שיחת משתמש:אלישיב ליפא

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

For English, please click here

שלום אלישיב ליפא! וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

 • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בדף שקראת, באפשרותך לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף וגם היכרות האתר.
 • הזנה אוטומטית של תכנים: ניתן להזין קבצים סרוקים באמצעות תכנת OCR, או להשתמש בבוט להזנה אוטומטית של טקסטים גדולים
 • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך.
 • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
 • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
 • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
 • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!)--Roxette5 (שיחה) 12:38, 15 בינואר 2015 (IST)

Hebrew OCR[עריכה]

Hebrew OCR has quite a few scanning errors that need to be carefully checked for and fixed. Also, you need to combine the lines in the editing interface.

If you cannot vouch for the text you output as (reasonably) free of scanning errors, you shouldn't mark it as "בוצעה הגהה" ("proofread," or the yellow button). Leave it marked as "לא בוצעה הגהה" until someone more competent (or yourself wehn you get more time) can proofread it. יהויכין (שיחה) 16:34, 23 בינואר 2015 (IST)

what exactly should I do when I'm proofreading? just fix scanning errors and combine lines, or should I do some more things? אלישיב ליפא (שיחה) 08:37, 25 בינואר 2015 (IST)
The scanning errors are the major issue. Once that's done the page may be marked as "proofread." נחום - שיחה 09:56, 25 בינואר 2015 (IST)

חידושי הרמב"ן על ברכות[עריכה]

שלום לך. דעתי האישית, פסקאות שמכילות המון טקסט מקשות על העין. אני הייתי ממליץ לפצל את הפסקאות פה ושם כדי להקל על עיני הקורא. כמובן לפתוח בפסקא חדשה בהתאם לתוכן הדברים. דעתי האישית. לשיקולך.

עוד דבר, האם את מעדיף לדבר באנגלית או בעברית או שלא משנה? --Roxette5 (שיחה) 22:18, 26 בינואר 2015 (IST)

שלום. אני כרגע רק מקליד, ולא משקיע הרבה בעריכה ובעיצוב.
לשאלתך השניה - אני מסוגל לדבר גם עברית וגם אנגלית, אך אני מעדיף עברית. אם מישהו יפנה אלי באנגלית, אני אענה לו בשפה זו.
אלישיב ליפא (שיחה) 13:06, 27 בינואר 2015 (IST)

OCR[עריכה]

האם הסתדרת? צריך עזרה? אני או איתן נשמח לעזור • אור שפיראשיחהתרומות • ז' בשבט ה'תשע"ה • 08:33, 27 בינואר 2015 (IST)

תודה, הדף מאוד שימושי. כרגע יש לי רק עוד שאלה אחת: איך ומי מעבירים מדפי מפתח לספרים? אלישיב ליפא (שיחה) 11:50, 27 בינואר 2015 (IST)

עריכות במסכת סוטה[עריכה]

שלום לך. ביצעת כמה עריכות בדפים הנ"ל אולם נראה לי שאתה לא בדיוק מבין איך להשתמש בתבניות. פעם אחד הכנסת את הפניה אל הרמב"ן בבראשית באמצע טקסט הגמרא ופעם שנית הכנסת תבנית שאיננה קיימת - "קישור לתורה אור". בבקשה, אם ברצונך לבצע עריכה של משהו ואתה מסופק איך לעשות את זה, תפנה אלי או אל מישהו במזנון כדי שיוכלו לעזור לך. בברכה,--Roxette5 (שיחה) 23:19, 10 במרץ 2015 (IST)

אני מצטער על העריכות האלה, הן לא היו מכוונות. לפני שאני שומר שינויים בעתיד, אני אבדוק שנית את העריכות, כדי ששגיאות כאלה לא יישנו. אלישיב ליפא (שיחה) 05:51, 11 במרץ 2015 (IST)
זה בסדר. אני אישית מעדיף להשתמש בתבנית {{ממ}} במקום {{הפניה לפסוק}} בגלל שהעיצוב שלו עדיף וגם מאפשר קיצורי שמות. כמו למשל {{ממ|בראשית|לט|ח}} מהווה (בראשית לט, ח). לשיקולך.--Roxette5 (שיחה) 13:04, 11 במרץ 2015 (IST)

קישורים גלומים או בנפרד[עריכה]

שלום לך. המון תודה על כל העבודה. ראיתי קישורים שיצרת בחידושי הרמב"ן. אני ממליץ לך לעשות טקסט בנפרד עבור קישורים מאותה סיבה שאמרתי לנחום בדף השיחה שלו. חבל שעבודת ההפניה שלך ילך לאיבוד כאשר מאגר אחר ירצה להעתיק את הטקסט. בברכה,--Roxette5 (שיחה) 17:54, 18 במרץ 2015 (IST)

לידיעתך, התבנית {{ממ}} גמיש לשימוש למגוון רחב של מקורות ולא רק לפסוקים בתנ"ך. גם יש עבור המשניות תבנית של {{ממ משנה}}. וגם לרמב"ם {{ממ רמב"ם}}. מניב אותו תוצאה של קישור תוך סוגריים בתוך תבנית של {{קטן}}.--Roxette5 (שיחה) 12:13, 19 במרץ 2015 (IST)
יש משהו נוח לגמרא? רוב ההפניות שאני עושה ברמב"ן הן לשם... אלישיב ליפא (שיחה) 12:23, 19 במרץ 2015 (IST)
{{ממ|פסחים|ח|א}} -- נותן: (פסחים ח, א)
{{הפניה-גמ|פסחים|ח|א}} -- נותן: (דף ח.)
{{הפניה-גמ1|פסחים|ח|א}} -- נותן: (פסחים ח.)

תקלה בתבנית {{דה מפרש}}[עריכה]

שלום לך.

