ויקיטקסט:מזנון/ארכיון אוגוסט 2012

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה הוא ארכיון של הדיונים שהתקיימו במזנון. דיונים חדשים יש לקיים במזנון הנוכחי. אין לערוך דף זה.


לידיעה: מיזמים טכניים

רציתי להביא לתשומת לב הקהילה את הדיון הזה במטא על חידושים והמצאות בויקיטקסט בלשונות הניכר. הזדמן לי להשתתף באחת השיחות שהובילו לדף (המעט מבולבל) הזה, ורציתי לתת הזדמנות למי מכם שאולי מתעניין בעבודה על שיפורים טכנולוגיים לעבודה בויקיטקסט להצטרף לשיחה.

ספציפית, מה שמעניין אותי הוא מטא-דאטה, קיטלוג ואוצרוּת חדשים של תכנים ישנים (לדוגמה: הכנת אינדקס מקיף (השוו רמב"י) למאמרים של כתב עת מסוים שמעולם לא היה לו אינדקס).

אני עוקב אחרי השיחה שם. אחרי שיחה פה קצת יותר קשה לי לעקוב (כי אין עדכונים בדואל). Ijon (שיחה) 23:04, 2 באוגוסט 2012 (IDT)

סתם אני מלכלך. בעצם מופעלת כאן האפשרות לקבל דואל על שינויים ברשימת המעקב, אז אעקוב גם כאן. :) Ijon (שיחה) 23:06, 2 באוגוסט 2012 (IDT)

תודה אסף, דברים חשובים. פגשתי לאחרונה אדם פעיל בתחום הזה שרואה את החסרון היחיד בסביבת ויקיטקסט העובדה שאין אפשרות להשתמש במידע כאן בתור database. זה לא רק עניין של metadata לגבי הטקסט (לדוגמה לצורכי קיטלוג כמו שכתבת) אלא הטקסט עצמו: נגיד שיש יותר מאפשרות אחת להציג טקסט מסויים. כאן בסביבת מדיה-ויקי אנחנו חייבים לבחור אופציה אחת בלבד להצגה. אבל אם זה היה database היינו יכולים לציין בתוך הקוד של הטקסט עצמו את האפשרויות השונות והקורא/משתמש יבחר את מה שמתאים לו. Dovi (שיחה) 11:48, 3 באוגוסט 2012 (IDT)

האם כוונתך לחילופי נוסח, או רק ל"יצוא" הטקסט בתבניות שונות? Ijon (שיחה) 01:31, 9 באוגוסט 2012 (IDT)
כוונתי לשניהם. שאלתי בימים האחרונים ברשימת הדוא"ל של ויקיטקסט והבנתי ש-wikidata בעצם לא קשור לזה. אבל מצד שני היו הצעות בפמגש ויקימניה שהתוכנה שלנו יתמוך גם ב-TEI (ואם זה היה קורה זה היה פותר את כל הבעיות). Dovi (שיחה) 09:10, 9 באוגוסט 2012 (IDT)

תבנית לציטוט רצף של פסוקים?

שלום.

מתוך המבחר הרב של תבניות לציטוט פסוקים ומקורות, האם יש אחד שמאפשר ציטוט של רצף פסוקים ביחד, ולא פסוק בודד בלבד? כך למשל כאן בספרא באמצע המשנה הראשונה, כאשר הדרשה נובע מתוך הסמיכות של פסוק כב' לפסוק כד' (ה' אלקיכם...בחדש השביעי).   בינתיים הסתפקתי עם מראה מקום של פסוק כב' בלבד אבל אם מישהו מכיר תבנית שיכול לכלול ולייצג את רצף הפסוקים מפסוק כב' עד פסוק כד', נא להודיע. תודה --Dmokhtar (שיחה) 01:33, 5 באוגוסט 2012 (IDT)

גם אני נזקק לכך הרבה בחובות הלבבות. החבלן (שיחה) 01:42, 5 באוגוסט 2012 (IDT)
תבנית:צת. בברכה, נחום - שיחה 06:13, 5 באוגוסט 2012 (IDT)
היי נחום. טעות שלי שלא הייתי מספיק ברור. אני לא רוצה לצטט את כל רצף הפסוקים בתוך הספרא. אני רק רוצה שיופיע לי הסוגריים האלו "(ויקרא כב - כד)", כמו שיש עם התבנית של "{ { מ מ

