שיחת משתמש:יוחאי-שראל

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

For english please click here

שלום יוחאי-שראל! וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בדף שקראת, באפשרותך לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף וגם היכרות האתר.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • קבלת עזרה: אם אתה זקוק לעזרה נוספת אתה יכול לקרוא את דפי העזרה. אם אתה רוצה לשאול שאלה הקשורה לוויקיטקסט, אתה מוזמן לעשות זאת במזנון.
  • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!) איתן96 (שיחה) י"ח בתמוז ה'תשע"ד • 20:01, 15 ביולי 2014 (IDT)

עין איה על ברכות ושבת[עריכה]

יש סיבה טובה למחיקת כל התוכן? איתן96 (שיחה) כ"ג בתמוז ה'תשע"ד • 17:47, 21 ביולי 2014 (IDT)

הדפים כפולים - בדף הראשון יש את כל הפרקים, וכשלוחצים על המסכת יש שוב הפניה. לכן החלטתי להוריד את הקישור. יוחאי-שראל (שיחה) 17:49, 21 ביולי 2014 (IDT)
מדובר במצב נכון, כך גם מי שיחפש "עין איה על שבת" ימצא את הדף המבוקש. ברשותך אני משחזר. אגב, אם אתה רוצה למחוק דף, הדרך הנכונה היא בויקיטקסט:בקשות ממפעילים. בשיטה שביצעת הדף לא באמת נמחק אלא רק רוקן. ואחרון - בדפי שיחה נהוג להזיח תגובה באמצעות סימן נקודתיים (:) בתחילת התגובה. אם כבר יש נקודתיים בתגובה הקודמת, נהוג להוסיף זוג אחד נוסף. איתן96 (שיחה) כ"ד בתמוז ה'תשע"ד • 18:00, 21 ביולי 2014 (IDT)
אגב, אם אנחנו כבר כאן, אז תודה על עבודתך בדפים אלו, חילך לאורייתא! איתן96 (שיחה) כ"ד בתמוז ה'תשע"ד • 18:02, 21 ביולי 2014 (IDT)
אתה צודק, שמתי לב עכשיו לשתי הבעיות האלה. צריך רק לבדוק שזה מפנה לאותם דפים...יוחאי-שראל (שיחה) 18:21, 21 ביולי 2014 (IDT)
איתן, שחזרת לתאריך מוקדם מדי!!! עכשיו נמחקו פרקים ג,ד במס' שבת, נמחקה מסכת דמאי, ועוד כמה שינויים שעשיתי... אשמח אם תחזיר את זה :)
מתנצל. השינויים שביצעת תיקנו את זה או שאבצע שיחזור עמוק? איתן96 (שיחה) כ"ד בתמוז ה'תשע"ד • 18:36, 21 ביולי 2014 (IDT)
אני סבור שסה"כ הצלחתי לשחזר את זה... מקווהיוחאי-שראל (שיחה) 18:39, 21 ביולי 2014 (IDT)

תבנית שימוש להפניות[עריכה]

שלום לך ותודה על העבודה שלך בעין איה. שים לב שגם אפשר להשתמש בתנית של {{ממ}} כדי לעשות הפניות -- הן לפסוקים במקרא, הן למדרש רבה, הן לגמרות. גם מאפשר קיצורי שמות של מדרשים ללא צורך בכתיבה מלאה כמו: (בר"ר א, א), (במ"ר, ב), וכולי. מועדים לשמחה,--Roxette5 (שיחה) 17:08, 12 באוקטובר 2014 (IDT)

תודה! יוחאי (שיחה) 17:17, 12 באוקטובר 2014 (IDT)

מפעיל מערכת - עוד לא[עריכה]

שלום לך. הוסכם שלא ראוי להסמיך סמכויות מפעיל מערכת עקב זמן קצר של פעילות יחסית באתר. מקווה שאתה לא מתייחס לזה כאל פגיעה אישית, חלילה. אולם, נראה לי שכן יש הסכמה לתת הרשאות כסוקר כדי לסמן דפים כבדוקים. מקווה שזה עוזר. מתנצל על אורך זמן התגובה שלי, פשוט הייתי קצת טרוד בעניינים. בברכה, --Roxette5 (שיחה) 21:05, 3 בנובמבר 2014 (IST)

קיבלתי בהבנה, תודה על ההרשאה ל"סוקר". אשמח להסבר איך אני עושה את זה יוחאי (שיחה) 09:16, 4 בנובמבר 2014 (IST)

סימנתי אותך עכשיו כ"עורך"...לא יודע אם זה נותן אפשרות לסוקר או לא... תגיד לי במידה שלא.--Roxette5 (שיחה) 21:01, 4 בנובמבר 2014 (IST)
לא הצלחתי... הסבר? יוחאי (שיחה) 17:26, 10 בנובמבר 2014 (IST)
תנסה עכשיו. סימתי אותך כ"סוקר עריכות אוטומטי". שים לב שבמידה ואתה עורך דף שלדעתך אינו ראוי עדיין לסקירה עליך לסמן שזה לא נסקר בדף למטה. אחרת אתה יכול לשנות בברירת המחדל של בהעדפות אם אינך רוצה שהסקירה תהיה אוטומטית. בהצלחה!--Roxette5 (שיחה) 20:25, 10 בנובמבר 2014 (IST)
הצלחתי, תודה יוחאי (שיחה) 17:57, 11 בנובמבר 2014 (IST)

כנס ויקיטקסט בוינה - הרשמה ומלגות[עריכה]

שלום, רציתי להודיע לך שניתן להירשם ולבקש מלגות לכנס ויקיטקסט הבין לאומי בקישור הזה. בהצלחה חיוך Chenspec-WMIL (שיחה) 11:14, 1 באוקטובר 2015 (IDT)