שיחה:תוספתא/ברכות/א

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לא מפותח מספיק[עריכה]

עקרונית אני חושב שהרעיון של משתמש:שילוני היא טובה, לבנות מהדורת ראשית שיכלול בו את המהדורות השונות של התוספתא, אבל היות ואין כאן שום לו"ז מתי זה ייגמר, הדבר בסופו של דבר רק הורס את העקביות של פרויקט התוספתא כאשר כל שאר המסכתות כאן בשם דף של XXX/א הם על פי מהדורת וילנא ולא כמהדורה ראשית. בנוסף, לאחרונה אינני רואה שום התקדמות על פרויקט זו.

מציעה לשחזר את טקסט ווילנא לכאן ולהעביר את הטקסט הנוכחי אל מרחב המשתמש של משתמש:שילוני, שם הוא יכול להמשיך בפיתוח פרויקט זו עד אשר היא תגיע לשלב משמעותי, בו אפשר להעתיק לכאן בזמנו הנכון.--Roxette5 (שיחה) 09:07, 13 במרץ 2016 (IST)

אני אחזור לעבוד על זה בשבוע הקרוב. תראה את שאעשה ואז תגיד לי אם זה יהיה מספיק טוב. שילוני (שיחה) 22:07, 13 במרץ 2016 (IST)
אישית, כל עוד שהדבר לא משתרע על פני כל המסכת עדיף שזה תישאר במרחב האישי אבל בסופו של דבר דעת חברי הקהילה קובע. בנוסף, אני חושב שהפרויקט שלך מאד אמיץ ונועז(?) כי זה ידרוש הרבה עבודה, אני קצת מפקפק אם זה יהיה אפשרי להיעשות על ידי אדם אחד בפרק זמן קצר יחסית. לא רק יצירת סדרה חדשה של מהדורה ראשית אלא גם יצירת דפים של משניות/הלכות בודדות עם כל מפרשיהם -- שתי משימות אדירות כשלעצמם.
עוד דבר, אני הייתי ניגש לעניין המפרשים בדרך אחרת, הקלדת כל מפרש תוספתא בדף לעצמו ואז שילוב הפירוש של המפרש עם דברי התוספתא על ידי תגי קטע, בדומה למפרשי השו"ע. דעתי האישית. --Roxette5 (שיחה) 00:57, 14 במרץ 2016 (IST)
כדאי שמשתמש:שילוני יפרט בדף משנה "מידע על מהדורה זו" מידע לגבי המהדורה שלו. בברכה, נחום - שיחה 01:26, 14 במרץ 2016 (IST)