", והם יהוו לינק לדף אחר שמשם הקורא יכול לצפות רק לרצף האלו של פסוקים, דהיינו מפסוק כב' עד כד'.--Dmokhtar (שיחה) 12:26, 5 באוגוסט 2012 (IDT)

כדי שהקורא יופנה לדף שבו יהיו רק פסוקים מסוימים צריך ליצור את הדף, ואין היגיון ליצור דף נפרד בשביל כל מקור שמצטט רצף פסוקים אחר. עד עכשיו מה שעשיתי הוא כדלהלן- {{קטן|({{הפניה לפסוק|תהלים קיב|}}א-ג)}}. אפשר גם ליצור תבנית שתתן קישורים לפסוקים. החבלן (שיחה) 14:08, 5 באוגוסט 2012 (IDT)
מה דעתך על זה- (ויקרא כג, כב-כד)? לבינתיים זה נמצא במשתמש:החבלן/ציטוט מספר פסוקים. החבלן (שיחה) 17:23, 5 באוגוסט 2012 (IDT)

משביעת רצון מספיק לבינתיים. תודה! למה לא להפוך את זה כתבנית מקובלת של ויקיטקסט במקום כלי פרטי בדף שיחה שלך?... או שזה תלוי בבעיה טכנית?...--Dmokhtar (שיחה) 22:04, 5 באוגוסט 2012 (IDT)

פשוט חיכיתי לקבלת הערות ואני רוצה להכניס שיפוץ או שניים (תיקון טעויות אוטומטי של כתיב ספרים, אפשרות ללא קטוריה). החבלן (שיחה) 23:08, 5 באוגוסט 2012 (IDT)
הועבר ל{{הפניה לפסוקים}}. הערות ושיפורים יתקבלו בברכה. החבלן (שיחה) 23:38, 5 באוגוסט 2012 (IDT)
השתמשתי בו עכשיו. תודה! --Dmokhtar (שיחה) 23:46, 5 באוגוסט 2012 (IDT)
שים לב שכברירת מחדל התבנית מוסיפה את הקטגוריות של הפסוקים לדף. אני חושב שזה יתרון, אם אתה רוצה אחרת אתה יכול להוסיף פרמטר קט ולהכניס בו ערך כלשהו (ראה הדגמה בדף התבנית). אם אתה רוצה תבנית ללא קטגוריה כברירת מחדל ייקח לי שתי שניות ליצור אותה. החבלן (שיחה) 00:00, 6 באוגוסט 2012 (IDT)

דף יומי[עריכה]

האם יש בויקיטקסט תצוגה נוחה לדף יומי? • אור שפיראשיחהתרומות • י"ח באב ה'תשע"ב • 15:02, 6 באוגוסט 2012 (IDT)

משתמש:Pashute ומשתמש:תולדות אדם עבדו על זה פעם, אפשר לנסות לשאול אותם. --אראל סגלשיחה • י"ט באב ה'תשע"ב 03:40, 7 באוגוסט 2012 (IDT)

סימני ההתקנה בכ"י קאופמן[עריכה]

אודה על עזרתכם כאן, פלימפססט (שיחה) 15:33, 8 באוגוסט 2012 (IDT)

איך אפשר להקליד טעמי מקרא?[עריכה]

אני צריך להקליד טעמי המקרא בשביל ספר המכלול של הרד"ק... --Dmokhtar (שיחה) 15:33, 9 באוגוסט 2012 (IDT)

