שיחת משתמש:Dorian Gray Wild

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

For English, please click here

שלום Dorian Gray Wild! וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

 • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בדף שקראת, באפשרותך לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף וגם היכרות האתר.
 • הזנה אוטומטית של תכנים: ניתן להזין קבצים סרוקים באמצעות תכנת OCR, או להשתמש בבוט להזנה אוטומטית של טקסטים גדולים
 • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך.
 • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
 • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
 • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
 • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!)--Roxette5 (שיחה) 16:06, 23 ביוני 2016 (IDT)

תודה לך על קבלת הפנים היפה. מדוע דף חדש בוויקיטקסט נכלל אוטומטית בקטגוריה:דב בר בורוכוב, ואינו נכלל במחבר:דב בר בורוכוב? תודה עורך בורוכוב (שיחה) 21:33, 23 ביוני 2016 (IDT)
אינני מבין את השאלה שלך בדיוק וגם אינני מתעסק הרבה עם קטגוריות או עם דפי מחבר. עדיף שתשאל שאלתך אולי במזנון, שם אולי יימצא מישהו שיכול לענות.--Roxette5 (שיחה) 22:13, 23 ביוני 2016 (IDT)

כתבי דב בר בורוכוב[עריכה]

שלום רב,

ראה את השינויים בארגון שביצעתי בדפים שהעלית. היות וכנראה כל הדפים מקבילים לדפים מתוך אוסף כתבי המחבר ראיתי לנכון להעביר אותם תחת השם הראשי "כתבי דב בר בורוכוב". למען הארגון הנכון. כמובן שניתן להוסיף עוד מידע של מספר עמודים וכהנה בדף הראשי של כתבי דב בר בורוכוב. בברכה, --Roxette5 (שיחה) 08:23, 24 ביוני 2016 (IDT)

תודה. יש לי גם מכתבים (איגרות) של בורוכוב, והם יהיו תחת השם הראשי "איגרות דב בר בורוכוב", עם תמונות ממוזערות של חלק מהמכתבים. לחיצה על תמונה ממוזערת תציג את המכתב בגודל מלא. בברכה, עורך בורוכוב (שיחה) 10:20, 24 ביוני 2016 (IDT)

שבח אדן[עריכה]

שלום עורך יקר,

יש לך אישור מיורשי העזבון של שבח אדן המנוח? נחוץ אישור OTRS.--נחום - שיחה 00:53, 19 באוקטובר 2016 (IDT)

שלום נחום. יש <אישור>. ניסיתי לשים תבנית {{OTRS pending}} ואיננה נקלטת בוויקיטקסט. בדיוק עכשיו אני כותב על זה ל-Geagea. עורך בורוכוב (שיחה) 00:57, 19 באוקטובר 2016 (IDT)
יצרתי את התבנית. Geagea (שיחה) 01:10, 19 באוקטובר 2016 (IDT)
תודה Geagea על הטיפול המהיר והיעיל, ועל תשובותיך. מעריך את זה מאוד. התבנית נמצאת בדף השיחה של המאמר. עורך בורוכוב (שיחה) 01:52, 19 באוקטובר 2016 (IDT)

יוצר החודש[עריכה]

שלום לך, לידיעתך המחבר שבח אדן הושם ליוצר החודש לדצמבר. תודה רבה וחודש טוב!--Roxette5 (שיחה) 03:10, 1 בדצמבר 2016 (IST)

תודה רבה לך Roxette5 על ההודעה המשמחת! חיוך עורך בורוכוב (שיחה) 00:01, 2 בדצמבר 2016 (IST)

תקנות חדשות[עריכה]

שלום BE. תודה על התקנות החדשות, אבל, איך אומרים, המתחיל במצווה אומרים לו גמור. אם אתה שם טקסט בסיסי לעריכה, עדיף שתמשיך איתו, ועורכים אחרים יעזרו היכן שצריך אם צריך. לדעתי אין טעם לשים משימות מסוג זה בדף ויקיטקסט:ספר החוקים הפתוח/משימות, שכן תור המשימות מיועד לעדכן על תיקונים שצריך לשלב מתוך העדכונים באתר הכנסת. המקום לציין משימות כאלו הוא בדף ויקיטקסט:חקיקה#משימות תוכן. בברכה, ‏– Fuzzy ‏– 10:27, 1 בפברואר 2018 (IST)

