ויקיטקסט:בקשות לסמכות מפעיל מערכת

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

בדף זה מתקיימים הדיונים וההצעות לגבי מינויים של מפעילי מערכת. ההחלטה היא של מפעילי המערכת והביורקרטים, אולם מובן שאלו לא ימנו או יימנעו מלמנות מפעילים כנגד דעת הקהילה. גם דיונים לגבי מינויים של ביורוקרטים מתקיימים בדף זה, וכן דיונים להסרת הרשאות.

הצבעות עבר נשמרות בארכיון: Dovi‏, Avichai (פרש), עשהאל (פרש), Fuzzy, יודא (לא פעיל, הרשאתו הוסרה), Rotemliss (לא פעיל, הרשאתו הוסרה), עמרם (לא פעיל, הרשאתו הוסרה), נבוכדנצר (נחום), Ori229‏, Erel Segal‏, Odedee (לא עבר), Pashute‏, תולדות אדם, ELAD3‏ (לא עבר), Uziel302‏, Amire80‏, Effib(לא פעיל, הרשאתו הוסרה), החבלן, Dmokhtar ‏(Roxette5)‏, Inkbug, אור שפירא (לא פעיל, הרשאתו הוסרה), Guycn2, ציון הלוי (לא פעיל, הרשאתו הוסרה), איתן 96 (לא פעיל, הרשאתו הוסרה), יוחאי שראל (לא עבר), מושך בשבט, נריה קלר

כרגע יש בוויקיטקסט 15 מפעילי מערכת, מתוכם 4 ביורוקרטים.

בקשה לקבלת הרשאת בירוקרט[עריכה]

שלום וברכה,
כפי שבטח שמתם לב, אני מעלה באופן אוטומטי ספרים לויקיטקסט,ולצורך כך אני צריך חשבון בוט כדי לא להציף את השינויים אחרונים.
יש לי חשבון עם דגל בוט, אבל הבעיה היא שזה לא נוח כל פעם לצאת מהחשבון הרגיל, לעבור לחשבון בוט, לחזור לרגיל וחוזר חלילה.
עוד בעיה, כשאני מתנתק מהחשבון המחשב יוצא מהחשבון גם בויקיפדיה..
אני רוצה לקבל את ההרשאה כדי לתת דגל בוט לחשבון שלי לזמן קצר כשאני רוצה להעלות ספר, כך גם התרומות שלי יהיו יותר מסודרות (מאותו חשבון)

מושך בשבט (שיחה\תרומות) 14:16, 26 בפברואר 2021 (IST)

דיון[עריכה]

תיוג בירוקרטים: Erel Segal, nahum, Dovi. מושך בשבט (שיחה\תרומות) 14:24, 26 בפברואר 2021 (IST)
נהוג כאן שגם משתמשים שאינם בירוקרטים משתתפים בדיון ובהצבעה. אני ממליץ להמתין עם פתיחת ההצבעה עד לאחרי פורים. שבת שלום, ופורים שמח!--נחום - שיחה 15:15, 26 בפברואר 2021 (IST)
אני יודע, תייגתי רק את הבירוקרטים אבל כולם מוזמנים להשתתף.
בע"ה ההצבעה תתחיל במוצ"ש. שבת שלום ופורים שמח! מושך בשבט (שיחה\תרומות) 15:25, 26 בפברואר 2021 (IST)
המקום המתאים לזה הוא לא ויקיטקסט:בקשות לסמכות מפעיל מערכת? נריה קלרלפניה בדף השיחהאו במייל • י"ד באדר ה'תשפ"א • 15:37, 26 בפברואר 2021 (IST)
לא יודע, אין דף מדיניות מסודר אז תחתי כאן. מושך בשבט (שיחה\תרומות) 15:38, 26 בפברואר 2021 (IST)
ההצבעה הקודמת לברוקרטים הייתה שם. נריה קלרלפניה בדף השיחהאו במייל • י"ד באדר ה'תשפ"א • 15:42, 26 בפברואר 2021 (IST)
אני חוזר על בקשתי להמתין עם ההצבעה עד לאחר פורים. שבוע טוב ופורים שמח, נחום - שיחה 19:40, 27 בפברואר 2021 (IST)
אני נגד בינתיים. מושך בשבט, אם הסיבה היחידה לבקשה היא בעיה של תמרון בין שני החשבונות, אתה לא צריך בשביל זה הרשאת בירוקרט. אפשר להשתמש בשני דפדפנים שונים, ולהיות מחובר לכל משתמש מדפדפן אחר. אפשר גם להשתמש באותו דפדפן, אבל בחלון גלישה בסתר. ככה תוכל להיות מחובר לשני המשתמשים בו זמנית. בקשר לסדר בתרומותיך - ההיפך הוא הנכון. חלוקה לחשבון ראשי וחשבון בוט דווקא מסדרת את התרומות יותר, כך שאפשר לראות את התרומות הרגילות בדף אחד, ואת התרומות שמתבצעות מבוט ובאופן סיטונאי בדף אחר. ערמות של אלפי דפים חדשים בדף התרומות שלך רק יפריעו. עמדשיחה • י"ז באדר ה'תשפ"א • 11:23, 1 במרץ 2021 (IST)
ממה שהבנתי, למשתמש:מושך בשבט עדיין לא סידרנו את הבעייה הטכנית שעריכותיו דרך חשבון הבוט שלו מופיעות ברשימה של "שינויים אחרונים". זאת לעומת משתמשים אחרים בעבר ובהווה שהצליחו לעשות כך בלי שום בעיה. אינני רואה טעם לתת סמכות של ביורוקרט עבור בעייה שמשתמשים אחרים הצליחו להתגבר עליו, וזאת אפילו ללא הסמכות של "מפעיל מערכת"... מושך בשבט מה דעתך?--Roxette5 (שיחה) 12:22, 1 במרץ 2021 (IST)
גם אני חושב שזו לא בעיה שמצדיקה לתת את ההרשאה הכי גבוהה שיש לנו. יש הרבה חשבונות בוטים בכל אתרי ויקי וכולם הסתדרו ומסתדרים, ואני לא חושב שזה מצדיק את ההרשאה. אגב, כן סידרו את הסקריפט כך שלא יופיע בשינויים האחרונים... שלום אורישיחה • י"ז באדר ה'תשפ"א • 12:52, 1 במרץ 2021 (IST)

הצבעה[עריכה]

מכיוון שאיש עד כה לא השמיע התנגדות: Symbol support vote.svg בעד--נחום - שיחה 11:11, 1 במרץ 2021 (IST)
מכיוון שהושמעו התנגדויות, אני מבטל את הצבעתי הקודמת.--נחום - שיחה 14:52, 1 במרץ 2021 (IST)