שלום, לצורך הפרויקט שלי אני בעצם מגיה את כל המקרא כולו בעזר"ה (תורה, נ"ך). בהמלצתו של אמיר התקנתי במחשב את המקלדת הזו שמאפשר הקלדת טעמים בקלות. זה לוקח קצת זמן ללמוד (כמו כל שיטת הקלדה) אבל הוא ממש מצויין. לשיטה אחרת אפשר להעזר גם במידע הזה אבל אני ממליץ בחום על שיטתו של אמיר. Dovi (שיחה) 15:56, 9 באוגוסט 2012 (IDT)
אעיין בזה. תודה. האם אפשר ליצור תבנית ציטוט באופן כזה שהטעמים יושמו ממילא אחרי שמצטטים את הפסוק ובוחרים מתוכו את המלים הספציפיים שרוצים לצטט. זאת אומרת למשל תבנית של { {ציטוטמקרא | בראשית א א |את השמים ואת } } כאשר התוצאה תהיה רק המלים של "את השמים ואת" עם טעמים?--Dmokhtar (שיחה) 16:01, 9 באוגוסט 2012 (IDT)
אולי אפשר ליצור תבנית כזו (אינני יודע איך). אבל למה אתה לא יכול פשוט לעשות גזור-הדבק למילים שאתה צריך? Dovi (שיחה) 16:27, 9 באוגוסט 2012 (IDT)
למיטב ידיעתי לא ניתן ליצור תבנית כזו, כיוון שלא ניתן לבצע מניפולציה (אוטומטית) על טקסט. ‏– rotemlissשיחה 19:34, 9 באוגוסט 2012 (IDT)
נסיתי העתק והדבק אבל נראה לי זה אותה בעיה ספציפית שדיברתי עליו בעבר, שהמחשב שלי לא מסתדר עם הפונטים שלכם לטעמים. לא נורא בינתיים. מקסימום אמצא מישהו אחר להשלים את כל ציטוטי הפסוקים שמופיעים בספר המכלול :-) --Dmokhtar (שיחה) 01:27, 10 באוגוסט 2012 (IDT)

תבנית:שולייםלמטה -- אפשר להקטין?[עריכה]

אוהב את התבנית הזאת בשביל עבודתי בספר המכלול אבל רוצה שהערות השוליים של אליהו הבחור יהיו קטנות מאשר גודל גוף הטקסט של הרד"ק בספר המכלול. האם אפשר לשנות ולהקטין את התבנית לגודל טקסט קטן יותר או שזה יסבך את כל הטקסטים וכל הדפים שהשתמשו בתבנית זאת עד להיום?... אם אכן כן יסבך, האם מישהו יכול ליצור לי תבנית אחד חדש, בדיוק כמו זאת, אך עם גודל גופן קטן יותר?--Dmokhtar (שיחה) 00:49, 10 באוגוסט 2012 (IDT)

אם אתה מתכוון שהטקסט של ההערה יהיה קטן יותר, זה לא קשור לתבנית. התבנית רק יוצרת קישור בין ההפניה להערה. אם אתה רוצה להקטין את הטקסט הצורה הכי קלה היא לסמן את הטקסט וללחוץ על כפתור המזעור שמופיע בסרגל הכלים (נראה בערך ככה -A), הכפתור הזה מסמן את הטקסט בתגי <small>. אפשר גם להשתמש בתבנית {{קטן}} בצורה הבאה {{קטן|הטקסט הרצוי}}. החבלן (שיחה) 01:17, 10 באוגוסט 2012 (IDT)
את זה אני מכיר אבל רציתי להטביע את זה כבר בתוך התבנית, ככה שאין צורך להקטין כל פעם מחדש. סביר להניח שכל הערת שוליים מתאים יותר כשהיא קטנה ביחס לטקסט העיקרי אז חשבתי למה שלא נקבע אותו ככה מתחלה אוטומטית.--Dmokhtar (שיחה) 01:30, 10 באוגוסט 2012 (IDT)
הוספתי פרמטר אופציונלי של טקסט שהוא יהיה מוקטן. עכשיו אם תרצה תוכל להשתמש בתנית ככה {{שולייםלמטה|(1)|טקסט ההערה}} שייתן הערה (1): . אגב, בעקבות כך למדתי כיצד מפנים להערה ראה בספר מכלול (רד"ק)#אבן א'. החבלן (שיחה) 01:55, 10 באוגוסט 2012 (IDT)
עכשיו נפל לי אסימון למה התכוונת. תודה על ההוספה. נראה לי שאכן יותר קל בדרך הראשון, כי להכניס טקסט תוך הסוגריים של התבנית לפעמים מבלבל את העיניים בעריכה. לכן אני מעדיף להשתמש בתבנית רק כקישור בלבד. סליחה על הטירחה. --Dmokhtar (שיחה) 02:10, 10 באוגוסט 2012 (IDT)

