שיחת משתמשת:מישהי שאיכפת לה

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

For English, please click here

שלום מישהי שאיכפת לה! וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בדף שקראת, באפשרותך לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף וגם היכרות האתר.
  • הזנה אוטומטית של תכנים: ניתן להזין קבצים סרוקים באמצעות תכנת OCR, או להשתמש בבוט להזנה אוטומטית של טקסטים גדולים
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!)

נ.ב. תודה לך על הגהתך ל"התקווה". נעריך את זה אם תגיהי שגיאות דומות שעלולות להיות במקומות אחרים גם כן. בברכה, -- נבוכדנאצר 10:10, 14 ספטמבר 2005 (UTC)


בס"ד תודה. ליאת. [משתמש:מישהי שאיכפת לה ] [מישהי שאיכפת לה/ שיחה]

סידור האש[עריכה]

בוקר טוב ליאת.

סידור האש הוא פרוייקט של משתמש:גדיאון. זהו פרוייקט פתוח ומי שרוצה יכול להוסיף לו חלקים. הוא איננו מבוסס על סידור ספציפי כי אם על תרומות המשתמשים. אם את מעתיקה את הנוסח מסידור קיים והוא מנוקד בדייקנות, לא צריכה להיות שום בעייה עם זה. תודה לך. בברכה, נבוכדנאצר 02:29, 1 מאי 2006 (IDT)

תוספת: במידה ואת מוסיפה רק חלק מהטקטסט, או שהעבודה עליו לא הסתיימה, כגון שלא הוספת לו ניקוד (והפרוייקט כולו מנוקד, כמו סידור תפילה), כדאי להוסיף לו תבנית {{בעבודה}}, דבר שיוצר את הכנסת הטקסט הבא:
העריכה בעיצומה
שימו לב! דף זה עדיין לא גמור והוא לא מציג את היצירה בשלמותה.

דף זה נמצא כעת בשלבי הקלדה. אם יש באפשרותכם להמשיך את ההקלדה - אתם מוזמנים.

זה מורה על כך שיש צורך להמשיך את העבודה שהתחלת בה ושאין לראות בדף יצירה מוגמרת.
בברכה, נבוכדנאצר 02:44, 1 מאי 2006 (IDT)
נ.ב. העברתי את "קידוש לליל שבת" לתוך הדף של סידור האש/שער שבת, כפי שנעשה בשערים אחרים בפרוייקט. נבוכדנאצר 03:01, 1 מאי 2006 (IDT)
בס"ד תודה אני פשוט לא יודעת איך מנקדים במחשב. שמחה לדעת שזה היה בסדר. תודה, ליאת.[[משתמש:מישהי שאיכפת לה]] 08:43, 1 מאי 2006 (IDT)

הצעה לפרוייקט[עריכה]

יש לי טקסט של תנ"ך, גמרא, רמב"ם ועוד (חופשי). את רוצה לעזור לי להעלות אותו?--עמרם 20:24, 11 בדצמבר 2006 (IST)

בס"ד בכיף, ליאת.[[משתמש:מישהי שאיכפת לה]] 16:19, 7 בפברואר 2007 (IST)

הוספת קטגוריה לתבנית[עריכה]

יפה עשית שהוספת את תבנית:עדיין לא בואר לקטגוריה. הבעיה היתה שכשמוסיפים דף שמוכלל בדפים אחרים לקטגוריה, אז כל הדפים האלה משוייכים לקטגוירה. מה שעשיתי זה לשים את מה מה שהוספת בתוך noinclude שזה כאילו אומר שלא לשים את זה ממש בתוך הדפים שהתבנית נמצאת בה.

מה דעתך על ההתחלה של הביאור בביאור:שיר השירים א? Ori229 12:38, 30 ביולי 2007 (IDT)

בס"ד תודה על המידע, מקווה להשתפר בהמשך. [[משתמש:מישהי שאיכפת לה]] 21:55, 30 ביולי 2007 (IDT)

קישור למיזמים אחרים[עריכה]

רק אם את רוצה...

בס"ד תודה לך. ליאת 23:55, 10 באפריל 2008 (IDT)

מחיקת דפי שיחה[עריכה]

למרות שכעיקרון, לא נהוג למחוק דפי שיחה, יש לפעמים שמשתמש מבקש למחוק דברים שכתב בעבר. במידה ומחיקה כזו לא תפגע יותר מדיי בתוכן שאר דף השיחה והשארתו אינה חיונית למשתמשים אחרים, מן הראוי לדעתי לאפשר זאת. ראי לדוגמא את מה שעשיתי בשיחה:התבודדות (ספר המידות). בברכה, -- נחום 08:07, 26 ביוני 2008 (IDT)

בס"ד תודה אקח לתשומת ליבי. וסליחה. ליאת 21:24, 28 ביוני 2008 (IDT)

כל הכבוד על ההגהה[עריכה]

כל הכבוד גם לך על ההשקעה בכתבי הרב איתי גל 09:40, 11 בספטמבר 2008 (IDT)

בס"ד תודה רבה לך על דבריך המרגשים, כמי שבתקופה האחרונה מתחברת לרב זצ"ל חשוב לי שדבריו יהיו מדוייקים ככל האפשר למרות הזמן הרב שחלף מאז כתיבתם. משימתי הקרובה היא לכתוב פרשנות לדברי הרב על פרק ג' של אורות התשובה, וכולי תפילה לקב"ה שאצליח בעז"ה יתברך. אוף, יצא ארוך. ליאת 09:47, 11 בספטמבר 2008 (IDT)