ראה לדוגמא בכל הדפים של איל משולש בביאורו של המפרש ר' שמואל למטה -- בגלל שהכנסתי בתוך {{דה מפרש}} את התבנית {{ד"מ}} הדבר גרם להופעת המילים SPAN ID בכל השורות. אתה יכול לתקן?--Roxette5 (שיחה) 20:39, 30 באפריל 2015 (IDT)

Roxette5 הפתרון הראשון שאני חושב עליו הוא לא להכניס את {{ד"מ}} בתוך {{דה מפרש}}. אני לא בטוח שפתרון אחר יהיה אפשרי, אבל אני אסתכל על זה. מה התבנית {{ד"מ}} אמורה לעשות? אלישיב ליפא (שיחה) 23:25, 30 באפריל 2015 (IDT)
עוגן להערות השוליים עצמם.--Roxette5 (שיחה) 23:34, 30 באפריל 2015 (IDT)
לא נראה לי שאוכל לטפל בזה בלי לעשות שינויים רציניים. אני ממליץ פשוט להוציא את התבנית {{ד"מ}} מחוץ ל{{דה מפרש}}. ראה דוגמא בארגז חול. אלישיב ליפא (שיחה) 23:42, 30 באפריל 2015 (IDT)

בוט לעיבוד הדף של שולחן ערוך משולבת באתר של "תורת אמת"[עריכה]

שלום וברכה,

יש את הפירוש של הבאר היטב באתר של "תורת אמת". עצם היותו משולבת מקשה עלי את העבודה של העתקה ועריכה בדפים שלנו כאן של פירוש הבאר היטב. האם יש לך אולי אפשרות להתגבר על זה על ידי איזהשהו בוט?

 • ייבוא ישיר של כל הטקסט שמסומן בדף של הבאר היטב?
 • אם תימצי לומר שזה לא אפשרי, אם הייתי מעתיק את הכל לאתר כאן האם תוכל לבנות בוט שימחוק את כל הטקסט שאין אחריו את הביטוי "באר היטב ("?
 • או אולי יש לך רעיון אחר איך לנצל את ההזדמנות...

--Roxette5 (שיחה) 22:53, 3 במאי 2015 (IDT)

Roxette5 אני כנראה אוכל. אתה בטוח לגבי זכויות היוצרים? אלישיב ליפא (שיחה) 23:08, 3 במאי 2015 (IDT)
ניתן לשאול גם את משתמש:Nahum ומשתמש:Dovi אבל נראה לי שאין בעיה של זכויות יוצרים. הטקסט עצמו שוחרר ברשות הצבור 70 שנה אחרי פטירת המחבר. אין עליו ניקוד או איזה עיצוב מיוחדת (חוץ מהצבעים שאנחנו לא נייבא) שיש עליהם זכויות יוצרים. בנוסף, לדעתי ברגע שאנחנו משפרים את הטקסט על ידי קישורים ועיצוב חדש של צבעים ושילוב בעיצוב שלנו -- הרי אנו הופכים אותו ליצירה חדשה. כנלע"ד. אם תוכל לעשות את זה אנחנו נעשה צעד גדול מאד בהתקדמות של מיזם השולחן ערוך ומפרשיה.--Roxette5 (שיחה) 07:36, 4 במאי 2015 (IDT)
צריך לבדוק את הפיסוק (החלקי) שלהם מול ספר מקורי אם הם לא הוסיפו פיסוק, ואם כן, יש להוריד את הפיסוק שלהם מהטקסט לפני שמעלים אותו לכאן. על עצם הטקסט אין להם זכויות. נחום - שיחה 10:54, 4 במאי 2015 (IDT)
Roxette5 משתמש:Nahum אני העלתי גרסה ראשונית לסעיף הראשון - אלישיב ליפא/נסיונות באר היטב. נראה שהטקסט שלהם הוא מסריקת OCR. אני אשמח אם מישהו יגיד לי מה אני צריך להוריד בשל זכויות יוצרים, כך שאוכל להעלות את כל השאר. אלישיב ליפא (שיחה) 14:24, 4 במאי 2015 (IDT)
נ"ל לגבי דבריו של נחום שמה שחשוב זה רק הפיסוק של סוף הפסוק ( . ) בלבד. לא צריך להוריד את המרכאות (") וגם לא את הנקודותיים של סוף הסעיף קטן (:). ואם, כפי שאתה אומר, גם הפיסוק של הסוף פסוק ( . ) הם באו ישר מסריקת ה-OCR -- אז גם אותם לא צריך להוריד! והכל זמין להמרה באופן מלאה. רק אנו צריכים להמיר את הכפילות של מרכא בודד ( ' ' ) למרכא כפולה לצורך העיצוב של ויקיטקסט כמו שביצעתי בדף שהעלית.--Roxette5 (שיחה) 14:29, 4 במאי 2015 (IDT)
עוד דבר. ישנם לא מעט ראשי תיבות שכדאי לנו לפתוח אותם על ידי הכלי של "חיפוש/והחלפה". לצורך כך הייתי מעדיף אם תוכל לקבץ כמות גדולה של הטקסט של הבאר היטב בדף אחד בודד, לפני חלוקה לסימנים, כך שאוכל לבצע עליו פיתוח של ראשי תיבות ואולי גם להכניס קישורים. זאת אומרת, אם תוכל לייבא את הטקסט בכמות גדולה (נגיד למשל בין 50 ל100 סימנים), להוריד את כל הטקסט של השולחן ערוך שמופיע באמצע, ואז לתת לי לעבוד על כמות גדולה זו לפני שהחומר יחולק לסימנים הבודדים. כמו למשל איך שאני כרגע עורך את הטקסט של השב שמעתתא -- עריכה גורפת של שמעתתא אחת שלימה (עם כל הפרקים שלו) בדף אחד, עריכה ותיקונים, ואז אחר כך מחלק אותו לדפים בודדים.--Roxette5 (שיחה) 14:34, 4 במאי 2015 (IDT)
בסדר. אני לא בטוח מתי אני אמשיך לעבוד על זה (כנראה מתישהו בהמשך השבוע), אז אל תעמוד בכוננות. אני אעלה את הקטעים עם {{משע}} וחלוקה למקטעים, אם זה בסדר.
בסדר גמור כי אני אישית מוצף עם פרויקטים אחרים גם ככה. תודה רבה לך!--Roxette5 (שיחה) 15:32, 4 במאי 2015 (IDT)

Roxette5 ראיתי שסיימת עם דיני שחיטה, אז העלתי את דיני טריפות. אם לא באמת סיימת, תאחזר, ואני אעלה מחדש את דיני טריפות.