מסורת הש"ס על הגמרא[עריכה]

לא מצאתי בכל הרשת טקסט של מסורת הש"ס, מחוץ לPDF למניהם. גם בויקיטקסט יש בערך 10 דפים עם מסורת הש"ס. יש סיבה טכנית כלשהי או שפשוט אין הרבה ביקוש?

ברוך/ה הבא/ה לויקיטקסט! כנראה שעד עכשיו לא נמצא אף אחד שיתנדב להקליד, את/ה מוזמן/ת להיות הראשון! --אראל סגלשיחה • כ"ב באב ה'תשע"ב 11:10, 10 באוגוסט 2012 (IDT)
תודה.
  1. יש אפשרות להעביר תוכנה שתעתיק לי את הטקסט ואני רק אתקן אותה?
  2. איך אפשר להתחבר כאן עם משתמש ויקיפדיה?
  3. יש אפשרות למשוך מידע מויקיטקסט לפרוייקט שלי (חוץ מדף אחרי דף?)
  1. יש כמה תוכנות שמזהות טקסט מ-PDF (המפורסמת היא Adobe reader) אבל מכיוון שמסורת הש"ס כתוב בכתב רש"י הן לא יועילו לך כל כך.
  2. אני לא בטוח שהבנתי מה אתה שואל. אם כוונתך שיש לך משתמש רשום בוויקיפדיה ואתה רוצה להתחבר עם אותו משתמש כאן- עליך להתחבר למשתמש בוויקיפדיה ולאחר מכן לעבור לוויקיטקסט, החשבון שלך יווצר אוטומטית גם כאן.
  3. ברוב הטקסטים לא.
החבלן (שיחה) 10:23, 12 באוגוסט 2012 (IDT)
לגבי 3 - אפשר למשוך טקסטים אוטומטית בעזרת הממשק הממוחשב. אם יש לך קצת ידע בתיכנות, תוכל להשתמש בזה ולכתוב תוכנית שתמשוך מה שאתה רוצה. --אראל סגלשיחה • כ"ה באב ה'תשע"ב 20:35, 13 באוגוסט 2012 (IDT)

מחפש קובץ נוספת של המלבי"ם על ויקרא (התורה והמצוה)[עריכה]

שלום.

הקובץ PDF שבו אני מקליד ממנו לצורך עבודתי במלבי"ם על הספרא מאתר HEBREWBOOKS חסר כמה דפים בתחילת הספר. דיברתי עם מנהלי האתר ולכאורה החוסר הוא בספר המקורי עצמו שעבר סקירה. האם מישהו יודע על עוד אתר שאולי אפשר להוריד ממנו דפוס אחר של המלבי"ם על ויקרא [שנקרא גם כן "התורה והמצוה על ויקרא"]?--Dmokhtar (שיחה) 06:59, 12 באוגוסט 2012 (IDT)

שאלתי מבית כנסת ספר התורה והמצווה על ויקרא. איזה חלק חסר לך? החבלן (שיחה) 10:16, 12 באוגוסט 2012 (IDT)
החלבן תודה, זריזים מקדימים למצוות... :-) דניאל הספרייה לא נגישה לי כעת (בגלל כל החופשות) ואין לי מלבי"ם על התורה בבית, אבל בדרך כלל אם אתה צריך סריקה של דפים בספר אין שום בעייה. Dovi (שיחה) 10:57, 12 באוגוסט 2012 (IDT)

