ויקיטקסט:מזנון/ארכיון מרץ 2012

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה הוא ארכיון של הדיונים שהתקיימו במזנון. דיונים חדשים יש לקיים במזנון הנוכחי. אין לערוך דף זה.


בדיקת גרסאות

לאחרונה ראיתי שעורך לא מזוהה שינה באבן עזרא על התורה הקדמה, מ"חמישה דרכים" ל"חמש דרכים" (במקור שלי, הוצאת חורב ה'תשכ"א, כתוב "חמשה"). לכאורה השינוי הזה לא אמור להיראות בדף הרשמי, כי הוא לא אושר. איך ייתכן שאני בכל-זאת רואה אותו? (חשבתי שאולי זה בגלל שיש לי הרשאות בודק, אז התנתקתי, ועדיין ראיתי את הגירסה הלא בדוקה). --אראל סגלשיחה • ט' באדר ה'תשע"ב 19:02, 3 במרץ 2012 (IST)

שבוע טוב. ראה "סקירת עריכות" בתוך ההעדפות שלך. Dovi (שיחה) 22:30, 3 במרץ 2012 (IST)
הבנתי, כנראה זה בגלל שלא היתה גירסה בדוקה לדף זה. --אראל סגלשיחה • י' באדר ה'תשע"ב 06:58, 4 במרץ 2012 (IST)

חוק סוכני המכס, תשכ"ה - 1964

מקומו של חוק זה אינו במזנון. אנא העלה אותו במקומו הראוי לו. בברכה, נחום - שיחה 19:51, 5 במרץ 2012 (IST)

Survey invitation

First, I apologize that part of this message is in English. If you can assist by translating it for your local community, I would greatly appreciate it.

The Wikimedia Foundation would like to invite you to take part in a brief survey.

תודה על נכונותך להקדיש זמן לסקר של 2012 בנושא סדרי העדיפויות בהקצאת הכספים. בעזרת סקר זה מקווה הקרן לגלות מהם המשאבים שפעילי ויקימדיה רוצים וצריכים (חלקם דורשים מימון), ובאיזו עדיפות. לא נציין כאן את כל התוכניות של הקרן (ובפרט לא את פעילויות הליבה), אלא רק את המשאבים שפעילים עצמאיים או ארגונים הקשורים לוויקימדיה, כגון סניפים מקומיים, עשויים לבקש. המטרה כאן היא לזהות את הדברים שייתכן ויש לך (או לקבוצות, כגון עמותות מקומיות או מועדונים) עניין בהם, ואת מידת החשיבות שלהם. לא צייַנּוּ ברשימה דברים כמו "תפקוד רציף של שרתים", כי נושא זה אינו באחריותם של פעילים עצמאיים או של ארגוני מתנדבים. מטרת הסקר היא לומר לנו מהן עדיפויות המימון שיש עליהן הסכמה בין הפעילים ואילו מהן שנויות במחלוקת.

To read more about the survey, and to take part, please visit the survey page. You may select the language in which to take the survey with the pull-down menu at the top.

This invitation is being sent only to those projects where the survey has been translated in full or in majority into your language. It is, however, open to any contributor from any project. Please feel free to share the link with other Wikimedians and to invite their participation.

If you have any questions for me, please address them to my talk page, since I won’t be able to keep an eye at every point where I place the notice.

Thank you! --Mdennis (WMF) (שיחה) 23:57, 5 במרץ 2012 (IST)

Done. --אמיר א׳ אהרוני (שיחה) 09:47, 6 במרץ 2012 (IST)

שגיאות javascript מוזרות

ראו שיחת משתמש:MF-Warburg - מישהו יודע למה זה? --אראל סגלשיחה • כ"ח באדר ה'תשע"ב 08:41, 22 במרץ 2012 (IST)

שימוש בהקלטות של התנ"ך

האם יש מניעה (מבחינת זכויות יוצרים) לעשות שימוש בהקלטות של קריאת התנ"ך הקיימות בויקיטקסט?

בכפוף לרשיון של ויקיטקסט, אין מניעה. כל שדרוש הוא ייחוס ההקלטה למקליט ושיתוף ברשיון זהה. נחום - שיחה 15:47, 25 במרץ 2012 (IST)

תודה על התשובה המהירה. בהמשך לדברים שתי שאלות נוספות: האם לייחס לויקיטקסט או למקליט עצמו (שאני לא יודע מי הוא)? למה הכוונה "שיתוף ברשיון זהה"?

שלום. אנא לקרוא את הרשיון. לגבי ייחוס, הכי נכון זה להוסיף קישור לדף עצמו, שם יש את כל המידע על התורמים. לגבי "שיתוף ברשיון זהה", הכוונה היא שכמו שאתה משתמש בחומר הזה לפי הרשיון החופשי, תן גם לאחרים להשתמש בעבודתך (המבוססת עליו) לפי אותו רשיון. כולנו נשמח לשמוע כאן על כל שימוש חיובי שנעשה בהקלטות האלה; נא לעדכן אותנו! בהצלחה, Dovi (שיחה) 15:59, 26 במרץ 2012 (IST)

תודה. לגבי השימוש (החיובי), אני מתכנן לעשות שימוש בחומר באתר שלי שנקרא: תנ"ך יומי (tanachyomi.co.il). לאחרונה הוספתי את האפשרות להרשם לקבלת פרק יומי במייל. כעת אני רוצה להוסיף גם את הפרק מוקלט. אגב, להוריד את כל התנ"ך פרק פרק זו הרבה עבודה. האם יש דרך לקבל/להוריד קבצים רבים בבת אחת?

שלום, בנית אתר יפה ופרויקט חשוב! אגב קבצי האודיו הם בדרך כלל לפי "עליות" בפרשת השבוע. אתה צודק שזה הרבה עבודה לעשות אותם אחד אחד, אולי יש דרך לזרז את העבודה באופן אוטומטי אבל אני לא מומחה בזה. אבל גם ייתכן שאין ממש צורך להוריד את כולם ולהעלות אותם מחדש, כי באתר ויקישיתוף (המקום שבו קבצי האודיו נמצאים) יש פונקציה בכל קובץ כדי לאפשר את השימוש בו באתר חיצוני. לדוגמה, הקישור הזה בשביל העלייה הראשונה בפרשת חיי שרה.
אגב זה יהיה מצויין אם תירשם בוויקיטקסט ונוכל לפנות אליך בשם או בכינוי... :-)
בהצלחה, Dovi (שיחה) 08:40, 28 במרץ 2012 (IST)

שוב תודה. הייתי רשום בויקיטקסט בעבר. נדמה לי ששם המשמתמש היה פשוט "אבישי אילת", אבל אני בכל מקרה לא זוכר את הסיסמא...

מצאתי את דף המשתמש שלך. חבל לאבד את ההרשמה. אתה יכול לבקש שישלחו לך סיסמה חדשה למייל שבו נרשמת לפני כמה שנים... Dovi (שיחה) 16:00, 28 במרץ 2012 (IST)
הצלחתי, תודה.