ועוד משהו קטן – אם אפשר, עדיף לקחת את הטקסט מתוך אתר הנציבות ולא מנבו, כי זה אתר של רשות סטטוטורית. ‏– Fuzzy ‏– 10:31, 1 בפברואר 2018 (IST)
שלום Fuzzy, לא ידעתי שאין טעם לשים משימות בדף ויקיטקסט:ספר החוקים הפתוח/משימות, ושמתי אותן גם בדף ויקיטקסט:חקיקה#משימות תוכן שראיתי אתמול. אם צריך, בבקשה עדכן אותי כאן, ואסיר אותן מספר החוקים הפתוח.
בינתיים אעזור לך עם השילוב של התקנות. אחרי שתסיים את העדכון הבסיסי, אעזור לך עם מה שצריך.
עדיין אינני יודע איך משלבים בתקנות תיקונים טכניים שהוספו ליד תת-תקנות, כמו בתקנות 5, 6 ו-7 לתקנות העמותות (גמול ליושב ראש ועד, לחבר ועד ולחבר ועדת ביקורת בעמותה). בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות למקומות ציבוריים קיימים שהם מוסדות להשכלה גבוהה ולשירותי השכלה גבוהה שהם נותנים)‏, הוספתי 8 הערות שוליים, שהיו כתובות בקובץ התקנות ממשרד המשפטים. בוויקיטקסט מפנים לחוקים, ואינני יודע אם יש מקום גם להערות שוליים בתקנות, אף על פי שהן מופיעות בקובץ התקנות המקורי. כשניסיתי להוסיף לתקנות אלו את הדף "/מטלות", השם היה ארוך מדי. יכול להיות שכדאי להגדיל את גודל המחרוזת, אם יש אפשרות לבצע זאת.
שילוב תיקוני טעויות, כמו בתקנות העמותות (גמול ליושב ראש ועד, לחבר ועד ולחבר ועדת ביקורת בעמותה), נעשים כמו כל שילוב רגיל. פשוט לרשום (תיקון: תשס"ט) בכותרת הסעיף. שים לב שעדכנתי לך את ה<מקור> כדי לציין את ק"ת בו פורסם התיקון.
בפרסומי הרשומות, הערות הללו משמשות לציין ולהפנות אל חוק או תקנה רלוונטית. כפי שרשמת, אצלנו יש יכולת קישוריות, ולכן אין צורך להוסיף את ההערות הללו.
במקור:תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות למקום ציבורי שאינו בניין) שיניתי מקפים לקווים מפרידים, והבוט לא שינה את הנוסח הסופי. האם אתה יכול להריץ את הבוט, שיעדכן?
הבוט הופך קווים מפרידים ל-em-dash, והופך מקפים פשוטים למקפים גבוהים אוטומטית, הכל בהתאם לקונטקסט. לכן לא משנה אם משתמשים בקו מפריד קצר או ארוך. לעומת זאת, אם יש קו מפריד בין מילים, צריך לסמן אותו ע"י קו מפריד ארוך. תל-אביב-יפו הופך לתל־אביב־יפו, ותל-אביב–יפו הופך לתל־אביב–יפו.
התקנות באתר נבו מתעדכנות כל הזמן, ולא הייתי בטוח אם הן מתעדכנות גם באתר הנציבות. שיניתי קישורים לאתרי הנציבות ורשם העמותות.