וואוו, מעולם לא חשבתי שמישהו יתאמץ עד כדי כך לסרוק בשבילי, המון תודה! קשה לי להגיד בדיוק מה חסר. בקובץ הנ"ל מהיברובוקס חסר דפים במעבר בין דף 5 לדף 6, כך שדף 5 מסיים את דברי הקדמתו של המלבי"ם ודף 6 מתחיל מאות קנ של התרי"ג כללים שלו באילת השחר. זאת אומרת שלפחות הכללים של אילת השחר א'-קמט' חסרים מלבד אולי גם עוד דברי הקדמה או שאר דברים שמופיעים אחרי הקדמת המלבי"ם ולפני הצגת הכללים של אילת השחר בתחלה.--Dmokhtar (שיחה) 15:30, 12 באוגוסט 2012 (IDT)

אין לי סורק... הכוונה היא שאני אקליד. אין עוד דבר בין הקדמת המלבי"ם לכללים של איילת השחר, אבל בכל זאת מדובר על סך נכבד של דפים (6.5), נראה איך אני אתקדם עם זה. החבלן (שיחה) 15:56, 12 באוגוסט 2012 (IDT)

הבנתי. אין בעיה, לבינתיים זה לא בוער כי אני משאיר את אילת השחר לבסוף ועדיין נותרו לי כמעט חצי ספר. אולם, אם אתה מעוניין בעצמך לתרום בחומר מרצון אישית, בשמחה.--Dmokhtar (שיחה) 20:37, 12 באוגוסט 2012 (IDT)

לפני הרבה שנים שילמתי למקלידה שתקליד את איילת השחר, הפרוייקט נקטע באמצע כשנגמר לי התקציב, אולם עד כלל קנ נדמה לי שאפשר למצוא שם: http://tora.us.fm/tnk1/mlbim/ah/index.html --אראל סגלשיחה • כ"ה באב ה'תשע"ב 20:32, 13 באוגוסט 2012 (IDT)
וואאאוווו! אז אפשר לייבא את זה אלינו? אגב, לידיעתך נראה לי לכאורה שהגעתם עד כלל ש"פ. --Dmokhtar (שיחה) 21:24, 13 באוגוסט 2012 (IDT)
עקרונית, אפשר לכתוב בוט שייבא את זה אוטומטית, אבל זה ייקח זמן וכרגע אני לא בטוח שיהיה לי זמן, כך שאם אתה רוצה, אתה יכול להעתיק ידנית.
אגב, יש לי גם מספר קטן של פירושי מלבי"ם מהסימנים הראשונים של ויקרא, שעדיין לא ייבאתי לכאן. את כל שאר הפירושים שהיו לי (על מכילתא ועל ספרי) ייבאתי מזמן. --אראל סגלשיחה • כ"ו באב ה'תשע"ב 07:28, 14 באוגוסט 2012 (IDT)

בסדר. עוד לא הגעתי לאילת ופרשת ויקרא בכל אופן. נראה כשנגיע לשמה. בכל אופן העתק הדבק יעזור לי גם כן. תודה. --Dmokhtar (שיחה) 09:16, 14 באוגוסט 2012 (IDT)

יצירת דף גמרא שכולל את שני העמודים ביחד[עריכה]

לעתים קרובות אני נתקל בהפניה לדף גמרא שרק מציין את מספר הדף בלי לציין מספר עמוד. כמובן שניתן להתאמץ ולחפש ולברר באיזה עמוד מדובר אבל בכל זאת רציתי לדעת, במידה שזה לא דורש עבודה רבה, האם ניתן (וגם "האם ראוי?" לדעת כולכם החברים באתר) ליצור דפי גמרא מאוחדים שכוללים יחד שני העמודים ביחד. כוונתי למשל בדף הזה של פסחים נט א , הטקסט של "נט" ישמש כלינק שעובר לדף של "פסחים נט" שכולל בתוכו הדפים "פסחים נט א" ו"פסחים נט ב".

