שיחה:מדרש רבה

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה אל: ניווט, חיפוש

ברוך הבא[עריכה]

ב"ה
ברוך הבא תולדות אדם , מדרש רבא זהו בהחלט דבר שהיה חסר כאן לדעתי
רציתי להכניס מכל דף פרשה קישור לפרשת מקץ (ניתן לראות בסטטיסטיקות שנכנסים לדף של הפרשה המתאימה כל סוף שבוע),אך לצורך כך עדיף ששמות הדפים יהיו "מדרש רבא - מקץ" או מדרש רבא- פרשת מקץ" כדי שההפניה תהיה יותר ברורה ,
בהצלחה,איתי גל 19:48, 17 בדצמבר 2008 (IST)

לענ"ד רצוי לשים כל פרשה בדף נפרד, או אפילו כל סימן בדף נפרד, כדי שיהיה אפשר לשים קטגוריות שונות בכל סימן. למשל, אם בבראשית רבה פח ג מתייחסים לפסוק מסויים בספר משלי, אז אפשר לשים את הפסוק הזה כקטגוריה, כך שמי שיגיע לפסוק יוכל להגיע ישר לסימן המתאים. אפשר כמובן גם ליצור דפים של פרשות, על-ידי הכללה. אני אנסה להדגים עוד יום-יומיים. בינתיים שיניתי את שמות הדפים. --אראל סגל 22:43, 17 בדצמבר 2008 (IST)

לאראל[עריכה]

גם אני רציתי לסדר זאת כך. אך עדיין איני בקי דיי בכללי העריכה.

אני מצפה לראות את ההדגמה שלך.

אנא הודיע לי כשעשית זאת.

תודה רבה

תולדות אדם 22:34, 24 בדצמבר 2008 (IST)

אני רואה שכבר הבנת לבד, יישר כוחך! --אראל סגל 04:51, 5 בינואר 2009 (IST)

התחדשות בספר שמות[עריכה]

תולדות אדם 02:54, 1 בינואר 2009 (IST) ראה דף השיחה שם שיחה:שמות רבה

עריכת המדרש[עריכה]

יש לי כמה שאלות בקשר להעלאת המדרש:

  1. האם יש לי אפשרות להכניס את התבניות השימושיות למדרש לתיבת בחרו תבנית... בסרגל הכלים, או שזה שמור לדרגות הגבוהות יותר בויקי. במידה שאני לא יכול, האם אפשר לבקש ממאן דהו להכניס לי את התבניות?
  2. אם יש אפשרות להכין את כל המדרש לפרשת השבוע (בוורד - שם אני מעבד את הטקסטים), ואחר כך להעלות אותה אוטומטית לויקיטקסט לפי החלוקה של פרשיות המדרש והפיסקאות?
  3. עוד שאלה בשיחה:שמות רבה לג א שם יובן שאלתי יותר.

--תולדות אדם 16:44, כח שבט תשסט

1. אראל יודע לסדר את זה. תנסה לפנות אליו בדף השיחה.
2. תשלח לי דוגמה לאיך הדף נראה (עדיף בקובץ טקסט פשוט ולא בוורד), ואם זה אפשרי אני אשמח לעזור עם זה.
3. אני לא טוב בתחום. אחרים?
-- אוֹרי 20:58, 22 בפברואר 2009 (IST)
1. כדי לעשות זאת צריך לערוך את הדף Mediawiki:Templateslist.js. האם יש לך הרשאות לערוך אותו? --אראל סגל 17:17, 23 בפברואר 2009 (IST)
לא, אין לי. איני נמנה בין מפעילי המערכת.--תו"א 23:19, אור לל' שבט תשס"ט
פתחתי בקשה למנות אותך למפעיל מערכת, כמובן רק אם אתה מסכים. ובינתיים, מה בדיוק אתה רוצה להוסיף? --אראל סגל 12:54, 24 בפברואר 2009 (IST)
  • קודם כל, תודה רבה על הגשת הבקשה. זה מחמיא ומעודד מאד להמשיך ולתרום כמיטב יכלתי בעזרת ה'. אני נותן את הסכמתי לכך בתפילה ותקוה שזה יהיה לתועלת לכל חברי הויקיטקסט וגם לי.
לבינתיים! מה שחשוב לי, זה, במדרש: תבנית:דף של מדרש ותבנית:דף מדרש לפרשה. בספרי לשון הקודש: תבנית:דגש-בפסוק. עם שאר התבניות אני מסתדר בינתיים בפעולות מצא והחלף בוורד.
בסיום אודה שוב לך אראל ולשאר החברים התומכים ומעודדים (פרט לפעילות הענפה בויקיטקסט) ובעיקר אורי ודובי. --תולדות אדם 19:20, ר"ח - משנכנס אדר מרבין בשמחה
הוספתי. כדי לראות את השינויים צריך לרענן, ראה בדף Mediawiki:Templateslist.js להסבר. כמובן שהתבניות לא יכולות לדעת הכל, למשל הן לא יכולות לדעת באיזה ספר נמצאת הפרשה, או מה הפרשה הקודמת והפרשה הבאה. אני מקווה שזה יעזור. --אראל סגל 07:27, 25 בפברואר 2009 (IST)

תם ונשלם שבח לקל בורא עולם[עריכה]

ב"ה זכינו לסיים את ספר שמות רבה (חוץ מפרשת כי תשא), בחלק השני נוספו חידושים רבים כפי שתחזנה עיני הקורא, ובעז"ה במחזור הבא (או שיתנדב לעשות זאת) נשלים את החסר בחלק הראשון של הספר. --תּוֹלְדֹת אָדָםשיחה • כ"ד באדר ה'תשס"ט 04:04, 20 במרץ 2009 (IST)

יישר כוחך, שתזכה להתחיל ולסיים עוד ספרים רבים! --אראל סגל 08:53, 20 במרץ 2009 (IST)