באתר הנציבות, הקובץ הוא docx וויקיטקסט לא יודע שזה וורד. כדאי לעדכן את ויקיטקסט על זה.
באתר של רשם העמותות במשרד המשפטים, הוא העתיק את התקנות מאתר נבו. במשרד המשפטים, גודל הקובץ מ-27 ביוני 2013 אינו זהה לגודל הקובץ האחרון מ-2 באפריל 2014 באתר נבו. לנוחותך השארתי בקוד המקור בחקיקה#משימות גם את הקישור לתקנות באתר נבו. ראיתי שיש גם תקנות לגמול ליושב ראש ועד בעמותה שמחזורה מעל 500 מיליון שקלים חדשים, והוספתי אותן ממשרד המשפטים. לצערי, ארגז הכלים אינו מציג אותן, והקישור המקורי פועל. BE (שיחה) 12:20, 1 בפברואר 2018 (IST)
כלי ההמרה האוטומטי עדיין לא עובד עם מסמכי doc/docx. זה בטיפול. אתה יכול פשוט להעתיק את הטקסט לכלי. יש בעיות עם קבצי pdf באתרים מסוימים. זאת בעיה ידועה ועובדים על זה. ‏– Fuzzy ‏– 13:39, 1 בפברואר 2018 (IST)
פנייתי כאן היא בעניין תיקון טעות (מהרשומות) שהתייחס רק לתת-תקנה, והוחלף לתיקון טעות של התקנה כולה. ראה נא "מקור:תקנות העמותות (גמול ליושב ראש ועד, לחבר ועד ולחבר ועדת ביקורת בעמותה)": [...] איך מחזירים את תיקון הטעות רק אל תת-תקנה (ג)? תודה, BE (שיחה) 19:14, 1 בפברואר 2018 (IST)
למעט במקרים חריגים, סימון התיקונים הוא ברמה של סעיף או תקנה ולא ברמה של סעיף-משנה או תקנת-משנה. לכן, ה(תיקון: תשס"ט) צריך להופיע בכותרת של הסעיף הרלוונטי. ‏– Fuzzy ‏– 19:19, 1 בפברואר 2018 (IST)
לעניין אתר נבו, יש בו את התקנות הכי מעודכנות. רשם העמותות במשרד המשפטים מעתיק תקנות מאתר נבו, והן לא היו מעודכנות אצלו. סכומי הגמול ליו"ר ולחברי ועד היו נכונים לתשע"ג, לא לתשע"ד. Be (שיחה) 20:14, 1 בפברואר 2018 (IST)
ראיתי אותך בסביבה. בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות למקום ציבורי שהוא בניין קיים) יש לי קושי לבצע חלוקה לפסקאות בתוך טבלה, משום שתא הטבלה אינו מקבל חלוקה לפסקאות. שמתי תגי שבירה, וכמובן הפעולה איננה משתווה לחלוקה לפסקאות בטקסט כולו. גם שיניתי כאן חתימה, ואם היא מקושקשת מדי, אתה יכול לעדכן אותי. Be (שיחה) 22:34, 4 בפברואר 2018 (IST)
אני משתמש ב{{ש}} כדי לשבור שורות בתוך טבלה. אחרי שתסיים את העריכה ותפעיל את הבוט, אעבור על הכל ואתקן אם יהיה צורך בכך. ‏– Fuzzy ‏– 00:04, 5 בפברואר 2018 (IST)

