכר איך מגדילים ומקטינים את גודל הפונט בתיבת העריכה? Dovi (שיחה) 07:28, 12 בפברואר 2018 (IST)

קונטרול + גלגול הכפתור האמצעי בעכבר, כמדומני. או שהתכוונת למשהו אחר?--נחום - שיחה 12:39, 12 בפברואר 2018 (IST)
מוזר שאצלי הפונט בדף האינטרנט גדל כך, אבל לא הפונט בחלון העריכה שנשאר קטן מאד ולא משתנה. חשבתי שיש אופציה לדבר הזה ב"העדפות", "עריכה", אבל אינני מוצא אותה. Dovi (שיחה) 16:33, 12 בפברואר 2018 (IST)

תבנית:טקסטים חדשים[עריכה]

לתשומת לב מעדכני התבנית עמוד ראשי/טקסטים חדשים, היא לא אמורה להכיל יותר מ-12-10 ערכים לכל היותר, וכשאתם מכניסים טקסט חדש, תמחקו במקומו אחד או שניים מהקודמים. בברכה, נחום - שיחה 15:34, 19 בפברואר 2018 (IST)