שיחת משתמש:Tomsky2015

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

For English, please click here

שלום Tomsky2015! וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

 • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בדף שקראת, באפשרותך לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף וגם היכרות האתר.
 • הזנה אוטומטית של תכנים: ניתן להזין קבצים סרוקים באמצעות תכנת OCR, או להשתמש בבוט להזנה אוטומטית של טקסטים גדולים
 • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך.
 • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
 • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
 • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
 • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!)--Roxette5 (שיחה) 10:27, 21 בפברואר 2016 (IST)

"ויקיטקסטים"?[עריכה]

מה לכל הרוחות זה "ויקיטקסטים"? כאן יש לנו עורכים, או "ויקיעורכים" אם תרצה. ויקיטקסט הוא טקסט, לא אדם. נא לתקן! תודה מראש,--נחום - שיחה 11:08, 21 בפברואר 2016 (IST)

סליחה לא ידעתי. חיפשתי שם. תודה אתקן --Tomsky2015 (שיחה) 11:09, 21 בפברואר 2016 (IST)
אין בעייה, חבר. הכל בסדר. תודה רבה על תרומתך לוויקיטקסט העברית! עלה והצלח!--נחום - שיחה 11:24, 21 בפברואר 2016 (IST)

שיחת קטגוריה:דמויות עליהם שר קאטולוס[עריכה]

נר מצוה של המלבי״ם[עריכה]

אין טעם לשים אותו טקסט פעמיים. הטקסט כבר קיים בדפים של התורה והמצוה על ויקרא א. מה שכן אפשר לעשות הוא לתייג את הקטעים של הנר מצוה שם ולהציג אותו כאן. אנסה לעשות את זה בהמשך. --Roxette5 (שיחה) 15:54, 30 באוגוסט 2016 (IDT)

Roxette5, לא שמתי לב שקיים. חיפשתי בויקיטקסט אבל כנראה מאחר שהכיתוב בתוך טקסט החיפוש לא אעלה תוצאות. הוספתי מחק. יצרתי בעבר גם את תורה אור (מלבי"ם) (במידה וקיים נוסח שלא ראיתי או במידה ואתם משלבים את הטקסט). --Tomsky2015 (שיחה) 16:05, 30 באוגוסט 2016 (IDT)
אגב אולי בהמשך כדאי לערוך את "ויקרא" כיתר הספרים כך שיופיע בכל פסוק. אם יזדמן לי לעשות זאת אתייעץ עמך איך להציג את המידע.-- הודעה זו נכתבה על ידי המשתמש/ת Tomsky2015 (שיחה | תרומות | מונה) ששכח/ה לחתום.
אני אישית נגד השילוב של המלבים בדפים של מקראות גדולות כי פירוש המלב״ם גם ארוך יחסית מאד וגם אינו אלא פירוש על הספרא כמו יתר מפרשי הספרא (לפחות 4). מסתפק בשילוב דברי הספרא בכל פסוק ופסוק ומי שרוצה להעמיק יותר יכול בקלות לקפוץ לפירוש כל המפרשים מתוף דפי הספרא למעלה. דעתי האישית אבל מוכן להביא את הדבר ליתר דיון במזנון אם אתה מעדיף. לגבי התורה אור אני אטפל בהמשך כשאגיע הביתה. כמו כן חזק וברוך עצום על התרומה שלך כאן. יישר כחך! --Roxette5 (שיחה) 20:59, 30 באוגוסט 2016 (IDT)
לי זה לא משנה המשכתי באותו סגנון שבו נוצר הערך ורק בהמשך התוודעתי לפירוש על התורה. למרות שכאשר קוראים פסוק נוח לראות את כל הפרשנויות הקיימות אליו מבלי לחפש באתר - הוא מאוד מסורבל מהבחינה הזו (חיפשתי את נר מצוה על ידי העתקה של שורה ולא מצאתי חרף קיומו). מצד שני, יקל מאוד להדביק את כל הפרשנות בעמוד אחד ולא במספר דפים. אולי ניתן להזיז את פרוש מלבי"ם מלשונית מקראות גדולות. ובעיקר האם כדאי לשנות הכל עכשיו - לי אישית לא יהיה כוח. לי לא מפריע אם ויקרא ישאר כך למעשה יקל עלי מאוד. רק שיהיה ברור לכולם שניתן למצוא בו את נר מצוה וכן, לכל מי שקורא את פסוקי ויקרא, כי קיימת הפרשנות של מלבי"ם. אגב רציתי לעלות את פרשנות אלשיך לכמה פרקים משמואל ב ותהיתי - מה הסגנון המקובל פה להעלאת פרשנות כמו המקראות הגדולות? או כדף ארוך בפני עצמו? תודה רבה על העזרה.Tomsky2015 (שיחה) 23:06, 30 באוגוסט 2016 (IDT)