אישית, לא מזמן ניסיתי ללמוד בחברותא עם מישהו כאשר הוא אחז בגמ' ואני קורא מתוך ויקיטקסט, ולפחות לי אישית היה לי מסורבל הדבר הזה של חילוק עמודים. נראה לי שהדבר יותר נוח לכלול יותר במסך אחד. ניחא שלפי קו חשיבה זאת אפשר לטעון לעוד יותר "הכללות" מעבר לדף אחד בלבד. מכל מקום נראה לי דף אחד הינה יחידה מקובלת וגם משומשת בהרבה ספרים כסימן הפניה, ולכן ההצעה שלי (וכמובן שוב שהדבר אינו דורש משהו מעבר לקצת מאמץ טכנית).--Dmokhtar (שיחה) 14:46, 14 באוגוסט 2012 (IDT)

למעשה יש כבר דפים הכוללים שני עמודים, במרחב הביאור, למשל ביאור:בבלי פסחים דף נט. --אראל סגלשיחה • א' באלול ה'תשע"ב 07:33, 19 באוגוסט 2012 (IDT)
כמובן נכון לגבי מרחב הביאור. לגבי הש"ס השלם במרחב הראשי, לא נראה לי שיש אפשרות טכנית כרגע להפנות אל דף שלם בלי עמוד, אבל דניאל צודק שהיה טוב אילו האפשרות הזאת הייתה קיימת. נראה לי שהפתרון הכי טוב יהיה ליצור באופן אוטומטי הפניות לדפים, כאשר ברירת המחדל יהיה לעמוד א' עד שיתוקן ההפנייה. כלומר ליצור דף הפנייה לדוגמה בסנהדרין צט שיפנה אוטומטית לסנהדרין צט א. אפשרות אחרת: שבעמוד של הדף השלם יהיו שני קישורים פשוטים לשני העמודים, והמשתמש יוכל לנסות את שניהם. מדובר כמובן ביצירת למעלה מ-7000 דפי הפנייה, ועדיף אם היה ניתן לעשות את זה באופן אוטומטי ע"י בוט... Dovi (שיחה) 12:02, 19 באוגוסט 2012 (IDT)

הפניה[עריכה]

הדף ישעיה מפנה לישעיהו, אבל דפים פנימיים שלו לא מפנים אליו. לדוגמא ישעיה מ לא מפנה לישעיהו מ.
יש דרך לתקן את זה?

צודק, לא רק בקשר ל"ישעיה" אלא גם ל"ירמיה". ולא רק לפרקים אלא גם לכל פסוק ופסוק. ניתן לבנות את דפי ההפניות האלה באופן ידני, אבל מכיוון שלגבי הפסוקים יש כל-כך הרבה (אלפים) עדיף שמישהו יעשה את זה ע"י בוט אוטומטי. אבל אינני יודע אם כרגע יש כאן מפעילי בוטים... Dovi (שיחה) 20:07, 20 באוגוסט 2012 (IDT)
בעיה בידע טכני או בהרשאות?
אין בעיה לקבל הרשאות (וכבר יש כמה), אבל אלה שהפעילו בוטים בעבר לא כל כך עשו את בשנים האחרונות ואינני יודע למה. Dovi (שיחה) 18:29, 21 באוגוסט 2012 (IDT)
זה מה שקורה כשכותבים תוכנה ולא מתעדים אותה כמו שצריך - אפילו מי שכתב אותה כבר לא זוכר איך להפעיל... אבל עכשיו ב"ה נזכרתי, וגם תיעדתי כך שיהיה יותר קל להפעיל את התוכנה בעתיד, ואני יוצר עכשיו הפניות לפרקים ישעיה -> ישעיהו. אם זה בסדר, אוכל ליצור הפניות דומות גם לפסוקים, וגם לירמיהו.
אמנם, היה הרבה יותר טוב אילו היה אפשר להכניס שינוי בתוכנה של מדיה-ויקי, שתאפשר הפניה גם עבור חלק מכותרת. במקום להוסיף אלפי דפי הפניה. --אראל סגלשיחה • ה' באלול ה'תשע"ב 08:07, 23 באוגוסט 2012 (IDT)
שלום, האמת שדאגתי שאולי כבר אי-אפשר להריץ בוט מאיזו סיבה טכנית. טוב לדעת שזה לא נכון. מסכים שפתרון אוטומטי פשוט היה יותר טוב מיצירתם של אלפי הפניות, אבל אינני יודע אם קיימת אפשרות כזו. Dovi (שיחה) 12:49, 23 באוגוסט 2012 (IDT)
ייתכן שכדאי גם לעשות הצבעות לפני שמעלים כמות גדולה של קישורים, מה דעתכם? --אראל סגלשיחה • ה' באלול ה'תשע"ב 08:12, 23 באוגוסט 2012 (IDT)
מסכים. אני בעד אם אין פתרון אחר. מה חושבים אחרים? Dovi (שיחה) 12:49, 23 באוגוסט 2012 (IDT)
גם אני בעד נחום - שיחה 15:04, 23 באוגוסט 2012 (IDT)