בעיה בתבנית {{סעיף שולחן ערוך}}[עריכה]

שלום לך. ראיתי שלמרות שבאורח חיים הקישורים עובדים, ביורה דעה הקישורים של המפרשים (אלה שמופיעים בצבעים שונים) אינם פועלים כקישורים בכדי לקפוץ למטה למפרש הנדרש. אתה מבין בזה? אם לא אשאל את משתמש:אראל סגל.--Roxette5 (שיחה) 20:21, 7 במאי 2015 (IDT)

אני ראיתי את זה בעבר - בתבנית עצמה הם לא קישורים. אני לא יודע למה, ולא הייתי בטוח אם זה מכוון, והתעצלתי לשאול. אני יכול לשנות את זה. אלישיב ליפא (שיחה) 23:38, 7 במאי 2015 (IDT)
טעות שלי - אני כן שאלתי על זה, לא ענו לי. תיקנתי, אבל אני לא בטוח שההפניה לט"ז עובדת, כשנוסיף אותו נבדוק. לילה טוב. אלישיב ליפא (שיחה) 23:47, 7 במאי 2015 (IDT)

Ping[עריכה]

באג בבאר היטב על יורה דעה[עריכה]

שמתי לב עכשיו, כאשר באתר המקורי יש סעיף שו"ע שלא קיים בו באר היטב אנחנו כאן לא דלגנו על הסעיף אלא המשכנו ברצף מספר הסעיפים. כך למשל באר היטב על יורה דעה ו -- סעיף ג אין בו באר היטב אבל אנחנו סימנו שכן. אני אעבור על הכל ואנסה לתקן. תראה אם תוכל לעשות משהו לעקוף בעיה זו לעתיד. תודה רבה.--Roxette5 (שיחה) 10:06, 12 במאי 2015 (IDT)

Roxette5 - נראה לי שטיפלתי בבעיה. העליתי עכשיו את דיני מתנות כהונה. תבדוק שהכל בסדר, אם לא אני אנסה לתקן שנית. אם הכל בסדר, תגיד לי ואני אעלה עוד דפים. אלישיב ליפא (שיחה) 14:42, 27 במאי 2015 (IDT)
לפני שאתה שואל - כתוב שם סימן א, זו טעות שלי, לא של הקוד שלי.


לכאורה הכל נראה כמעשה תותחות :-) לדעתי אפשר להמשיך ולהעלות עכשיו כמה שיותר סימנים בדף הנ"ל (כל עוד שמספר התווים בדף לא עוברים 300 אלפים תווים ואז קשה למחשב שלי לעבוד). אני בעז"ה אפנה לעבוד על זה אחרי שאסיים בעריכות אחרונות של גבורות ארי/יומא. המון תודה.--Roxette5 (שיחה) 15:07, 27 במאי 2015 (IDT)
כשאתה גומר, תגיד לי ואני אעביר את הדפים למקומם באמצעות מעט קוד. אלישיב ליפא (שיחה) 17:48, 27 במאי 2015 (IDT)
סיימתי תיקונים . נא להריץ ולשבץ. תודה רבה.--Roxette5 (שיחה) 11:44, 28 במאי 2015 (IDT)


שלום לך. אתה יכול להוסיף עוד תווים ועוד סימנים בדף של באר היטב -- עד 400,000 תוים אני יכול להסתדר.--Roxette5 (שיחה) 20:16, 31 במאי 2015 (IDT)

נושאי כלים של הרמב"ם[עריכה]

שלום לך. אני יודע שאתה כבר עסוק בכמה פרויקטים, רק רציתי ליידע לך, גם הנושאי כלים של הרמב"ם נמצאים באתר תורת אמת כאן. את הכסף משנה כבר יש לנו אבל חסר לנו את השגות הראב"ד, הלחם משנה, והמגיד משנה. אין לי כוונות להכניס באלו קישורים או הפניות אלא העתקה והדבקה גרידא ובכן באלו היית יכול לבנות בוט שיביא את החומר בצורה גורפת (כמו שארגנתי את החומר של הכסף משנה לפי ההלכות בלבד).

אם תרצה לתעל את הכישורים שלך גם לעניין הזה של ייבוא המפרשים על הרמב"ם -- אתה מוזמן ותבוא עליך ברכה וכמובן שאני וכל העולם נעריך את זה מאד :-)

הסתבכנו בגלל סימן רצז*[עריכה]

שלום לך. יש כפל של סימן רצז -- רצז ורצז*. כל הסימנים של באר היטב החל מסימן רצח ועד סימן של"ו צריכים להיות מוזזים סימן אחת אחורה. הבוט שלך יכול לערוך את הדפים האלו מחדש? אם לא אני אעשה ידני אבל זה יקח הרבה זמן...

לגבי סימנים של"ז ואילך אני כבר סידרתי בדף של הנסיונות באר היטב בדף המשתמש שלך. רק צריכים לתקן את הסימנים של הבאר היטב שכבר הועלו במקומם...--Roxette5 (שיחה) 10:44, 3 ביוני 2015 (IDT)

הכנסתי כבר את כל הטקטס המתוקן בויקיטקסט:ארגז חול. תראה אם תוכל להעלות מחדש מסימן רצז* ואילך.--Roxette5 (שיחה) 10:50, 3 ביוני 2015 (IDT)

השמטת טקטס של בוט באר היטב[עריכה]

אני רואה עכשיו שיש תקלה סדרתית של השמטת טקטסים שמופיעים אחרי נקודתיים. נראה לי שאני צריך לעבור על הכל, גם על יורה דעה, לוודא שלא חיסרנו טקסט... ייקח זמן ... :-)--Roxette5 (שיחה) 15:35, 4 ביוני 2015 (IDT)

קודם כל בא נשאל ככה -- האם לדעתך תוכל להתגבר על בעיה זו? אם אכן כן אז אני מעדיף להתחיל את הכל מחדש לגבי אבן העזר.. להעלות מחדש סימנים א' עד עז ואני אעשה קישורים מהתחלה... לגבי יורה דעה אני צריך לבדוק יותר, נראה לי ששמה קיים פחות נקודותיים באמצע פירוש של הבאר היטב. אבל באבן העזר זה כבר רווחת ולכן כדאי להתחיל מחדש לדעתי.--Roxette5 (שיחה) 15:53, 4 ביוני 2015 (IDT)

לבינתיים, בדקתי בעין למצוא מקרים של נקודותיים בטקסט של באר היטב על יורה דעה -- מצאתי רק פעם אחת. הגעתי לבינתיים עד סימן צ"ז. אבדוק את השאר בהמשך.--Roxette5 (שיחה) 17:50, 4 ביוני 2015 (IDT)

אני מניח שאני אוכל להתגבר על זה. אלישיב ליפא (שיחה) 18:04, 4 ביוני 2015 (IDT)