למה הנר מצוה והתורה אור ראויים לדף נפרד אם בדפוס הם בעצם רק מופיעים כסוג של הערת שוליים של פירוש המלבי"ם על ויקרא?
אני אישית מעדיף העלאת טקסט הפרשנות מחולק לפי הפרקים של התנ"ך, ולא מחולק לפי הפסוקים (החלוקה לפסוקים ניתן לעשות כצעד נוסף על ידי שימוש בתגי קטע אבל עצם קיום הטקסט ראוי להיות מרוכז בדף אחד יחיד של דף הפרק). ככה עשיתי בכלי יקר (מלבד ספר בראשית שלא העלתי) ובעל הטורים. במשך חכמה אני אפילו ריכזתי את הכל לפי פרשת השבוע ולא ע"פ הפרקים.--Roxette5 (שיחה) 23:27, 30 באוגוסט 2016 (IDT)

1. הבנתי. התכוונתי שרק יהיה ברור שבאותם ערכים יש את נר מצוה ותורה אור. אני אעביר בהמשך את תורה אור אחרי שאברר איך בתבנית "מלבים" ניתן להוסיף מעבר לעניין ומלית. הצלחתי, ראה במלבי"ם על בראשית א א. בהמשך אעדכן את כל תורה אור בסגנון זה.

מצוין, אני חושב שככה עדיף, ככה הקורא יכול לראות את ההקשר שבו נאמרו הדברים וגם ככה אנו נהיים יותר קרובים להצגת התוכן במקור.--Roxette5 (שיחה) 04:37, 31 באוגוסט 2016 (IDT)

2. לא הבנתי אותך. בסוף זה יוצא גם לפי פרק, לדוגמה מלבי"ם על בראשית יט וגם לפי פסוק לדוגמה בראשית יט ט (כל הפרשנויות הקיימות) (ובמלבי"ם על בראשית יט ט רק פרשנות מלבי"ם). בנוגע לפרשות, לא ראיתי אפשרות (אני מניח שקיים ואני פשוט לא יודע) ולכן אני מוסיף קטגוריה של הפרשה לכל פסוק.

צודק אבל לצורך עריכה עתידית דרוש להיכנס לכל דף ודף בנפרד כדי לבצע איזושהי שינוי, דבר שמבזבז זמן ולא יעיל. ע"י ריכוז יותר חומר בדף אחד ניתן לערוך ביתר קלות לעתיד. שנית, כאשר אתה מחלק את התוכן לפי פסוקים אזי בלתי אפשרי לבנות דפים כוללניים יותר (כמו למשל כל פירוש המלבי"ם על פרשת בראשית) כי השימוש בתבנית של {{קטע עם כותרת}} מוגבל באיזשהו שלב במערכת. 5 או 6 דפים אפשר אבל 100 אי אפשר. דיברתי על זה בעבר גם עם משתמש:אראל סגל. ראה בשיחת משתמש:אראל סגל#ארגון מחדש של כלי יקר על בראשית--Roxette5 (שיחה) 04:37, 31 באוגוסט 2016 (IDT)

לילה טובה, Tomsky2015 (שיחה) 23:53, 30 באוגוסט 2016 (IDT)

אתמקד בלסיים את מלבי"ם ואחר כך נראה איך פותרים את הבעיה של הפרשות ואם יהיה לי כוח בכלל להתעסק בלסדר את יתר הספרים. אם יש הגבלה סימן שגם לא ניתן יהיה להדביק את כל הפסוקים לאותה פרשה בעמוד אחד כי אז הערך מכיל יותר מדי תווים.Tomsky2015 (שיחה) 10:58, 31 באוגוסט 2016 (IDT)

תבנית {{פרשן על פרק}}[עריכה]

שלום לך,

אתה עושה שימוש קצת שגויה של התבנית הנ"ל. אנחנו אמורים להכניס ב3 הפרמטרים האחרונים את שלשת הפרקים סביב הפרק שבו מדובר. למשל, אם מדובר על מלבי"ם על בראשית לפרק מ, 3 הפרמטרים האחרונים אמורים להיות לט, מ, מא בהתאמה. תיקנתי כרגע מפרק מ ועד לפרק יט. ראה את התיקונים שביצעתי.

