שיחת משתמש:אלישיב ליפא/דרכי משה או"ח

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

משתמש:אלישיב ליפא, משתמש:Nahum לפי הבדיקה שלי קיים כבר באתר את הפירוש של הדרכי משה עד סימן סימן ס"ג ולא עד בכלל. זאת אומרת שרק צריכים להעלות החל מסימן ס"ג ואילך.

נראה לך שתוכל גם להוסיף את העיצוב מלפני כל סעיף קטן של {{ד"מ|(א)}} או שרק תוכל להעלות את הטקסט הקיים בלבד? יהיה אשר יהיה עיקר המשימה של העלאת התוכן הוא זה מה שחשוב. תודה.

לידיעתך, יש דף אינטרנט שמצאתי שיכול להסיר את כל הרווחים המיותרים בתחילת השורות.--Roxette5 (שיחה) 20:16, 10 באוקטובר 2016 (IDT)

משתמש:אלישיב ליפא, אם לא אכפת לך הייתי מעדיף לסיים את עבודתי בהעאלת תוכן הב"ח לפני שתעלה ותוסיף את הדרכי משה. אבל אם יש חשש שנפספס הזדמנות ולא תהיה פנוי לעתיד אז בהחלט להעלות עכשיו. לחלופין, אולי תוכל להתחיל מיתר הטורים ואז לחזור לאורח חיים בהמשך.... איך שנוח לך ואיך שאתה מעדיף. תודה רבה.--Roxette5 (שיחה) 21:47, 12 באוקטובר 2016 (IDT)

Roxette5 אני יכול להעלות את הב"ח ואת הד"מ, זו לא הרבה עבודה. לגבי התחיליות - ראיתי שלכל מפרש יש תחילית אחרת. אתה יכול לכתוב לי איזו צריך לאיזה מפרש? אני אעלה עכשיו את שאר הד"מ ואת הב"ח.
אלישיב ליפא (שיחה) 22:19, 12 באוקטובר 2016 (IDT)
משתמש:אלישיב ליפא טוב. אבל בב"ח להתחיל החל מסימן ת"צ ואילך. לגבי התחיליות -- בא ניצמד לדרך שבו משתמש:נחום עשה אותם בתחילת הטור. לגבי התחיליות -- הדרכי משה צריך להתחיל עם {{ד"מ}}. להפרישה אמנם יש תבנית מיוחדת בשבילו {{פרישה}} אבל גם עם תעלה את זה עדיין צריך עבודה ידני להכניס בו עוד פרמטרים אז לדעתי לא צריך בכלל להעלות את התחילית של הפרישה או הדרישה אלא להעלות את התוכן כמו שהוא באתר סאפריה.--Roxette5 (שיחה) 22:26, 12 באוקטובר 2016 (IDT)