טוב אני עברתי על יורה דעה (קרי, אני חיפשתי באתר תורת אמת לכל מקום שקיים נקודותיים בודדות שאינם באים לפי תחילת דיבור המתחיל של סעיף קטן). תיקנתי והשלמתי איפה שמצעתי חסרונות. מקווה שאיתרתי את כולם. אעבור להסתכל על אבן העזר עכשיו.--Roxette5 (שיחה) 16:10, 5 ביוני 2015 (IDT)

בוט רק בכדי לפתוח דף עריכה ואז לסגור[עריכה]

עכשיו שיצרת את כל הדפים של הסעיפים יש לנו את הבעיה הזאת של הסרגל ניווט שאינו מופיע בחלק גדול של הדפים. אינני יודע מה בדיוק הבאג הטכני, אולי ניתן להתגבר עליו מאחורי הקלעים. רק אני יודע שכעת, אם פותחים את דף העריכה ואז ישר סוגרים (ללא צורך בעריכה של שינוי) -- הדבר גורם לסרגל הניווט להיראות בדף. שאלתי -- האם תוכל ליצור בוט שרק יעשה דבר פשוט כמו לפתוח את הדף ואולי להוסיף ריווח אחד ריק בסוף הדף -- כך שאז הסרגל ניווט ייראה? אולי לא פתרון יפה אבל פרקטי. מתייג את משתמש:אראל סגל אם הוא רוצה להביע עוד משהו בנושא.--Roxette5 (שיחה) 00:54, 9 ביוני 2015 (IDT)

אני אבדוק מה אני יכול לעשות. אלישיב ליפא (שיחה) 08:29, 9 ביוני 2015 (IDT)

באר היטב על או"ח תנח - תסא[עריכה]

אתה עשית בעצמך קישורים לסימנים הנ"ל כי הם לא היו בדף שלי?....--Roxette5 (שיחה) 21:44, 25 ביוני 2015 (IDT)

לא. אני עשיתי טעות... אני עכשיו מתקן אותה, אבל את הדפים האלה יש למחוק...
טוב. אני אמחוק תנח עד תס"א.--Roxette5 (שיחה) 23:11, 25 ביוני 2015 (IDT)
עדיין לא עובד נכון. אני רואה בסימן שס"ט וש"ע שהם מכילים חומר לא נכון. ש"ע מכיל את החומר של סימן שס"ח. הכל 2 סימנים אחורה...--Roxette5 (שיחה) 23:18, 25 ביוני 2015 (IDT)
Roxette5 -- אני לא רואה על מה אתה מדבר. אלישיב ליפא (שיחה) 11:44, 28 ביוני 2015 (IDT)
תשווה בין כל הסימנים של תורת אמת לבין כל הסימנים שלנו של באר היטב. אתה תראה שהבאר היטב על סימן ש"ע הוא באמת הבאר היטב על שס"ח. וכן לכולם.--Roxette5 (שיחה) 14:54, 28 ביוני 2015 (IDT)
Roxette5 מצאתי את הבעיה - בתורת אמת בסימן שא עוברים לסעיף א' באמצע (במקום נ'), וכנ"ל בשח. אני אטפל בזה עוד מעט. יכול להיות שהתופעה תחזור על עצמה - שים לב לסימנים שבהם המספור של הקישורים לא מתחיל מ-א (כמו בבאר היטב על אורח חיים שב ו-באר היטב על אורח חיים שי). אלישיב ליפא (שיחה) 15:36, 28 ביוני 2015 (IDT)
הבנתי. תעדכן אותי אם תרצה שאני אתקן את הכותרות של הסימנים באופן ידני. איך שנוח לך. חזק וברוך.--Roxette5 (שיחה) 15:46, 28 ביוני 2015 (IDT)
Roxette5 -- מה אתה מעדיף - לייצר את הקישורים מחדש, או לתקן ידנית את הכותרות של הסימנים? לי זה לא כ"כ משנה. אלישיב ליפא (שיחה) 16:01, 28 ביוני 2015 (IDT)

מגן אברהם על אורח חיים[עריכה]

יש לאתר סאפריה את הפירוש של המגן אברהם על אורח חיים כאן. אבל כל סימן נמצא בדף וקישור בנפרד. לא יודע אם זה משהו שאתה מסוגל לנצל. עדיף להסיר את כל הספרות של הסעיפים קטנים ולהחליף אותם באותיות עברית. אם אינך יכול להעתיק את זה בקלות יתכן שאני מוכן להעתיק את הכל ידני אבל קודם הייתי רוצה לסיים את העבודה שלי בספר החינוך... --Roxette5 (שיחה) 18:06, 6 ביולי 2015 (IDT)

Roxette5-- אין בעיה בקישורים נפרדים, ואפילו עדיף. אני יכול לרוץ הרבה יותר בקלות על כתובות שונות מאשר לנסות לפצל את הדף בנפרד. בכלל - אתר סאפריה הוא אתר מאד מסודר שמאד קל להוציא ממנו את הטקסט - אם יש שם עוד דברים שאתה רוצה, אני אשמח לעזור. אלישיב ליפא (שיחה) 19:27, 6 ביולי 2015 (IDT)
מצוין לשמוע. לא תמיד איכות ההמרה שלהם טובה -- העתקתי משמה את הארבעה טורים והאיכות גרועה מאד -- אבל עדיין הדבר מהווה בסיס ראשונה טובה לדעתי. אני אבדוק אם יש עוד טקסטים טובים שמה להעתיק. חזק וברוך.--Roxette5 (שיחה) 19:31, 6 ביולי 2015 (IDT)

בית שמואל וחלקת מחוקק בסאפריה[עריכה]