אני חייב ללכת עכשיו אבל אשתדל לתקן את יתר הפרקים בהמשך אם אינך מתפנה לכך. בברכה וחזק וברוך!--Roxette5 (שיחה) 18:14, 18 בספטמבר 2016 (IDT)

אפשר קישור? לא הבנתי מה לא עשיתי בסדר? לפעמים נשכח ממני לתקן את הפרקים בתחתית העמוד מפני שהעריכה והעיצוב לוקחים זמן. עמך הסליחה ושבת שלום.--Tomsky2015 (שיחה) 10:14, 23 בספטמבר 2016 (IDT)
תראה את השינויים שעשיתי כאן. שבת שלום.--Roxette5 (שיחה) 17:45, 23 בספטמבר 2016 (IDT)
הבנתי. תודה רבה וחג שמח Tomsky2015 (שיחה) 17:24, 28 בספטמבר 2016 (IDT)

דפי הפרקים של המלבי"ם[עריכה]

לא הבנתי באיזה סדר אתה כותב את הדפים ולמה אתה משתמש בתבנית {{פרשן על ספר}} כשזה פרק ולא ספר. לדעתי זה סתם מיותר. Shalomori123 (שיחה) 14:09, 22 בדצמבר 2016 (IST)

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[עריכה]

 1. ^ This survey is primarily meant to get feedback on the Wikimedia Foundation's current work, not long-term strategy.
 2. ^ Legal stuff: No purchase necessary. Must be the age of majority to participate. Sponsored by the Wikimedia Foundation located at 149 New Montgomery, San Francisco, CA, USA, 94105. Ends January 31, 2017. Void where prohibited. Click here for contest rules.

איתור חומר הטקסט של מיזם המלבי"ם על ספרים בנ"ך - אתר SEFARIA[עריכה]

שלום לך,

אתר סאפריה פועלת בדיגיטזציה של הרבה טקסטים שונים של ספרי קודש. כרגע הם עוסקים במיזם של המלבי"ם על נ"ך וחסר להם טקסט על הספרים האלו:

 • יהושע
 • שופטים
 • דברי הימים
 • דניאל
 • נחמיה

הם פנו אליי בשאלה האם יש אצלנו טקסט זו, ובכן אני בהתאם פונה אליך. האם נמצא אצלך עותק דיגיטלי של המלבי"ם הנ"ל והאם זה באפשרותך להעביר את החומר אליהם (או דרכי, איך שהיית מעדיף)? הם שוקלים להתחיל בעבודת סריקה ודיגיטציה מעצמם אבל קודם רוצים לבדוק שלא עושים עבודה כפולה. נא לענות בהקדם האפשרי. תודה רבה ושבת שלום.--Roxette5 (שיחה) 04:30, 10 במרץ 2017 (IST)

האם ההודעה עוד רלוונטית? אוכל לנסות לארגן חומר. העדפה לאחרי פסח. יום טוב, Tomsky2015 (שיחה) 16:23, 2 באפריל 2017 (IDT)
שלחתי להם מייל בכדי לשאול אם עדיין הדבר רלבנטי. אולם, הייתי מעדיף להעביר אליך את המיילים שלהם כדי שתוכלו לתקשר באופן ישיר. shmuel@sefaria.org . lev@sefaria.org . בברכה, --Roxette5 (שיחה) 19:02, 2 באפריל 2017 (IDT)

עדיין רלוונטי. אשמח אם נוכל להתכתב ב - shmuel@sefaria.org -- הודעה זו הושארה על ידי אנונימי/ת.13:56, 5 באפריל 2017 (IDT)

דניאל העלתי אבל לא הספקתי להכהות את הצבע כמו בספר. אני מניח שיש לו את הספרים.
 • יהושע - ראה אתר דעת [1]
 • שופטים - ראה אתר דעת [2]
 • דברי הימים המרתי אבל צריך לארגן. מקווה עד סוף השבוע. יום טוב.

