שיחת משתמשת:Hanay

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

For English, please click here

שלום Hanay! וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בדף שקראת, באפשרותך לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף וגם היכרות האתר.
  • הזנה אוטומטית של תכנים: ניתן להזין קבצים סרוקים באמצעות תכנת OCR, או להשתמש בבוט להזנה אוטומטית של טקסטים גדולים
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!) - איתן96 (שיחה) כ"ה באדר א' ה'תשע"ד • 15:56, 25 בפברואר 2014 (IST)

נחמד איתן, אבל כידוע לך אני מסתדרת חיוך. Hanay (שיחה) 16:06, 25 בפברואר 2014 (IST)
ידוע, אבל סדר צריך שיהיה. חוץ מזה תמיד נחמד שמברכים אותך. בנוסף את זו ששמת לי את התבנית בפדיה, אז אני בעצם מחזיר טובה. איתן96 (שיחה) כ"ה באדר א' ה'תשע"ד • 16:10, 25 בפברואר 2014 (IST)

תבנית:אישור[עריכה]

שלום חנה. ייבאתי את תבנית {{אישור}} מויקיפדיה לצורך אישורי OTRS שיישלחו בעתיד. מביא לידיעתך, איתן96 (שיחה) כ"ב באדר ב' ה'תשע"ד • 17:27, 24 במרץ 2014 (IST)

תודה, לא זכרתי שהתבנית הזאת קיימת כאן. האם קיים כאן הדף המקביל לדף ויקיפדיה:OTRS? אם לא קיים כדי לייבא גם אותו. Hanay (שיחה) 18:14, 24 במרץ 2014 (IST)
בוצע בוצע ראי ויקיטקסט:OTRS. תודה על ההמלצה. איתן96 (שיחה) כ"ג באדר ב' ה'תשע"ד • 18:36, 24 במרץ 2014 (IST)
זה יפה, אבל צריך לעשות התאמות. למשל הפרק "תבניות לשימוש בוויקיטקסט העברי בעת העלאת קבצים הדורשים טיפול OTRS". לפי מיטב הבנתי לא מועלים קבצים לכאן. אז זה מיותר ובכל מקרה התבנית הזאת לא קיימת כאן. תעבור בבקשה על הדף ותסלק מה שלא מתאים לויקיטקסט. Hanay (שיחה) 19:10, 24 במרץ 2014 (IST)
כבר ביצעתי את זה, אני בתהליך ייבוא של התבניות. דווקא כן מעלים קבצים לכאן, למרות שבאמת הועלתה הצעה לבטל את ההעלאות (הצעה שהתמסמסה לה אי שם בארכיון המזנון). בברכה, איתן96 (שיחה) כ"ג באדר ב' ה'תשע"ד • 19:13, 24 במרץ 2014 (IST)
הי איתן, האם תוכל לרכז בדף המשתמש שלי את כל הקישורים לכל הדפים והתבניות הקשורים ל-OTRS, כך שאם אגיע לכאן לטיפול, לא אצטרך לחפש אותן. תודה. Hanay (שיחה) 20:17, 24 במרץ 2014 (IST)
בוצע בוצע את מוזמנת לראות. אם יש תבנית נוספת שאת רוצה אמרי לי ואייבא אותה (אפשר גם כאן, זה ברשימת המעקב שלי). איתן96 (שיחה) כ"ג באדר ב' ה'תשע"ד • 20:32, 24 במרץ 2014 (IST)

בקיצור[עריכה]

שלום לך. בקיצור -- את יכולה להפנות אותי לאיזה טופס אחיד או חוזה אחיד שאני יכול לשלוח לכל משתמש עתיד שיבוא בעתיד ויצטרך לתת אישור על זכויותיו בתוכן? תודה רבה! קצת הסתבכתי מרוב מילים בדפי העזרה בעניין הזה.--Roxette5 (שיחה) 07:23, 2 במאי 2014 (IDT)

יש טופס אחדי בדף ויקיטקסט:OTRS#הצהרת הסכמה לכל הבקשות. Hanay (שיחה) 11:19, 2 במאי 2014 (IDT)