ויקיטקסט:מזנון/ארכיון דצמבר 2018

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

Selection of the Wikisource Community User Group representative to the Wikimedia Summit[עריכה]

Dear all,

Sorry for writing in English and cross-posting this message.

The Wikisource Community User Group could send one representative to the Wikimedia Summit 2019 (formerly "Wikimedia Conference"). The Wikimedia Summit is a yearly conference of all organizations affiliated to the Wikimedia Movement (including our Wikisource Community User Group). It is a great place to talk about Wikisource needs to the chapters and other user groups that compose the Wikimedia movement. For context, there is a short report on what happened last year. The deadline is short and to avoid the confusing vote on the Wikisource-I mailing list of last year, we created a page on meta to decide who will be the representative of the user group to the Wikimedia Summit.

The vote will be in two parts:

  1. until December 7th, people can add their name and a short explanation on who they are and why they want to go to the summit. Nomination of other people is allowed, the nominated person should accept their nomination.
  2. starting December 7th, and for a week, the community vote to designate the representative.

Please feel free to ask any question on the wikisource-I mailing list or on the talk page.

For the Wikisource Community User Group, Tpt (talk) 15:15, 5 December 2018 (UTC)

New Wikimedia password policy and requirements[עריכה]

CKoerner (WMF) (talk) 22:03, 6 בדצמבר 2018 (IST)

Wikisource Community User Group representative vote[עריכה]

Dear all,

Sorry for writing in English and cross-posting this message.

Following the previous message, the vote for the representative of the Wikisource Community User Group to the Wikimedia Summit 2019 is now open.

There is two great candidates on page on meta to decide who will be the representative of the user group to the Wikimedia Summit. You can support a candidate now. All active Wikisource users can vote. The vote is ending on December 14, 2018.

Feel free to ask any question on the wikisource-I mailing list or on the talk page.

תודה!

For the Wikisource Community User Group, Tpt (talk) December 8, 2018 at 18:53 (UTC)

עיצוב הדף הראשי[עריכה]

באיזו תדירות משפצים את עיצוב הדף הראשי של ויקיטקסט? האם יש מועד מסויים שבו נהוג לעסוק בכך? והאם אוכל להשפיע על העיצוב גם אם אין לי כישורים גרפיים מפליגים? --Joalbertine (שיחה) 11:53, 9 בדצמבר 2018 (IST)

אני דווקא חשבתי שהיא בסדר אבל מה בדיוק אתה רוצה לעשות? ניתן לעבוד ולשחק על דוגמא לעמוד הראשי בדפי משנה של שם המשתמש שלך, לדוגמה משתמש:Joalbertine/עמוד ראשי. כך תוכל לשחק ולנסות דברים ולהדגים לאחרים.--Roxette5 (שיחה) 20:04, 13 בדצמבר 2018 (IST)

עיצוב עמוד הראשי[עריכה]

שאלה לגמרי רצינית: האם מישהו באמת אוהב את צבע הרקע הנוכחי? רוב המשתמשים מרגישים שזה יפה? כי באופן אישי, הוא עושה לי חשק לעקור לעצמי את העיניים... --Joalbertine (שיחה) 18:37, 13 בדצמבר 2018 (IST)

צבעי פס הכותרת של יוצר החודש ושל ניווט באתר רועשים קצת לטעמי, חוץ מזה הכל בסדר. מה בדיוק מפריע לך?--נחום - שיחה 22:06, 13 בדצמבר 2018 (IST)
מה?! איך זה הגיע לפה?! זו שאלה שכתבתי בדף השיחה של תבנית הכותרת, אחרי שהשינויים שלי שוחזרו. --Joalbertine (שיחה) 11:16, 14 בדצמבר 2018 (IST)
משום מה זה הועבר למזנון, אולי כדי לרכז את כל הדיונים בנושא במקום אחד.--נחום - שיחה 14:32, 14 בדצמבר 2018 (IST)
מחילה. אני העברתי לכאן. חשבתי שכתבת שמה בטעות והייתי מעדיף כאן בכדי לקבל יותר חשיפה. שכחתי להודיע על כך בדף המקורי. סליחה. Roxette5 (שיחה) 17:49, 15 בדצמבר 2018 (IST)
לא, כתבתי שם בכוונה כדי להתייחס ספציפית לכותרת בפני האנשים שעיצבו אותה. --Joalbertine (שיחה) 22:48, 15 בדצמבר 2018 (IST)

פעם היה יותר נחמד לתקן...[עריכה]

עכשיו תיקנתי טעות הקלדה בזהר חדש קיז א. לקח לי הרבה זמן עד שהצלחתי למצוא איפה עורכים את הטקסט הזה. פעם תיקנתי פה עוד טעויות וזכור לי שזה היה יותר קל, הטקסט הופיע מיד כשלחצתי "עריכה". אני לא יודע מה השתנה. אבל בתור אחד שנהנה מהאתר, נראה לי שכדאי לשפר את הנגישות בשביל אתר כזה שמלא טקסטים מוקלדים, ויש בו הרבה טעויות שהגולשים יכולים לתקן. --47.21.53.50 20:18, 19 בדצמבר 2018 (IST)

הביקורת שלך מופנית אליי ובמידת מה בצדק. היו לי שיקולים לשמור את הטקסט המקורי בדפים גדולים, כך שיכולתי בקלות להוסיף קישורים ולארגן את החומר בצורה יותר טובה. למעשה, מבחינה עריכתית הדבר יותר מסורבל. לצערי, היות ואין לי יידע טכני בהפעלת בוטים, המשימה הטכנית לסדר את הזהר מחדש הינה בלתי אפשרית כרגע. רק אני יכול לנסות לעזור לך במידת מה לעתיד, אם תקיש על CTRL+F ותקליד את המילים הסמוכים לאזור שבו אתה רוצה לבצע עריכה אתה תוכל למצוא את המשפט בקלות. עמכם הסליחה.--Roxette5 (שיחה) 20:42, 19 בדצמבר 2018 (IST)