מלבי"ם על תנ"ך[עריכה]

תודה רבה לך על כל התרומות שלך למיזם המלבי"ם. יצרתי דף כולל של מלבי"ם על המקרא. יש בו מקום לשיפור. הייתי רוצה להכניס את התבנית {{שלם}} במקומות שבהם יש מעט תוכן ולא הושלם אבל כרגע אין לי זמן לבדוק באיזה ספרים המצב הוא ככה. בכל אופן -- תודה על הכל. בברכה, --Roxette5 (שיחה) 23:07, 25 באפריל 2017 (IDT)

גם מה שהמרתי לאחרונה אינו מספיק וצריך להדגיש אותיות, להפנות לספרים... כרגע אני בבראשית פרט ל"ט. איני יודע אם אסיים את מלבי"ם אי פעם בשלמות אבל אני משתדל לעשות מעט מדי פעם --Tomsky2015 (שיחה) 09:37, 8 במאי 2017 (IDT)

מלבי"ם משלי - פרק י' פסוק י' והלאה - דרך המושכל חסר[עריכה]

שלום רב לך,

אני עובר כרגע על מספר דפים שדורשים השלמה כאן בויקיטקסט. שמתי לב שחסר את דרך המושכל של המלבי"ם על מספר פסוקים בפרק ל' ולא' במשלי. הרשימה המלאה נמצא בדף כאן.

מעוניין להשלים?--Roxette5 (שיחה) 09:36, 6 ביוני 2017 (IDT)

מלבי"ם על דניאל פרק ו' -- חסר[עריכה]

שלום לך,

הדף היה מחזיק את הטקסט של מלבי"ם על פרק ז'. במידה ותוכל להשלים את החסר אהיה לך אסיר תודה אם תעשה. בברכה, --Roxette5 (שיחה) 21:17, 6 באוגוסט 2017 (IDT)

הי הוא קיים, פשוט אינו ערוך כהלכה, ראה מלבי"ם על דניאל ו וסליחה שעבר המון זמן...Tomsky2015 (שיחה) 21:55, 6 באוגוסט 2018 (IDT)

מלבי"ם על שמואל[עריכה]

שלום רב, ראיתי את עריכותיך האחרונות בדפים של פירושי מלבי"ם על פרקים. פירושי מלבי"ם באתר מסודרים לפי פסוקים. היתרון הוא, שהם נכללים אוטומטית גם בביאור של מלבי"ם על הפרק, וגם ב"מקראות גדולות" על הפסוק. לדוגמה, אם תסדר את התוספות שהוספת למלבי"ם על שמואל א טו, בדפי הפסוקים, כגון מלבי"ם על שמואל א טו א וכו', אז הם יכללו אוטומטית גם במלבי"ם על שמואל א טו, וגם בשמואל א טו א. תודה --אראל סגלשיחה • ה' בשבט ה'תשע"ט 13:28, 11 בינואר 2019 (IST)

שלום אראל סגל, לוקח המון זמן והעדפה כרגע להעלת את החומר ואח"כ סידור לתתי פסוקים. אולי יום אחד אגיע לכך. בנוסף, יש חוסר אחידות שכן קיימת בעיה עם חלוקה אל פסוקים עבור מלבי"ם - ויקרא. בברכה, --Tomsky2015 (שיחה) 17:15, 13 בינואר 2019 (IST)

ISTH[עריכה]

שלום

תוכל להפנות אותי לדוגמה, בו השתמשת בקוד הזה של ISTH? תודה--Roxette5 (שיחה) 16:34, 12 בפברואר 2019 (IST)

קטגוריה:משלי ל כח כלומר במלבי"ם על משלי ל כח
{{מלבים 

 |עניין=
 ===דרך הפשוט=== <-- מידע זהה לתוכן במלבי"ם על משלי ל כד
 {{#lsth:מלבי"ם על משלי ל כד|דרך הפשוט}} <---אז כל הכיתוב פה הוא למעשה מתוך [[מלבי"ם על משלי ל כד]] שנמצא תחת הפסקה דרך הפשוט. ר' ב[[:קטגוריה:משלי ל כח]] 

 ===דרך המושכל=== <-- מידע חדש שנוגע רק לפסוק זה
 (כח) {{צ|שממית בידיה תתפש}} ואורגת קורי עכביש חלשים ונמאסים שמוציאה מגופה, הגם ש{{צ|היא בהיכלי מלך}} הטובים והיפים, והגם שעל-ידי-כך יוציאו אותה 
 ויהרגוה.