אני רוצה להעלות את הבית שמואל בהקדם, גם ללא קישורים וללא תגי קטע וכדומה. האם תוכל לקבץ כמות גדולה של סימנים ולשים אותם בדף נפרד (כמו שעשית לי בעבר) או שכרגע אין זמן. אין בעיה אם לא, אני אסתדר לבד, רק ברצוני לדעת כדי שאוכל להמשיך.
חזק וברוך.--Roxette5 (שיחה) 17:53, 17 בספטמבר 2015 (IDT)
בע"ה אני אטפל בזה מחר. מצטער על העיקובים. אלישיב ליפא (שיחה) 17:55, 17 בספטמבר 2015 (IDT)
בבקשה אם לא קשה לך, להפעיל את הבוט של הוספת תגי קטע לכל הסימנים של בית שמואל, החל מסימן א' ועד לסימן ק' (אלא שדומני שסימן כב וסימן כ"ד כבר יש להם).... ואם קשה לך זה בסדר, נעשה את זה לבסוף.--Roxette5 (שיחה) 15:49, 22 בספטמבר 2015 (IDT)
במטותא ממך, להפעיל את הבוט על יתר הסימנים, מסימן ק' (כולל) ועד לסימן קע"ח. ובזה נשלם הספר. יישר כחך!--Roxette5 (שיחה) 11:39, 29 בספטמבר 2015 (IDT)
וכמו כן אם תוכל להעלות את החלקת מחוקק. אשמח. --Roxette5 (שיחה) 13:55, 2 באוקטובר 2015 (IDT)
אחרון אחרון חביב, במטותא ממך להריץ את הבוט להוסיף תגי קטע לפירוש של החלקת מחוקק. מסימן א ועד לסימן קכ"ט. תודה רבה.--Roxette5 (שיחה) 12:57, 20 באוקטובר 2015 (IDT)

הכל בסדר?[עריכה]

איפה נעלמת? מקווה שהכל בסדר. אם לא תוכל לחזור לפעילות בזמן הקרוב אני אשבץ את הסימנים שכבר עשיתי ידני. כפי שציינתי לך בדף השיחה הדף של מגן אברהם מוכן לשיבוץ עד סימן תרכ"ד. בברכה, --Roxette5 (שיחה) 17:06, 2 באוגוסט 2015 (IDT)

Roxette5 -- מצטער שלא הגבתי, הייתי בחופשה בימים האחרונים. תודה על הדאגה. אלישיב ליפא (שיחה) 16:39, 5 באוגוסט 2015 (IDT)

בוט לתגי קטע למגן אברהם[עריכה]

אם אני אכניס את החלוקות ואת הכותרות לסעיפים בפירושו של המגן אברהם, האם אתה יכול ליצור בוט שיכניס את התגי קטע? ראה למשל כל מה שעשיתי הרגע בסימנים כ"ה עד ל"ז. (ובסימן ל"ח למשל, שמה כבר יש תגי קטע, הבוט יצטרך לדלג על זה לכתחלה. אחרת אצטרך לדווח לך באופן פרטני על איזה סימנים לא להפעיל את הבוט כי כבר קיים בהם תגי קטע..)--Roxette5 (שיחה) 05:09, 6 באוגוסט 2015 (IDT)

Roxette5 -- ראשית, יישר כוח עצום על העבודה על המגן אברהם.
שנית - אני אוכל להשתמש בבוט שהוסיף תגי קטע לשולחן ערוך לצורך כך, רק תדאג שכל הכותרות יהיו ברמה שווה (אותה כמות של = משני הצדדים של הטקסט). הבוט ידלג על סעיפים בהם יש כבר תגי קטע.
אלישיב ליפא (שיחה) 08:05, 6 באוגוסט 2015 (IDT)
יישר כח הדדי :-)
החל מסימן כ"ה דאגתי לכך שכל הכותרות הם ברמות של 3 === . תודה רבה
במה אתה רוצה להתמקד עכשיו? מה שתגיד--Roxette5 (שיחה) 09:35, 6 באוגוסט 2015 (IDT)
Roxette5 -- יש לי ביאור הלכה מכאן. אני אתחיל להעלות אותו. אלישיב ליפא (שיחה) 12:42, 6 באוגוסט 2015 (IDT)
תודה. העליתי ביאור הלכה עד אחרי סימן ח. --נחום - שיחה 15:50, 6 באוגוסט 2015 (IDT)

אם לא קשה לך, תוכל להפעיל את הבוט על הסימנים שערכתי עד כה (סימן קפא), פשוט הדבר נותן לי יותר חיזוק לראות את הקטעים מועלים ומושלמים.--Roxette5 (שיחה) 22:23, 8 באוגוסט 2015 (IDT)

שוב, במידה ואפשר, להפעיל בוט על סימנים (קפ"ב - תקי"ב). --Roxette5 (שיחה) 00:17, 12 באוגוסט 2015 (IDT)

בשעה טובה ומוצלחת בערב שבת קודש וראש חודש, סיימתי תגי קטע. אפשר להריץ את הבוט על הכל. חזק וברוך!--Roxette5 (שיחה) 17:59, 14 באוגוסט 2015 (IDT)

ביאור הלכה - אינני עומד בקצב[עריכה]

כנראה בשבועות הקרובות אהיה פחות פעיל באתר וכמו כן אני עדיין עסוק בחלוקת הסעיפים של המגן אברהם ולכן לא נראה לי שאוכל לעמוד בקצב של הכנסת קישורים של הביאור הלכה. אינני רוצה לעכב את עבודתך החשובה של העלאת כמויות גדולות של תוכן לאתר ולכן אבקש שלא תתעכב בשבילי אלא תעלה את הביאור הלכה כפי יכולתך, עם או בלי קישורים, איך שאתה מעדיף ורוצה. השכר מרובה על ההפסד, ועבודתך והכישורים שלך מהווים הזדמנות נדירה להעלות חומרים נכבדים לאתר בטווח זמן קצר. חזק וברוך!--Roxette5 (שיחה) 22:39, 10 באוגוסט 2015 (IDT)

API[עריכה]

שלום אלישיב ליפא,

הודעתי לאחד ממנהלי האתר של סאפריה על עבודתנו על המגן אברהם והצעתי לו לאמץ את גירסתנו יחד עם כל השדרוגים שהוספנו בו. הוא שאל אותי אם יש לנו ממשק של API בכדי לבצע פעולה זו....אינני מבין בזה... תוכל לכוון אותי ואותו בכיוון הנכון עבור בקשה זו?--Roxette5 (שיחה) 18:06, 16 באוגוסט 2015 (IDT)

Roxette5 -- התשובה היא כן, יש לכל האתרים של wikimedia API. הדף של הAPI יכול לעזור - https://he.wikisource.org/w/api.php. יש הרבה קוד שעובד איתו, אני אישית עובד עם Pywikibot. אלישיב ליפא (שיחה) 20:02, 16 באוגוסט 2015 (IDT)

כנס ויקיטקסט בוינה - הרשמה ומלגות[עריכה]

שלום, רציתי להודיע לך שניתן להירשם ולבקש מלגות לכנס ויקיטקסט הבין לאומי בקישור הזה. בהצלחה חיוך Chenspec-WMIL (שיחה) 11:17, 1 באוקטובר 2015 (IDT)