בניה או בנייה[עריכה]

היי DGW,
א. הוספתי את תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות פרטנית לתלמיד ולהורה). אם אתה יודע על תקנות נגישות חסרות שצריך להוסיף תגיד לי, ואשלים את החסר. ב. אשמח אם יש לך קצת זמן להוסיף את שאר האיורים לתקנות התכון והבנייה.
בברכה, ‏– Fuzzy ‏– 13:42, 9 באוגוסט 2018 (IDT)

בוקר טוב Fuzzy, ביקשתי לאחד את תקנות התכנון והבניה עם תקנות התכנון והבנייה (בנייה היא הכתיב הנכון). כשתהיינה מאוחדות, אמשיך בע"ה באיורים.
תקנות נגישות נוספות הן:
 1. צו איסור נהיגה ברכב בחוף הים (נגישות לנכים), תשנ"ז–1997 (חתום על הצו אליהו סויסה, שר הפנים)
 2. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (עדיפות במקומות חניה במקום העבודה), תשס"ב–2001
 3. תקנות הסדרת מקומות רחצה (בטיחות בבריכות שחיה), תשס"ד–2004 [תקנות חשובות. ראה טביעת פעוטות בצימרים]
 4. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (השתתפות המדינה במימון התאמות), תשס"ו–2006
 5. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (מורשים לנגישות השירות), תשס"ז–2007
 6. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (מורשים לנגישות מבנים, תשתיות וסביבה), תשס"ז–2007
 7. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לאתר), תשס"ח–2008
 8. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (אגרות מורשי נגישות), תש"ע–2010
 9. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (נגישות רכב להשכרה ואוטובוסים), תשע"ג–2012
 10. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (מתן יחס שונה בחוזה ביטוח) (הקמת ועדת תלונות), תשע"ב–2012
 11. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירותי הכשרה מקצועית), תשע"ה–2014
 12. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (הנחה מאגרת רישיון להפעלת מונית נגישה), תשע"ד–2014
 13. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (הודעת מבטח בדבר מתן יחס שונה לאדם או בדבר סירוב לבטחו), תשע"ו–2016
 14. תקנות ההתגוננות האזרחית (התאמות נגישות במקלטים), תשע"ו–2016
 15. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (נגישות חושית באוטובוסים בין-עירוניים), התשע"ח–2017
 16. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (מסירת מידע ועיבודו לצורך עמידה ביעד הייצוג), התשע"ח–2017
בהצלחה! Dgw (שיחה) 06:39, 12 באוגוסט 2018 (IDT)
כאן המקום לעמוד על טעות סופר של אוניברסיטת תל אביב. בדקתי שוב באתר נבו, וצריך להיות "תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (מורשים לנגישות השירות), התשס"ז – 2007", לא "התשע"ג – 2013" כפי שכתבה את"א. בשנת 2013 הותקנו תקנות השירות עצמן. Dgw (שיחה) 07:02, 12 באוגוסט 2018 (IDT)
לא הבנתי. רשימת התקנות נמצאת בדף תקנות התכנון והבניה. אין דף בשם תקנות התכנון והבנייה. אתה יכול להעביר את הרשימה לשם או להוסיף הפנייה. ‏– Fuzzy ‏– 13:36, 12 באוגוסט 2018 (IDT)
בתקנות עצמן, בשם הדף, בחלק מהתקנות כתוב "בניה" ובחלקן "בנייה". גם בגוף התקנות בחלקן כתוב "בניה" ובחלקן "בנייה". לדעתי זה נובע משינוי בשיטת הכתיב העברי במשך הזמן, ואין אנו אמורים לשנות את הכתיב הישן בהתאם לכללים חדשים. מה שכן, כדאי ליצור הפניות לכל התקנות, הן מ"בניה" ל"בנייה" והן להיפך, כדי שניתן יהיה לאתרן בחיפוש.
לחילופין, ניתן להעביר את כל דפי תקנות ה"בניה" ל"בנייה" תוך השארת הפניה בדף המקורי, וליצור הפניות חדשות עבור דפי תקנות ה"בנייה". לשיקולך, משתמש:Fuzzy, כמנהל המיזם.
בברכה, נחום - שיחה 14:16, 12 באוגוסט 2018 (IDT)
השימוש בכתיב מלא או חסר בשם התקנות הוא בהתאם לפרסום ברשומות. כפי שנחום רשם, אנחנו לא משנים את הכתיב על דעת עצמנו, אבל אם חסרה הפניה מהכתיב המלא לכתיב החסר או להיפך, צריך להשלים את ההפניה. ‏– Fuzzy ‏– 15:06, 12 באוגוסט 2018 (IDT)
ראו נא את התייחסות נחום לפועלי-ציון או פועלי ציון.
לטעמי יש מקום גם לתקנות המהנדסים והאדריכלים (כללים בדבר התנהגות שאינה הולמת את כבוד המקצוע), תשנ"ה–1994 שאינן בוויקיטקסט. כשנעשית פנייה אלי לאתר תקנות, ולהעלות עשרות תרשימים לוויקישיתוף, כאשר על כל תרשים ותרשים עלי לנמק בעברית ובאנגלית מדוע ניתן להעלותו לוויקישיתוף, אסתפק בכך אחרי שבדקתי ומצאתי 21 תקנות שאינן בוויקיטקסט (ראו נא גם תקנות המהנדסים והאדריכלים (רישום בפנקס), תשכ"א–1960, תקנות המהנדסים והאדריכלים (רישוי וייחוד פעולות), תשכ"ז–1967, תקנות המהנדסים והאדריכלים (הוכחת הכשרה מתאימה לענין סעיף 9(א)(6) לחוק), תשל"ב–1972 (תקנות קצרות...), תקנות המהנדסים והאדריכלים (סדרי דין בדיון לפני ועדת אתיקה), תש"ס–1999, ויש עוד), בלי שאידרש ליצירת דפי הפניה מבניה לבנייה.
תודה ל-Fuzzy על המיזם, ותודה לנחום על הייעוץ. Dgw (שיחה) 06:19, 13 באוגוסט 2018 (IDT)

