שיחת משתמש:יהויכין

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

For English, please click here

שלום יהויכין! וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בדף שקראת, באפשרותך לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף וגם היכרות האתר.
  • הזנה אוטומטית של תכנים: ניתן להזין קבצים סרוקים באמצעות תכנת OCR, או להשתמש בבוט להזנה אוטומטית של טקסטים גדולים
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!) נחום - שיחה 05:28, 11 בדצמבר 2013 (IST)

הומרוס אודיסיאה[עריכה]

תודה לך על שינוי השם של הספר. רק שים לב לפעם הבאה, כאשר אתה מעביר את השם גם תלחץ על העברת כל תת-דפים שלו. אחרת כל התת-דפים נשארו בשם של "אודיסיאה" (הומרוס) ושוב לא יופיעו כקיימים. תיקנתי כעת עכשיו. תודה שוב. דניאל--Roxette5 (שיחה) 21:19, 9 באוגוסט 2014 (IDT)

אבן עזרא[עריכה]

לידיעתך ניתן להעתיק את כל טקסט האבן עזרא מכאן . שבת שלום!--Roxette5 (שיחה) 16:57, 23 בינואר 2015 (IST)

כתוב שם "כל הזכויות שמורות לרב פנחס ראובן שליט"א". אני לא מקליד from scratch, יש לי מאיפה להעתיק, ואני מעדיף מקור ללא זכויות יוצרים. יהויכין (שיחה) 20:41, 23 בינואר 2015 (IST)

מחזור לסוכות[עריכה]

שלום יהויכין! ראיתי שתיקנת טעות בדף זה מחזור_לחג_הסוכות_אשכנז/שחרית_יום_ב, שאני יצרתי. מי אתה? אתה מעוניין בפיוט?

Margavriel (שיחה) 19:40, 2 בספטמבר 2015 (IDT)

אני סתם יהודי שעבר בסביבה וראיתי טעות ותיקנתי. מקווה שהתיקון נכון. אני מתעסק פה בעיקר באבן עזרא ובמורה נבוכים. יהויכין (שיחה) 20:09, 2 בספטמבר 2015 (IDT)

ברכות לרגל סיום[עריכה]

ברכת ה' עליך עם גמר הקלדת פירוש ראב"ע על ספר בראשית. יישר כוח! נדב ס (שיחה) 22:36, 17 ביולי 2018 (IDT)