פירוש תוספות יום טוב על המשנה[עריכה]

שלום לך,

האם נראה לך שתוכל באופן קל יחסית לייבא את כל החומר של פירוש תוספות יום טוב על המשנה מאתר סאפריה לכאן, בדומה לאיך שעשיתי במסכת נדה? אם תוכל להוסיף גם את התבנית של {{דה מפרש}} מה טוב ומה נעים ואם לא זה גם טוב.--Roxette5 (שיחה) 13:31, 28 באוקטובר 2015 (IST)

Roxette5 -- כן, האתר מאד מסודר. אני אעבוד על זה בהזדמנות. אלישיב ליפא (שיחה) 10:40, 30 באוקטובר 2015 (IST)

הרצת הבוט - תגי קטע - ביאור הלכה[עריכה]

שלום לך, שמח להודיע שסיימתי את הכותרות של הסעיפים בביאור הלכה. בבקשה להריץ את הבוט להוסיף תגי קטע ובזה סיימנו כנראה לבינתיים שלב חשוב בפרויקט של השו"ע. (יש לדון איך בדיוק להכניס את השער הציון. לכאורה זה תמיד על דברי המשנה ברורה אז ראוי לשים אותו בדפים של המשנה ברורה.... לא יודע.. לא מתכוון להתחיל בזה כעת בכל אופן). חזק וברוך!--Roxette5 (שיחה) 09:42, 30 בנובמבר 2015 (IST)

כותרות לסימנים בתרומת הדשן חלק א[עריכה]

שלום לך,

בניתי דפים שכוללים את השו"ת השייכים לנושא מסוים בתרומת הדשן. כך למשל מי שרוצה לראות את כל התשובות בהלכות ברכות יכול לראות את כולם בדף אחד. אולם, לא יצרתי כותרות בדפים הנפרדים של כל שאלה ושאלה ולכן אין תוכן עניינים מסודר בדפים הכוללים האלו.

האם תוכל לבנות בוט שיכניס כותרת אל כל דף של תרומת הדשן לחלק א', כל אחד לפי המספר שלו? משהו מאד פשוט: ==שאלה א== מתחת לאזהרת ה"או.סי.אר". (הערה: רוב הדפים אני מילאתי חוץ מסימנים א' - יט' ועוד כמה דפים בודדים, ולכן אין בדפים אלו את התבנית של {{המרת או.סי.אר}}).

בברכה,--Roxette5 (שיחה) 09:54, 12 בינואר 2016 (IST)

Roxette5 -- רק לוודא שאני בטוח מה אתה רוצה - כל דף מהסוג "תרומת הדשן/א/<תשובה>" שיש בו את התבנית "המרת או.סי.אר" יקבל כותרת ==שאלה <תשובה>== (כאשר <תשובה> משתנה בין הדפים)? אלישיב ליפא (שיחה) 11:18, 13 בינואר 2016 (IST)
לפי הבנתי, לא רק אלה שיש בהם התבנית "המרת או.סי.אר", אלא כל הדפים מהסוג הזה, צריכים לקבל את הכותרת הנ"ל. במקרה שיש את התבנית, תבוא הכותרת מתחת לתבנית, ובשאר הדפים, מתחת לסרגל הניווט.--נחום - שיחה 18:18, 13 בינואר 2016 (IST)
כדברי נחום. בנוסף, אם אפשר גם כן להסיר את הטקטס הרגיל של מספר הסימן שמופיע בתחילת הקטע. למשל, תרומת הדשן/א/קיז, להסיר את המילים "שאלה קיז" מתחילת הקטע. אם זה עושה את המשימה קשה אז לא נחוץ. מקסימום תהיה כותרת של "שאלה קיז" וגם אותם מילים בתחילת הקטע. לא נורא. אבל אם תוכל להסיר את המילים בתחילת קטע זה יהיה עוד יותר טוב.--Roxette5 (שיחה) 19:17, 13 בינואר 2016 (IST)


Roxette5,נחום -- יש חוסר אחידות בסימנים שיש בהם כותרות - בחלקם יש כותרת פשוט ע"י הדגשה, ובחלקם כותרות מרמות שונות, דבר שיקשה לבדוק אם יש כותרת. אני לא מעוניין להוסיף כותרות כפולות. אני יכול להוסיף כותרת לכל הדפים עם התבנית {{המרת או.סי.אר}}, תחת הנחה שהם לא נערכו, ולכן אין כותרת. אשמח לדעתכם. אלישיב ליפא (שיחה) 12:24, 20 בינואר 2016 (IST)
לדעתי זה פתרון טוב. רוב הדפים של תרומת הדשן הם עם התבנית הזו ולא נערכו, והשאר -- אפשר לטפל בהם ידנית, לדעתי.--נחום - שיחה 14:22, 20 בינואר 2016 (IST)
מסכים. רק בדפים שיש בהם תבנית המרת או.סי.אר--Roxette5 (שיחה) 21:20, 20 בינואר 2016 (IST)


שלום לך, בהמשך לדבריך במזנון, אבקש בקשה יותר פשוטה. תוסיף כותרות ברצף לכל התשובות של תרומת הדשן חלק א, החל מסימן מ"א. אני אסדר אחר כך את המקרים החריגים באופן ידני. נא לשים כותרות ברמה 2 דהיינו כזה == . אפשר?--Roxette5 (שיחה) 00:39, 23 בפברואר 2016 (IST)

אם לא התחלת בעבודה בבקשה לא להתחיל. נראה לי שאוכל לעשות את זה ידני. אם כבר התחלת אז בבקשה להתחיל את העבדודה החל משאלה ק' עכשיו.--Roxette5 (שיחה) 23:21, 2 במרץ 2016 (IST)

הבהרות לדף הביאור[עריכה]

שלום אלישיב,

הבוט שלך מוסיף יותר מדי הבהרות (כנראה באג), ולכן נאלצתי לחסמו זמנית. ראה למשל ביאור:איכה א.

