שיחת משתמש:Dovi/מקרא על פי המסורה/מידע על מהדורה זו

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הי דובי,

קראתי והתרשמתי עמוקות. מהפרויקט כולו ומהדף הזה בפרט. יש כמה מקומות שהייתי משנה את הניסוח אך אחכה עם כך עד שתעביר את הדפים למתחם הראשי. אגב, למה אתה מחכה?

יש לי רק הערה קטנה: הייתי ממליץ לך להשתמש בתבנית:VAV WITH HOLAM HASER ותבנית:HIRIK WITHOUT LETTER כך שבעתיד נוכל לשנות את הדרך בה הדברים האלו מוצגים בהתאם להתפתחות הפונטים וכו'

עלה והצלח, -- אוֹרי 11:15, 22 ביולי 2011 (IDT)

שבוע טוב אורי ותודה על דבריך. אני פשוט מחכה עד שאסיים את חמישה חומשי תורה בעזר"ה, כי אני עדיין בתהליך למידה של "איך לעשות את זה" דרך העשייה עצמה, ועדיין מתקן ומשפר את הפרשות שכבר עשיתי.
אם כוונתך לשפר את הניסוח והסגנון בדף הזה, אז למה לא? אשמח מאוד אם תעשה את זה. ידידה שלי כבר עזרה לשפר קצת את סגנון שלי, אבל זה רק התחלה...
לגבי החיריק ב"ירושלם", זה מופיע מספר פעמים בחמש מגילות, ונחום כבר הציע איזה פתרון. לבושתי נראה לי שלמרות עזרתו הנדיבה לא זכרתי תמיד לעשות את זה, אבל כמובן אשמח אם זה יתוקן.
לגבי וי"ו עם חולם חסר, זה מופיע הרבה מאוד פעמים, ואני דואג שלא אעמוד בנטל של לזהות את הניקוד הזה ולהחליף אותו כל פעם שהוא מופיע בפרשת השבוע. בכל מקרה בפונט שאני משתמש בו זה כבר נראה בסדר גמור. עדיף אם תהיה אפשרות לזהות אותו ולשנות אותו באופן אוטומטי ע"י בוט.
מבחינה טכנית הייתי מעדיף להשתמש לא בבדיוק בתבנית:VAV WITH HOLAM HASER אלא להחליף אותו בתבנית נסיונית דומה שתהיה מיועדת למהדורה הזאת דווקא, כדי לנוכל לשחק עם זה כאן בלי להפריע לפרקי התנ"ך במרחב הראשי. וגם הייתי מעדיף שלתבנית תהיה שם הרבה יותר קצרה ונוחה. (אולי תבנית:חח בשביל "חולם חסר"?) שבוע טוב, Dovi 22:29, 23 ביולי 2011 (IDT)
הי דובי, עשיתי קצת הגהה - אני מקוה שזה בסדר. -- אוֹרי 21:23, 24 ביולי 2011 (IDT)
סליחה ששכחתי לומר תודה... מצויין! אשמח אם תעשה עוד... Dovi 17:04, 26 ביולי 2011 (IDT)