שיחת משתמש:National Library of Israel

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

For English, please click here

שלום National Library of Israel! וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בדף שקראת, באפשרותך לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף וגם היכרות האתר.
  • הזנה אוטומטית של תכנים: ניתן להזין קבצים סרוקים באמצעות תכנת OCR, או להשתמש בבוט להזנה אוטומטית של טקסטים גדולים
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!)--Roxette5 (שיחה) 09:24, 7 בדצמבר 2014 (IST)

כנראה שיום ראשון זה הכי נוח[עריכה]

שלום לך,

מהסתכלות שטחית בתגובות של שאר הקהילה לגבי מועד המפגש זה נראה שיום ראשון יהיה היום האידיאלי. האם את יכולה לבדוק אם בכל זאת אפשר למצוא איזה מקום קטן שמה בזמן הנקוב של 13:00 או בשעה אחרת באותו יום? תודה על המאמץ מראש--Roxette5 (שיחה) 07:58, 9 בדצמבר 2014 (IST)

Roxette5 שלום. אם רוצים את יום ראשון בשעה 13:00 אז שריינתי לנו חדר קטן, שהוא פחות נוח מהחדרים האחרים שלנו אבל הוא פנוי (זאת לא כיתה חכמה, אז תצטרכו להביא איתכם מחשבים, אבל כן יהיה מקום למצגות...) . אם אתם רוצים, אפשר לדחות את המפגש לשעות קצת יותר מאוחרות (אחרי 16:00) ואז יהיו לנו יותר אפשרויות של חדרים כולל הכיתות החכמות שלנו.חיוך. מה שאתם מעדיפים...אני אעדכן את זה גם בדף מפגש המתוכנן... National Library of Israel (שיחה) 13:38, 9 בדצמבר 2014 (IST)
יותר מאוחר כבר צריכים להיות בבית ולהדליק נרות. נחום - שיחה 17:12, 9 בדצמבר 2014 (IST)
שואלים בדף המפגש איפה בספרייה יתקיים המפגש. נחום - שיחה 15:56, 19 בדצמבר 2014 (IST)