שיחת משתמש:Slav4

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

For English, please click here

שלום Slav4! וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בדף שקראת, באפשרותך לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף וגם היכרות האתר.
  • הזנה אוטומטית של תכנים: ניתן להזין קבצים סרוקים באמצעות תכנת OCR, או להשתמש בבוט להזנה אוטומטית של טקסטים גדולים
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!)

תּוֹלְדֹת אָדָםשיחהג' שבט ה'תש"ע • 11:10 (18/01/10)

תודה על קבלת הפנים הנאה. ברכות אריאל פ. שיחת משתמש:Slav4שיחה 11:45, 18 בינואר 2010 (IST)

ספרי על דברים ז[עריכה]

שלום אריאל וברוך הבא. עבודתך על הספרי לספר דברים יפה. ראיתי את הערתך, אבל לא הבנתי כיצד ניתן לעזור לך. אראל באמת מבקר כאן לעתים קרובות והוא תמיד שמח לעזור, וכן גם האחרים. אם יש שאלה נא לפנות גם אלי או למזנון, תמיד ניתן לקבל עזרה. Dovi 11:42, 21 בינואר 2010 (IST)

רציתי לקבל פיטבק, כדי לא להשחית זמן לריק. תודה בעד התייחסותך. ברכות אריאל פ. שיחת משתמש:Slav4שיחה 13:31, 21 בינואר 2010 (IST)
שלום אריאל, עשיתי דוגמה למה שניתן לעשות כאן. אתה יכול לעשות דברים דומים אם זה נראה לך. כל תרומה מבורכת, וכל תרומה מוסיפה עוד נדבך לבניין. Dovi 18:29, 21 בינואר 2010 (IST)
שלום אריאל ודובי,
כשאני ערכתי את ספרי, חילקתי את הטקסט לפי פסוקים ולא לפי פרקים, למשל, בפרק יב כתבתי טקסט בדף ספרי על דברים יב א, ספרי על דברים יב ב וכן הלאה, והדף ספרי על דברים יב נוצר אוטומטית על-ידי תבנית. יש כמה יתרונות בדרך זו:
--אראל סגלשיחה • י' בשבט ה'תש"ע 22:58, 25 בינואר 2010 (IST)