ויקיטקסט:מזנון/ארכיון אוקטובר 2010

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה הוא ארכיון של הדיונים שהתקיימו במזנון. דיונים חדשים יש לקיים במזנון הנוכחי. אין לערוך דף זה.


עזרה בחלוקתו והעלאתו של קובץ PDF ענקי

שלום לכולם. אני מנסה לחלק מסמך PDF ענקי לחלקים קטנים יותר, כדי להעלות אותו לוויקישיתוף ולהשתמש בו כאן בוויקיטקסט. אבל הקובץ כל-כך גדול (סריקה של למעלה מ-600 עמודים בקובץ למעלה מ-200M) שאינני מצליח לעשות את זה בכלים הרגילים למשימות כאלה (התוכנות מסרבות לפתוח קובץ כה גדול). אם מישהו יודע איך לעשות דברים מהסוג הזה, נא ליצור קשר איתי דרך המייל. תודה, Dovi 09:21, 7 באוקטובר 2010 (IST)

תנסה עם זה. שבת שלום, -- אוֹרי 10:12, 8 באוקטובר 2010 (IST)

בשורה משמחת - המגילות הגנוזות

כאן --לאה צחור 16:12, 19 באוקטובר 2010 (IST)

תודה לאה. אבל אני אשמח כשזה יצא לפועל... נחום - שיחה 00:14, 21 באוקטובר 2010 (IST)

באנרים להתרמה

שלום,

מבצע ההתרמה לוויקימדיה של שנת 2010 מתקרב. את מבצע ההתרמה לפני שנה הובילה הססמה "ויקיפדיה לנצח". הרבה אנשים לא אהבו אותה, אז הפעם קרן ויקידמיה החליטה לשתף את הקהילה כמה שיותר בבחירת הססמה: נציגים מכל השפות ומכל המיזמים מוזמנים להציע את הססמאות ולהביע את דעתם על הססמאות שהציעו אחרים.

אני מרכז את מבצע ההתרמה של השנה בקרב דוברי עברית. חשוב מאוד שנציגים מוויקיטקסט יציעו גם ססמאות שמתאימות לוויקיטקסט, כדי שלא רק ויקיפדיה תהיה מיוצגת שם. ססמה לא חייבת להתאים גם לוויקיפדיה וגם לוויקיטקסט – היא יכולה להיות ייחודית לוויקיטקסט. אתם יכולים להציע ססמאות שמדגישות את היתרונות של ויקיטקסט בפני הקורא, להשתמש בציטוטים מהספרים שמופיעים פה ולכתוב כל מה שנראה לכם מתאים ומועיל – תהיו יצירתיים!

ר׳ את הקישורים הבאים:

אפשר להפנות כל שאלה על זה ישירות אליי.

תודה רבה! ––אמיר א׳ אהרוני 11:01, 22 באוקטובר 2010 (IST)