 וה' נתן זאת בטבעה, שיראה האדם, כי הדעות הנפסדות וקורי עכביש אשר יארוג בשכלו על-פי היקשים שיוציא מדעתו, שדומים כקורי עכביש, והוא חושב שאורג בם 
 מבצר 
 נשגב, הגם ש{{צ|היא בהיכלי מלך}} ויש לה מגדל עוז להישגב בו שהיא התורה האלהית, בכל זאת יעמידו בני-אדם דמותם וחקירתם בהיכלי מלך, לחקור בענייני האלהות 
 ובענייני היכליו, שהם העולמות אשר ברא, וזה לרעתם, כמו העכביש שזה גרם מיתתה, וכן זה תסבב מיתת הנפש ושילוחה מהיכל מלכו של עולם, ואל רפאים מעגלותיה.

 וזה ההיפך של "שפחה כי תירש גברתה".
 |מילות=

 }}
לפעמים לוקח זמן לדף להיטען אך זה לא משנה מפני שהעיקר שלא תיווצר כפילות. בעיקר כי אם משהו יתקן טעות שמצא הוא לא יצטרך לתקן בכל הדפים (יתכן שגם לא ידע שיש העתק באותם דפים) אלא יתקן במקום אחד. --Tomsky2015 (שיחה) 11:23, 13 בפברואר 2019 (IST)


נראה נהדר! רק שאני לא מוצא שזה מתעדכן בכל הדפים... נראה שזה פעם כן ופעם לא. פסוק ל' לא ובפסוק ל"א כן. פסוקים כ"ז-כ"ח כן, ופסוק כ"ה - לא. מאוד מוזר.--Roxette5 (שיחה) 01:33, 14 בפברואר 2019 (IST)
Roxette5 לא מוצא על אילו דפים אתה מדבר. לפעמים בדף הראשי, למשל מלבי"ם על משלי ל הכיתוב לא עולה מפני שלוקח זמן טעינה לכל ה-ISTH להטען ולכן יש רק קישור אבל בדפים קצרים החומר עולה. --Tomsky2015 (שיחה) 11:21, 18 בפברואר 2019 (IST)
לצערי הרב אינני פנוי בימים אלו להתרכז לזה. פשוט מפוזר מדאי. אבל סומך עליך. העיקר שאצלך זה נראה בסדר ותודה רבה לך על הפתרון של ISTH.. בברכה, --Roxette5 (שיחה) 23:57, 18 בפברואר 2019 (IST)
לא הפתרון שלי אלא שלכם. בהצלחה, --Tomsky2015 (שיחה) 08:46, 20 בפברואר 2019 (IST)

סידור[עריכה]

יישר כח על העבודה שם. האם ראית את הדף שיצרתי? אין חובה להשתמש בו, אבל לדעתי הוא כולל רשימה של כל הסידורים בויקיטקסט. בהצלחה. david7031שיחה • י' בניסן ה'תשע"ט • 10:17, 15 באפריל 2019 (IDT)