היי דוריאן. המיזם הזה הוא מיזם מתנדבים. שאלתי אותך לגבי רשימת התקנות מכיוון שאתה מכיר את התחום. זאת לא תוכנית עבודה עבורי אלא עבור מתנדבים שרוצים להוסיף את התקנות החסרות (אני מחשיב עצמי לאחר המתנדבים). אם אתה רוצה להיות אחת המתנדבים האלו מצוין, אם לא זה נכנס לתוכנית העבודה הכללית (רק תוסיף את הרשימה לכאן, כולל קישור של התקנות באתר ממשלתי כלשהו אם ניתן למצוא), ואני ואחרים נוסיף את התקנות בזמן המתאים. לגבי האיורים ב-commons, לא צריך לנמק כל איור אלא להשתמש בתבנית {{PD-IsraelGov}} וזהו. אם אתה צריך עזרה, אני ומתנדבים אחרים כאן. ‏– Fuzzy ‏– 18:01, 21 באוגוסט 2018 (IDT)

לילה טוב פאזי,
כתבתי את רשימת התקנות, ולנוחותך כתבתי אותן כאן שוב, כולל תקנות האדריכלים שהוספתי.
אתה וכל אחד אחר מהמתנדבים, יכולים להוסיף את רשימת התקנות איפה שתרצו. כשכתבתי מטלות לתקנות בדפי השיחה שלהן, כתבת לי שמטלות מיועדות לחוקים, והפנית אותי למקום אחר.
אחרי סיום הטיפול בבניה ובנייה, אני מקווה להמשיך באיורים. זה לא רק לכתוב תיאור לאיורים, אלא גם להציג אותם בצורה טובה, המתאימה לוויקישיתוף, ובדף שיחתך ביקשת ממני גרפיקה טובה: "התמונה היא תחת רישיון {{PD-IsraelGov}}. תבדוק אם יש באתר ממשלתי את הגרפיקה באיכות טובה. ‏– Fuzzy ‏– 12:11, 24 בספטמבר 2017 (IDT)". אחר כך Geagea כתב לי שהרישיון הוא {{PD-because}}, והוא מפעיל בוויקישיתוף.
 1. צו איסור נהיגה ברכב בחוף הים (נגישות לנכים), תשנ"ז–1997 (חתום על הצו אליהו סויסה, שר הפנים)
 2. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (עדיפות במקומות חניה במקום העבודה), תשס"ב–2001
 3. תקנות הסדרת מקומות רחצה (בטיחות בבריכות שחיה), תשס"ד–2004 [תקנות חשובות. ראה טביעת פעוטות בצימרים]
 4. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (השתתפות המדינה במימון התאמות), תשס"ו–2006
 5. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (מורשים לנגישות השירות), תשס"ז–2007
 6. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (מורשים לנגישות מבנים, תשתיות וסביבה), תשס"ז–2007
 7. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לאתר), תשס"ח–2008
 8. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (אגרות מורשי נגישות), תש"ע–2010
 9. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (נגישות רכב להשכרה ואוטובוסים), תשע"ג–2012
 10. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (מתן יחס שונה בחוזה ביטוח) (הקמת ועדת תלונות), תשע"ב–2012
 11. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירותי הכשרה מקצועית), תשע"ה–2014
 12. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (הנחה מאגרת רישיון להפעלת מונית נגישה), תשע"ד–2014
 13. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (הודעת מבטח בדבר מתן יחס שונה לאדם או בדבר סירוב לבטחו), תשע"ו–2016
 14. תקנות ההתגוננות האזרחית (התאמות נגישות במקלטים), תשע"ו–2016