שבת שלום --אראל סגלשיחה • ט"ו באדר ב' ה'תשע"ו 18:31, 25 במרץ 2016 (IDT)

אראל סגל -- למה יותר מדי הבהרות? ממה שהבנתי אמורה להיות הבהרה בכל דף במרחב הביאור בראשו. דף זה הוא במרחב הביאור, ולכן הוספה לו הבהרה בראש הדף. אלישיב ליפא (שיחה) 19:44, 26 במרץ 2016 (IDT)
מצטרף לשאלה. לא רואה משהו חריג... ייתכן שהכוונה של אראל אל דפים דומה לביאור:אות-פסוק שהם נכללים בתוך דפים אחרים. אולם, גם אם זה כן עדיין עדיף לדעתי שהבוט יופעל על כל הדפים של ביאור ואז נסיר את המקרים שבהם יש הכללה באופן ידני. אלא אם כן יש הצעה איך לבודד את הדפים שהם מוכללים לבד... Roxette5 (שיחה) 20:21, 26 במרץ 2016 (IDT)
ביום שישי ראיתי את ה"הבהרה" בכל פסוק ופסוק. עכשיו אני כבר לא רואה את זה. כנראה שהבעיה היתה באמת בביאור:אות-פסוק. ברגע האחרון לפני שבת לא היה לי זמן לברר... --אראל סגלשיחה • י"ז באדר ב' ה'תשע"ו 07:53, 27 במרץ 2016 (IDT)
הצעה נוספת: בדפים של ביאורי-פסוקים ישנה תבנית "סיכום על פסוק", שבה כבר הכנסתי את ההבהרה באופן שמשתלב טוב יותר עם התבנית, ומוסיף קישור אוטומטי לקטגוריה המתאימה (ראו למשל ביאור:אסתר א ב). כדי לראות את ההבהרה, צריך להוסיף את הפרמטר "הבהרה=כן" לתבנית "סיכום על פסוק" שמופיעה בראש הדף (אבל לא לתבנית המופיעה בסוף הדף). האם אפשר להגיד לבוט שיעשה את זה? --אראל סגלשיחה • י"ז באדר ב' ה'תשע"ו 07:58, 27 במרץ 2016 (IDT)
Erel Segal -- לא בקלות. -- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש/ת אלישיב ליפא (שיחה | תרומות | מונה) ששכח/ה לחתום.
אם כן אני מבקש לא להכניס משימה זו בתוך המשימה הפשוטה של הוספת ההבהרה של מרחב הביאור. לא רוצה שהדבר ייתקע לאורך הרבה זמן בגלל הבחינה הזאת. מקסימום אני מניח שאפשר ליצור בוט נוספת בנפרד כדי לעדכן את התבנית של "סיכום על פסוק" ולהסיר את התבנית של "הבהרת מרחב הביאור".--Roxette5 (שיחה) 14:14, 29 במרץ 2016 (IDT)

Tech News: 2016-13[עריכה]

22:43, 28 במרץ 2016 (IDT)

Tech News: 2016-14[עריכה]

01:13, 5 באפריל 2016 (IDT)

כפילויות בהבהרות הביאור[עריכה]

בדף זה למשל: ביאור:הגדה של פסח - הלל ההבהרה מופיעה פעמיים. נראה לי שכדאי לשים את ההבהרות בתוך תגי noinclude. --אראל סגלשיחה • כ"ז באדר ב' ה'תשע"ו 08:47, 6 באפריל 2016 (IDT)

אראל סגל -- בסדר, את ההבהרות הבאות אני אוסיף בין תווים כאלה. אלישיב ליפא (שיחה) 11:09, 6 באפריל 2016 (IDT)
הבעייה היא שאז ההבהרה לא תופיע בביאורי הפסוקים המוכללים בדף ביאור הפרק, ואז משתמש:מי-נהר ואחרים כמוהו יתלוננו, ובצדק.--נחום - שיחה 02:37, 7 באפריל 2016 (IDT)
משתמש:Nahum, לא הבנתי את הבעיה. עדיין גם בדף ביאור הפרק יוצב תבנית של {הבהרת מרחב הביאור}...--Roxette5 (שיחה) 03:16, 7 באפריל 2016 (IDT)
לדעתי כדאי אם כך להציב את ההבהרה בדפי הפרקים פעמיים: בראש הדף, עבור הביאורים המשולבים בדף הפרק, ובסוף הדף, מעל פיסקאות הפסוקים המוכללות, כדי להבהיר שגם זה וגם זה הוא פרי עט הגולשים.--נחום - שיחה 04:49, 7 באפריל 2016 (IDT)


נחום, Roxette5, אראל סגל -- מה לעשות? להוסיף עם התגי noinclude או לא? יש עוד משהו לשנות? אלישיב ליפא (שיחה) 21:49, 7 באפריל 2016 (IDT)

 • Symbol support vote.svg בעד הוספת תגי noinclude --Roxette5 (שיחה) 22:52, 7 באפריל 2016 (IDT)
אכן. עדיף שיופיע רק פעם אחת מאשר בכל פסוק ופסוק.--נחום - שיחה 01:00, 8 באפריל 2016 (IDT)
 • Symbol support vote.svg בעד הוספת תגי noinclude --אראל סגלשיחה • כ"ט באדר ב' ה'תשע"ו 11:03, 8 באפריל 2016 (IDT)

Tech News: 2016-15[עריכה]

23:44, 11 באפריל 2016 (IDT)

Tech News: 2016-16[עריכה]

23:40, 18 באפריל 2016 (IDT)

Tech News: 2016-17[עריכה]

00:02, 26 באפריל 2016 (IDT)

Tech News: 2016-18[עריכה]

23:09, 2 במאי 2016 (IDT)

Tech News: 2016-19[עריכה]

02:22, 10 במאי 2016 (IDT)

Tech News: 2016-20[עריכה]

19:01, 16 במאי 2016 (IDT)

Tech News: 2016-21[עריכה]

21:40, 23 במאי 2016 (IDT)

Tech News: 2016-22[עריכה]

19:18, 30 במאי 2016 (IDT)

Tech News: 2016-23[עריכה]

23:51, 6 ביוני 2016 (IDT)

Tech News: 2016-24[עריכה]

21:41, 13 ביוני 2016 (IDT)

Tech News: 2016-25[עריכה]

22:14, 20 ביוני 2016 (IDT)

Tech News: 2016-26[עריכה]

18:42, 27 ביוני 2016 (IDT)

בית יוסף על הטור - עבודת בוט[עריכה]

שלום רב לך,

לא יודע עד כמה אתה פנוי לפעילות כאן, בכל אופן, ברצוני לשאול אותך אם תוכל להכניס כותרת של הבית יוסף יחד עם אזהרת OCR בכל דף ודף של טור -- מלבד אלה שכבר עשיתי ידני. כבר הכנסתי ידני בכל הדפים של טור אבן העזר ואני כרגע עומד בסימן ק' של חושן משפט. כמו כן, למעט תחילת הסימנים בטור אורח חיים שנחום כבר עשה אותם. הווה אומר שהבוט שלך יוסיף כותרת של בית יוסף בכל הסימנים של יורה דעה, רוב הסימנים של אורח חיים (נגיד החל מסימן ע') ורוב הסימנים בחושן משפט (נגיד החל מסימן ק"ל). אפשר?

