ויקיטקסט:מזנון/ארכיון ספטמבר 2015

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה הוא ארכיון של הדיונים שהתקיימו במזנון. דיונים חדשים יש לקיים במזנון הנוכחי. אין לערוך דף זה.


Create a book

שלום רב,
עד כלפני שבועים השתמשתי בפונקציה "Create a book" ללא בעיות. עכשו, לאחר שאני בוחר את הפונקציה ומאשר להתחיל ביצירת הספר, המסך מופיע ומיד נעלם, ולא מאפשר לי ללחוץ על "הוסף דף". האם אפשר לבדוק ולתקן את הפונקציה הזאת? תודה רבה ilan sendowski 16:54, 1 בספטמבר 2015 (IDT)

כדי לוודא שזה לא בעיה במחשב שלי, בדקתי בויקיפדיה, ואצלם הפונקציה עובדת. ilan sendowski 19:07, 2 בספטמבר 2015 (IDT)

עזרה תכנית בעריכת תבנית:ד"ה ברש"י

שלום, אני מבקש את עזרתם של המומחים:

  • בתבנית הזאת יש כעת פרמטר "פסוק=". אם מדובר על פסוק א' לדוגמה, אז הפרמטר הוא "פסוק=א", והשימוש בתבנית מראה "(א) " כמו שצריך. אני מבקש להכניס אפשרות גם לפרמטר נוסף, "פסוק אחרון=". הכוונה שאם "פסוק=א" ו"פסוק אחרון=ב", אז התוצאה של השימוש בתבנית תהיה "(א-ב) ". הכי טוב יהיה אם הסוגריים העוגלים גם יהיו בתוך קישור לפרמטר "פסוק=" (קישור לפסוק הראשון דווקא ולא לאחרון), בסגנון זה: (א-ב).
  • כעת כשמשתמשים בתבנית היא מראה בסוף קו מפריד בין שני רווחים קשים כזה: " – ". אני מבקש שתהיה אפשרות להחליף את ההתנהגות הזאת בתנאי שקיים פרמטר "פיסוק אחר=", כאשר הפיסוק החלופי יכול להיות טקסט כגון רווח פשוט או נקודה או כל דבר אחר.

שבת שלום לכולם וגמר חתימה טובה, Dovi (שיחה) 13:42, 18 בספטמבר 2015 (IDT)

Dovi -
  • בשביל הקישור צריך עוד פרמטר שיגיד לאן לקשר - אין דרך לדעת מ"א" האם מדובר על דברים ג א או שמואל א יד א. את האפשרות לשני פסוקים אני אוסיף. (בוצע בוצע 22:49, 19 בספטמבר 2015 (IDT)) (קישורים בוצעו, 10:41, 25 בספטמבר 2015 (IDT))
    • תודה רבה ושבת שלום! Dovi (שיחה) 12:02, 25 בספטמבר 2015 (IDT)
  • ממה שאני רואה כבר יש פרמטר "פיסוק אחר".

שבוע טוב, אלישיב ליפא (שיחה) 22:42, 19 בספטמבר 2015 (IDT)

שלום ותודה רבה! התיקון לשני פסוקים בסוגריים מצויין, ואתה כמובן צודק לגבי הפרמטרים הנוספים שצריך בשביל קישור. בינתיים אוותר על זה כי ממילא יש כל כך הרבה עבודה לעשות.

לגבי "פיסוק אחר", הכוונה שאם יש פיסוק אחר כגון רווח פשוט (" "), שהפיסוק הזה יבוא במקום הפיסוק של הקו המפריד. זה עדיין לא עובד ואני לא מבין למה. ראה לדוגמה רש"י על בראשית ד,יט. תודה שוב, Dovi (שיחה) 13:37, 20 בספטמבר 2015 (IDT)

ראיתי את הדוגמא (נראה לי שהתכוונת פסוק יז), והבעייה שם היית שרווח וריק הם אותו הדבר עבוד #תנאי (ועיין w:עזרה:הוראות תנאי#תנאי). ראה את השינוי שעשיתי. אלישיב ליפא (שיחה) 17:23, 20 בספטמבר 2015 (IDT)
תודה, זה בהחלט פתרון סביר. Dovi (שיחה) 09:51, 21 בספטמבר 2015 (IDT)

עזרה תכנית בעריכת תבנית:לעז

אודה גם למי שיכול לבדוק את תבנית:לעז, שאמור להיראות דומה לתבנית:ב. בהסבר המרחף אומר להיות תעתיק המילה באותיות לועזיות (פרמטר 2), סימן שווה, תרגום הלעז לעברית (פרמטר "תרגום"), ובשורה הבאה הערה (אם יש פרמטר "הערה"). ראו לדוגמה את הלעז הראשון בבראשית א,ב. Dovi (שיחה) 14:13, 20 בספטמבר 2015 (IDT)

Dovi -- נראה לי שטיפלתי בבעייה. אלישיב ליפא (שיחה) 11:16, 22 בספטמבר 2015 (IDT)
תודה רבה רבה, תראה איזה יופי יצאו הלעזים בסוף! גמר חתימה טובה, Dovi (שיחה) 14:25, 22 בספטמבר 2015 (IDT)

Only one week left for Individual Engagement Grant proposals!

(Apologies for using English below, please help translate if you are able.)

There is still one week left to submit Individual Engagement Grant (IEG) proposals before the September 29th deadline. If you have ideas for new tools, community-building processes, and other experimental projects that enhance the work of Wikimedia volunteers, start your proposal today! Please encourage others who have great ideas to apply as well. Support is available if you want help turning your idea into a grant request.

I JethroBT (WMF), Community Resources 00:01, 23 בספטמבר 2015 (IDT)

ביאור:תוספתא

ב"ה התחלתי לעבוד על מסכת פסחים.

אנא העירו לי הערות.

Ahituvrs (שיחה) 22:49, 24 בספטמבר 2015 (IDT)

Reimagining WMF grants report

(My apologies for using English here, please help translate if you are able.)

Last month, we asked for community feedback on a proposal to change the structure of WMF grant programs. Thanks to the 200+ people who participated! A report on what we learned and changed based on this consultation is now available.

Come read about the findings and next steps as WMF’s Community Resources team begins to implement changes based on your feedback. Your questions and comments are welcome on the outcomes discussion page.

With thanks, I JethroBT (WMF) 19:56, 28 בספטמבר 2015 (IDT)