 15. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (נגישות חושית באוטובוסים בין-עירוניים), התשע"ח–2017
 16. תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (מסירת מידע ועיבודו לצורך עמידה ביעד הייצוג), התשע"ח–2017
 17. תקנות המהנדסים והאדריכלים (רישום בפנקס), תשכ"א–1960
 18. תקנות המהנדסים והאדריכלים (רישוי וייחוד פעולות), תשכ"ז–1967
 19. תקנות המהנדסים והאדריכלים (הוכחת הכשרה מתאימה לענין סעיף 9(א)(6) לחוק), תשל"ב–1972
 20. תקנות המהנדסים והאדריכלים (כללים בדבר התנהגות שאינה הולמת את כבוד המקצוע), תשנ"ה–1994
 21. תקנות המהנדסים והאדריכלים (סדרי דין בדיון לפני ועדת אתיקה), תש"ס–1999
לגבי קישורים לתקנות, גם כאן יש עניין של העדפה אישית. מתוך ניסיון – יש שגיאות כתיב בחלק מהאתרים המציגים את התקנות. כשאין שגיאות כתיב, התקנות אינן מעודכנות. Dgw (שיחה) 02:30, 22 באוגוסט 2018 (IDT)
התקנות ברשימה. לגבי הרישיון, הרישיון הוא {{PD-IsraelGov}}. תוכל להפנות אותי לדיון עם Geagea בנוגע לרישיון {{PD-because}}? ‏– Fuzzy ‏– 11:47, 22 באוגוסט 2018 (IDT)
Geagea, איפה כתבת לי להשתמש ב-{{PD-because}} במקום {{PD-IsraelGov}}? בינתיים מצאתי את זה. בבקשה עיין גם במייל שכתבתי ל-info-he לפני 5 ימים. Dgw (שיחה) 15:31, 22 באוגוסט 2018 (IDT)
במקרה הזה {{PD-IsraelGov}} היא תבנית הרישיון המתאימה באופן מובהק. תבנית PD-because בוויקישיתוף היא עבור כל המקרים שבהם אין תבנית רישיון מתאימה בוויקישיתוף ויחד עם זאת המשתמש סבור שהקובץ נמצא בנחלת הכלל. בוויקיפדיה יצרנו את תבנית:PD-because גם עבור כל המקרים שבהם יש בוויקישיתוף תבנית רישיון מתאימה שלא קיימת בוויקיפדיה. Geagea (שיחה) 16:22, 22 באוגוסט 2018 (IDT)
Geagea, בתגובה לפנייתי עובר ל-11 בינואר 2018, כתבת לי שהרישיון הוא {{PD-because}}, ושיניתי רישיון קובץ שהעליתי מ-{{PD-IsraelGov}} ל-{{PD-because}}.
בבקשה מחק את קובץ:Hanna Akiva Gluzman.webm כפי שביקשתי במייל ל-info-he.‏ Dgw (שיחה) 11:33, 23 באוגוסט 2018 (IDT)
תודה למתניה המצויין שמחק את הקובץ ב-7 בספטמבר 2018 בשעה 10:18 בבוקר. מה שנותר הוא ליצור הפניות של תקנות התכנון והבניה לתקנות התכנון והבנייה, ולהיפך. מי שמחפש תקנות אלו, אינו אמור לדעת באיזו שנה שונו התקנות מבניה לבנייה. Dgw (שיחה) 02:19, 8 בספטמבר 2018 (IDT)
מוזמן להוסיף את ההפניות החסרות ככל שאינן בנמצא. ‏– Fuzzy ‏– 17:18, 9 בספטמבר 2018 (IDT)
איך נעשית הפניה? "מקור:תקנות התכנון והבנייה (בקשה להיתר, תנאיו ואגרות), תש״ל–1970" או "תקנות התכנון והבנייה (בקשה להיתר, תנאיו ואגרות), תש״ל–1970"? צריך להודיע לבוט? Dgw (שיחה) 21:43, 9 בספטמבר 2018 (IDT)
הפנייה רגילה, כמו שהדף תקנות התכנון והבנייה (בקשה להיתר, תנאיו ואגרות) מפנה אל הדף תקנות התכנון והבניה (בקשה להיתר, תנאיו ואגרות). שמות הדפים לא כוללים את שנת החיקוק. ‏– Fuzzy ‏– 15:30, 12 בספטמבר 2018 (IDT)