david7031 תודה רבה! כרגע מנסה למצוא תבנית או צורה כללית לפני שאאחד את כלל הסידורים האלקטרונים. כמו גם אתיעץ מה כדאי ומה ההבדלים בין כל הספרים שנוצרו--Tomsky2015 (שיחה) 10:23, 15 באפריל 2019 (IDT)
אני לא יודע מה בדיוק ההבדל. מה שאני מתכנן, זה שיהיה סידור אחד מרכזי לשלושת (ארבעת אם כוללים את התימנים) הנוסחים העיקריים, שיהיו פלוס מינוס כמו סידור רינת ישראל/קורן, ומלבדם יהיו סידורים נישתיים, רק אם הם העתקה של סידור קיים (לדוגמא קורפו). מה שבעיקר צריך לעשות זה לדאוג שהחלק הראשון יקרה (שיהיו לנו שלשה סידורים שלמים), ואחר כך לסנן את שאר הסידורים ולהחליט מי מהם נשאר ומי לא.david7031שיחה • י' בניסן ה'תשע"ט •
דרך אגב, אני לא חושב שיש טעם שכל הסידורים יהיו דפי משנה של סידור, כי ממילא יהיו בכל סידור דפי משנה בתוך דפי משנה, וזה סתם יאריך את העסק. david7031שיחה • י' בניסן ה'תשע"ט • 10:29, 15 באפריל 2019 (IDT)
david7031 הסתכלתי עכשיו על סידור ספרדים קורפו. הוא תקלדה מסידור קיים. יש מקום לדון בהבחנה בין הקלדה של סידור קיים לדוגמה "סידור עבודת השם השלם" או "סידור תפילת אליהו" לבין מציאת נוסח "כללי אלקטרוני". אני חושב שצריך להבחין בין זה לזה - השאלה האם אפשר ואיך....--Tomsky2015 (שיחה) 10:32, 15 באפריל 2019 (IDT)
בנוגע להערה אני חושב שזה יהיה נכון מפני שיש סידור שהוא מיצג סידור אלקטרוני כנגד הקלדה למשל של סידורים כמו "סידור עבודת השם השלם" , כדי למנוע בלבול כדאי שהכל יהיה תחת אותו ספר --Tomsky2015 (שיחה) 10:33, 15 באפריל 2019 (IDT)
כתבתי לפני התנגשות עריכה -אני מקווה שהבנתי אותך. אני רוצה ליצור לשלשת הנוסחים "נוסח כללי אלקטרוני", ומעבר לזה מי שירצה שיקליד סידור קיים, אם אין עליו זכויות יוצרים. david7031שיחה • י' בניסן ה'תשע"ט • 10:36, 15 באפריל 2019 (IDT)
david7031, אנסה ליצור תבנית ומבנה ואז אתיעץ. לראות כמה אוכל לתרום לנושא.--Tomsky2015 (שיחה) 10:44, 15 באפריל 2019 (IDT)

david7031 מיצר רשימת התלבטויות:שיחה:סידור/נוסח עדות המזרח


קשה לי להבין בדיוק על מה אתם עובדים ובלאו הכי בימים האלו אין לי זמן פנוי לפרויקט כזו. אבל רציתי להגיד תודה על היוזמה ואיחולי הצלחה.--Roxette5 (שיחה) 12:21, 16 באפריל 2019 (IDT)

לפני התנגשות[עריכה]

ממליץ לך להשתמש בתבנית הזו תבנית:לפני התנגשות. מניחים אותה לפני ההודעה שכותבים, אבל אחרי ההזחות. בהצלחה david7031שיחה • י"א בניסן ה'תשע"ט • 12:12, 16 באפריל 2019 (IDT)

david7031 תודה!--Tomsky2015 (שיחה) 12:13, 16 באפריל 2019 (IDT)

העברות דפי הסידור[עריכה]

גמרת איתם? כי אם כן, אני רוצה להתחיל לבנות את החלקים שחסדרים לנו בסידור, אבל אני לא רוצה להתנגש עם ההעברות. david7031שיחה • י"ב בניסן ה'תשע"ט • 15:23, 17 באפריל 2019 (IDT)

david7031מה הכוונה "לבנות את החלקים שחסדרים לנו בסידור"?
 • עדין לא ארגנתי את החומר במבנה משתמש:Tomsky2015/סידור. גם לא עניתם איזה עדיף
 • עדין לא איחדתי עם סידור האש - לא בטוח מה הוא. מחכה שהדיונים הקודמים יסתימו אבל יתכן שאתה יכול לבנות את שאתה רוצה בלי להפריע. --Tomsky2015 (שיחה) 15:43, 17 באפריל 2019 (IDT)
אני רוצה לגמור לבנות את הסידור נוסח אשכנז, כדי שיהיו בו את כל התפילות. אבל אם לא גמרת להעביר מכל הסידורים אשכנז שיש (סימן טוב ולא יודע מה עוד) אז אני סתם אעבוד כפול. לגבי סידור האש, אין לי מושג כמה הוא מכיל, אבל הוא יכול להיות מוגדר כסידור נישתי, ולא צריך לאחד אותו.
עניתי לך לגבי העיצוב המועדף, שהוא לא כמו שעשית (לדעתי זה גם מה שענו לך שאר המשתמשים). אבל בכל מקרה אין קשר בין הצגה של קישור אל הדפים, שאתה מוזמן לעשות במרחב המשתמש שלך כרצונך, לבין העברה של הדפים לדפימשנה של סידור. מה ששאלתי זה האם גמרת להעביר את כל הדפים, או שיש עוד דפים שצריך להעביר. אני מוכן קגם לעזור בהעברה, אבל לא רוצה התנגשויות. david7031שיחה • י"ב בניסן ה'תשע"ט • 16:15, 17 באפריל 2019 (IDT)