ליתר דיוק הבוט צריך להכניס את הטקסט הבא בסוף דברי הטור :

==בית יוסף==
{{המרת או.סי.אר}}

--Roxette5 (שיחה) 00:41, 3 ביולי 2016 (IDT)

Tech News: 2016-27[עריכה]

22:45, 4 ביולי 2016 (IDT)

Tech News: 2016-28[עריכה]

18:14, 11 ביולי 2016 (IDT)

[m:Special:MyLanguage/Tech/News/2016/29|Tech News: 2016-29]][עריכה]

15:01, 18 ביולי 2016 (IDT)

Tech News: 2016-30[עריכה]

22:54, 25 ביולי 2016 (IDT)

Tech News: 2016-31[עריכה]

00:48, 2 באוגוסט 2016 (IDT)

Tech News: 2016-32[עריכה]

18:41, 8 באוגוסט 2016 (IDT)

Tech News: 2016-33[עריכה]

22:37, 15 באוגוסט 2016 (IDT)

Tech News: 2016-34[עריכה]

00:18, 23 באוגוסט 2016 (IDT)

Tech News: 2016-35[עריכה]

18:59, 29 באוגוסט 2016 (IDT)

Tech News: 2016-36[עריכה]

20:12, 5 בספטמבר 2016 (IDT)

Tech News: 2016-37[עריכה]

21:04, 12 בספטמבר 2016 (IDT)

Tech News: 2016-38[עריכה]

01:09, 20 בספטמבר 2016 (IDT)

Tech News: 2016-39[עריכה]

21:07, 26 בספטמבר 2016 (IDT)

Tech News: 2016-40[עריכה]

00:30, 4 באוקטובר 2016 (IDT)

Tech News: 2016-41[עריכה]

23:29, 10 באוקטובר 2016 (IDT)

Tech News: 2016-42[עריכה]

19:42, 17 באוקטובר 2016 (IDT)

העלאת מפרשי הטור[עריכה]

אתה ממתין לאישור שלי בכדי להפעיל את הבוט או שסתם לא היה לך הזדמנות? בכל אופן, חשבתי אולי תחכה על העלאת יתר הב"ח ותן לי זמן להכניס בו קישורים כי ככה עשיתה על כל ב"ח או"ח עד סימן ת"צ וככה נעשה את הכל בצורה אחידה. טוב? --Roxette5 (שיחה) 20:45, 17 באוקטובר 2016 (IDT) בוצע בוצע. נא להפעיל ולהריץ את הבוט שלך מתי שתתפנה. יישר כחך ומועדים לשמחה!--Roxette5 (שיחה) 01:17, 18 באוקטובר 2016 (IDT)

Roxette5 -- אשמח אם תוכל לכתוב לי בצורה מסודרת מה עוד צריך להיעשות. תודה, אלישיב ליפא (שיחה) 22:49, 22 באוקטובר 2016 (IDT)
לקחת כל קטע סימן של הדרכי משה, החל מסימן ס"ג של טור אורח חיים ואילך, ולשבץ אותו בכל סימן של הטור, בתחתית הדף, תחת הכותרת (כאשר הכותרת תהיה ברמה 2 ==) "דרכי משה". זאת אומרת לשלב את פירוש הדרכי משה שנמצא כאן משתמש:אלישיב ליפא/דרכי משה או"ח ולהעביר אותו על ידי בוט לכל סימן וסימן של הטור.--Roxette5 (שיחה) 23:00, 22 באוקטובר 2016 (IDT)
לצערי המחשב שלי לא פעיל כרגע, ואין לי את התוכנות שהשתמשתי בהם. הוצאת המידע מספאריה היא יותר קלה, ויכולתי לעשות את זה ממחשבים אחרים, אבל עריכות באתר דורשות יותר תשתית. אלישיב ליפא (שיחה) 08:04, 23 באוקטובר 2016 (IDT)
הבנתי. תודה בכל אופן. אני אנסה לראות אם יש מישהו בויקיפדיה שיכול לעזור. --Roxette5 (שיחה) 15:59, 23 באוקטובר 2016 (IDT)

Tech News: 2016-43[עריכה]

20:39, 24 באוקטובר 2016 (IDT)

Tech News: 2016-44[עריכה]

18:18, 31 באוקטובר 2016 (IST)

Tech News: 2016-45[עריכה]

01:01, 8 בנובמבר 2016 (IST)

Tech News: 2016-46[עריכה]

21:17, 14 בנובמבר 2016 (IST)

Tech News: 2016-47[עריכה]

17:33, 21 בנובמבר 2016 (IST)

Tech News: 2016-48[עריכה]

23:16, 28 בנובמבר 2016 (IST)

Tech News: 2016-49[עריכה]

20:07, 5 בדצמבר 2016 (IST)

Tech News: 2016-50[עריכה]

21:29, 12 בדצמבר 2016 (IST)

Tech News: 2016-51[עריכה]

22:33, 19 בדצמבר 2016 (IST)

Tech News: 2017-02[עריכה]

21:12, 9 בינואר 2017 (IST)

Tech News: 2017-03[עריכה]

01:24, 17 בינואר 2017 (IST)

Tech News: 2017-04[עריכה]

22:14, 23 בינואר 2017 (IST)

Tech News: 2017-05[עריכה]

20:45, 30 בינואר 2017 (IST)

Tech News: 2017-06[עריכה]

21:45, 6 בפברואר 2017 (IST)

Tech News: 2017-07[עריכה]

20:06, 13 בפברואר 2017 (IST)

Tech News: 2017-08[עריכה]

21:25, 20 בפברואר 2017 (IST)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[עריכה]

(Sorry to write in Engilsh)

Tech News: 2017-09[עריכה]

21:55, 27 בפברואר 2017 (IST)

Tech News: 2017-10[עריכה]

01:23, 7 במרץ 2017 (IST)