ברל כצנלסון[עריכה]

למה "כצנלסון" מפנה לדף המחבר, ואילו "ברל כצנלסון" מפנה לדף הקטגוריה? לדעתי ראוי ששניהם יפנו לדף המחבר.

כמו כן, תן דעתך לכך שאנחנו לא מוסיפים גרש למספרי פרקים וכרכים. כך למשל ספר פלוני/פרק א ולא ספר פלוני/פרק א'. אותו דבר עם כרך א וכרך ב ולא כרך א' או כרך ב'.

תודה על עבודתך המסורה בהעלאת כתביו של ברל כצנלסון לוויקיטקסט!

--נחום - שיחה 23:13, 15 בספטמבר 2018 (IDT)

תודה על דבריך. ערכתי לפי הדוגמה של בר בורוכוב. בעת הצורך אפנה את שניהם לדף המחבר, וכך גם את בר בורוכוב.
ביצעתי את הכתיב כמו במקור. האם צריך להיות גם ניקוד בטקסט כמו במקור?
דעתך על נאום סאדאת? Dgw (שיחה) 23:58, 15 בספטמבר 2018 (IDT)
אני לא יודע, תנהג על פי שיקול דעתך. שבוע טוב, נחום - שיחה 02:25, 16 בספטמבר 2018 (IDT)

קבצים[עריכה]

תודה לויקיעורך שהגיה שגיאת OCR במאמר שכתב כצנלסון.
כאן ראיתי את מחיקת דבריה של המשתמשת עצמה, מעבר למחלוקת על מחיקת דברי מי שהגיב לה בדף שיחתה.
כאן הועמד קובץ למחיקה בטענה לחוסר מטאדאטה, אף אל פי שהקובץ נוצר על ידי crop. בבדיקה באינטרנט לא מצאתי תמונה זהה. הקובץ הועמד למחיקה ב-23 בספטמבר 2018, ומייד נמחק על ידי מפעיל כחלוף שבוע, ב-30 בספטמבר 2018.
לעומת זאת, ב-28 ביוני 2018 ביקשתי בוויקישיתוף למחוק קובץ אחר, ובקשת המחיקה מוצגת גם בדף שיחה זה, אבל הקובץ נמחק רק ב-7 בספטמבר 2018, כאשר אותו מפעיל כל הזמן דרש ממני "לחכות לתורי", ואף כתב למפעיל אחר הודעה בדף שיחתו "לשים עלי עין". על מפעיל זה היו תלונות כאן.
כפועל יוצא, מתעכב גם מיזם התמונות של תקנות התכנון והבנייה, ולצערי אין בידי להועיל, כל עוד לא תשתנה המדיניות שם. גם המפעיל הראשון דרש ממפעיל שני לחזור בו אחרי שכתב "It is really bad practice to delete 370 files without consult the user that handle the ticket", כתנאי להחזרת 370 תמונות שהמפעיל הראשון מחק. Dgw (שיחה) 21:28, 30 בספטמבר 2018 (IDT)

