שיחת ויקיטקסט:טקסטים דתיים

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

לדובי: לא נראה לי שיש מקום לשים כל ספר מהברית החדשה בנפרד בעמוד הראשי הזה... -- נבוכדנאצר 12:09, 20 אוקטובר 2005 (UTC)

עניין של שיקול דעת. מצד אחד, ספרים אלו הם כמובן הטקסטים העיקריים, ובינתיים לא נראה לי שיוסיפו טקסטים אחרים שאינם מהברית החדשה. אבל מצד שני, גם ב"ארון הספרים היהודי" לא כתבנו את שמותם של כל הספרים בתנ"ך... בינתיים נראה לי שאפשר לעשות כל מה שנראה הגיוני.Dovi 12:14, 20 אוקטובר 2005 (UTC)

דפים כאלה מיותרים אם מניחים קטגוריה[עריכה]

הי לכולם,

נראה כי ויקיטקסט עדין לא הבינה את נפלאות הקטגוריה...מאחר ואני עורך עתה חלק מהקטגוריות אני חושב שעדיף במקום לייצר את דף ויקיטקסט:טקסטים דתיים לקטרג את הדפים האלו. כך נוצר לך באופן טבעי עץ, ראו קטגוריה:יצירות לפי נושא. אולי, אם תרצו, עדיף ליצור קטגוריה חדשה של טקסטים דתיים (כי "דת" לא מחייב טקסטים דתיים אלא נושא שאולי עוסק בדת) ולקטרג את קטגוריה זו לקטגורית דת. כרגע, מה שראיתי שיש בדף זה - הוספתי קטגוריה "דת" לערכים החסרים.

ההבדל בין דף ויקיטקסט לקטגוריה היא שקל יותר לנהל דפי קטגוריה ואין צורך לדון אלו טקסטים צריכים להיות כאן, אלא כאשר מקטרגים את הארון היהודי כ"דת", כל תתי הנושא באופן טבעי נכנסים לעץ הקטגוריות. אם תכנסו לקטגוריה:קטגוריות תוכלו לפתוח את עץ הקטגוריות ולראות את כל הנושאים ואז אם מישהו אחר ירצה להוסיף קטגוריה זהה הוא ידע שהיא קיימת. בנוסף, הקטגוריות עוזרות לבצע חתכים בכל מיני עבור עמוד אחד, Ahhh (שיחה) 19:47, 29 בספטמבר 2014 (IDT)תגובה[תגובה]

הצבעת המחיקה[עריכה]

הצבעת המחיקה נסתיימה, 2 נגד, 0 בעד. הוחלט פה אחד להשאיר את הדף. נחום - שיחה 11:41, 16 בדצמבר 2014 (IST)תגובה[תגובה]