אני רואה שאין מתנגדים, אז אני מעלה הפניות לפסוקים בישעיהו. --אראל סגלשיחה • ו' באלול ה'תשע"ב 13:04, 24 באוגוסט 2012 (IDT)
אני מעלה עכשיו הפניות לפרקים בירמיהו. --אראל סגלשיחה • ו' באלול ה'תשע"ב 15:10, 24 באוגוסט 2012 (IDT)
עכשיו שמתי לב שההפניות ששמתי לפסוקים מפנות לדף הפניה, למשל ישעיה ג כו. אני יכול להעלות הפניות חדשות ישירות לדף הקטגוריה, אבל חשבתי שאולי בהזדמנות זו כדאי להפוך את הדף במרחב הראשי לדף העיקרי, במקום שיהיה הפניה לדף הקטגוריה. מה דעתכם?--אראל סגלשיחה • ז' באלול ה'תשע"ב 23:44, 25 באוגוסט 2012 (IDT)
יש סיבה לכך שהדף העיקרי הוא דף הקטגוריה: לכל פסוק יש 3-4 תצוגות שונות (כתיב, ניקוד, טעמים וכו'), שלא לדבר על מ"ג ומרחב הביאור. צריך לתת למשתמש את היכולת להחליט לאיזה מהם לפנות. זה נעשה ע"י הפנייה לדף הקטגוריה. נחום - שיחה 15:46, 26 באוגוסט 2012 (IDT)
בסדר, העליתי עכשיו את כל הקישורים לפסוקים בירמיה/ו. --אראל סגלשיחה • ט' באלול ה'תשע"ב 08:33, 27 באוגוסט 2012 (IDT)
תודה! וגם טוב לדעת שיש כאן מפעיל לבוט... :-) Dovi (שיחה) 09:29, 27 באוגוסט 2012 (IDT)
אולי כדאי, בהזדמנות זו, לפתוח דף ויקיטקסט:בקשות למפעילי בוטים, או לפתוח סעיף חדש בדף ויקיטקסט:בקשות מבעלי הרשאות?--אראל סגלשיחה • י' באלול ה'תשע"ב 20:44, 28 באוגוסט 2012 (IDT)

תבנית להודיע על העלאת חומר ע"י העתק/הדבק[עריכה]

שלום,

העליתי כרגע קצת חומר מספר פרשת דרכים על ידי העתק/הדבק מתוך קובץ הPDF. מלא שגיאות ובכל זאת אין לי פנאי כרגע לתקן אותה מפני עומס שאר הפרויקטים שאני כרגע עוסק בהם.

הייתי רוצה לשים הודעת תבנית בראש כל דף שמודיע לקורא:

יש משהו כבר קיים כזה?--Dmokhtar (שיחה) 00:39, 28 באוגוסט 2012 (IDT)

אני די בטוח שהיה כאן פעם... אבל אני לא זוכר איזה. אולי תוכל למצוא משהו בקטגוריה:תבניות? --אראל סגלשיחה • י' באלול ה'תשע"ב 20:42, 28 באוגוסט 2012 (IDT)

בינתיים אני משתמש בתבנית של "הוסב אוטומטית" שמצאתי, אלא שמשום מה, תבנית זאת הופכת את הפונט של כל חומר הדף אתו, אפשר לתקן את זה?--Dmokhtar (שיחה) 00:14, 30 באוגוסט 2012 (IDT)

זה אמור להיות מתוקן כעת. ‏– rotemlissשיחה 11:01, 30 באוגוסט 2012 (IDT)

מודה לך, תודה רבה!--Dmokhtar (שיחה) 12:00, 30 באוגוסט 2012 (IDT) }}