היי DGW. אני לא נכנס לוויכוחים בוויקיפדיה. לגבי תקנות התכנון והבנייה, אין עימן בעיה כי מדובר באיורים ללא הגנת זכויות יוצרים, עפ"י החוק. אם מתעוררת בעיה בשימוש בתבנית {{PD-IsraelGov}} עדכן אותי ואטפל בכך. לגבי כתבים, יכול להיות שיש ב-commons בעיות עם אדמיניסטרטורים זרים שאינם מכירים את הכתבים, וכתוצאה מכך מבקשים למחוק כתבים שזכויות היוצרים עליהם פגו אך אינם מסומנים כפי שהם מצפים. אם זה לא מסתדר אפשר לערב אדמיניסטרטור מקומי כמו מתניה או Geagea. בכל מקרה, אם לא מתאים לך להעלות את האיורים, הכל טוב, המשימה יכולה להמתין. ‏– Fuzzy ‏– 13:56, 2 באוקטובר 2018 (IDT)
היי Fuzzy, העניין שהעליתי נוגע לוויקישיתוף, לא לוויקיפדיה. בוויקיפדיה הראיתי שמי שמחק את התוכן מדף השיחה, מחק גם את ה"שלום" שכתבה המשתמשת בדף שיחתה שלה. אחר כך הוא היה זה שמחק תמונה של עמי דרך רק משום שלא ראה את המטא של התמונה, אף על פי שהתמונה הייתה אחרי crop ולא מצאתי אותה באינטרנט. את התמונה המחוקה הוא החליף בתמונה בשימוש הוגן. גם ויקינתונים של עמי דרך נשאר ללא תמונה.
לעניין Geagea, ביקשתי ממנו כאן, בדף שיחה זה, למחוק קובץ – והוא לא הגיב. גם ממתניה ביקשתי דבר מה בדף שיחתו בעברית, על מנת לא לערב אדמינים זרים כדבריך, וגם מתניה לא הגיב.
תודה על סבלנותך בעניין האיורים, ויעברו עוד מים עד שהמציאות בוויקישיתוף תתבהר לי, אחרי שאדמין זר ביקש מ-Geagea "לשים עלי עין" ולא פירש על מה, אלא הפנה את Geagea להיסטוריית העריכות שלי. לאחר מכן אותו אדמין זר מחק מוויקישיתוף את התמונה של עמי דרך תוך שבוע, אך את הקובץ שביקשתי ממנו אישית למחוק – סירב למחוק במשך חודש וחצי, וגם Geagea לא מחק קובץ זה, עד שבסוף מתניה מחק אחרי חודש וחצי. כדי להסיר ספק, היה מדובר בקובץ שאינו ראוי לשימוש. אך האדמין הזר לא הסתפק בכך, אלא דרש מאדמין אחר לחזור בו, אחרי שהאדמין השני התרעם על מחיקת 370 תמונות שפיקח עליהן. גם הפניתי לשורת תלונות על אדמין זר זה בדף המפעילים של ויקישיתוף. Dgw (שיחה) 00:24, 3 באוקטובר 2018 (IDT)

תקנות לשכת עורכי הדין[עריכה]

ערב טוב Fuzzy, עקב טענות מצד חברי כנסת על בחינות הלשכה, הייתי מציע לפרסם את התקנות בעניין זה:
תקנות לשכת עורכי הדין (סדרי בחינות בדיני מדינת ישראל, באתיקה מקצועית החלה על עורכי דין זרים ובבחינת ההסמכה לעריכת דין), תשכ"ג–1962
אם אינני טועה, השם הקודם של התקנות היה:
תקנות לשכת עורכי הדין (סדרי בחינות בדיני מדינת ישראל ובמקצועות מעשיים), תשכ"ג–1962 Dgw (שיחה) 17:49, 5 בדצמבר 2018 (IST)

בינתיים הוספתי את התקנות לדף חוקים חסרים. אנסה להתפנות אליהן בזמן הקרוב. ‏– Fuzzy ‏– 18:26, 5 בדצמבר 2018 (IST)
כל הכבוד שהשלמת את התקנות תוך פחות מיום. Dgw (שיחה) 02:18, 6 בדצמבר 2018 (IST)
הוספתי עוד כמה חוקים שהמתינו בצנרת. ‏– Fuzzy ‏– 10:31, 6 בדצמבר 2018 (IST)