שיחה:אשת חיל (זמר)

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

הפיסוק כאן שגוי ונראה כלקוח מאחד האתרים המתחרים הגרועים. מלבד היות הפיסוק קלוקל, ייתכן ויש עליו גם זכויות יוצרים. נא להסיר את הפיסוק; תודה. נחום - שיחה 12:16, 9 בינואר 2015 (IST)

איך אפשר לכפות זכויות יוצרים על פיסוק של פרשה בתנ"ך? הדף כבר קיים שנים ואף אחד פוצה פה ומצפצף, למה להסיר?--Roxette5 (שיחה) 12:18, 9 בינואר 2015 (IST)
משתמש:נחום הכוונה של משתמש:שילוני הוא לעצב את הטקסט כך שניתן לראות איך המילים חרוזות בשיר... סתם באתי להסביר. אין לי דיעה בעניין איך לעצב את הדף.--Roxette5 (שיחה) 12:20, 9 בינואר 2015 (IST)
דווקא (כמעט ו)לא עסקתי בפיסוק. הפיסוק קיים בדף הזה, ע"פ ה"גרסאות קודמות", מרגע היווצרות הדף, לפני כ-5 שנים. אני אמנם עיצבתי ושיניתי, אבל רק נגעתי מעט בפיסוק.
לכן, אני מרגיש ש: א) אם נעשתה הפרת זכ"י, זה נעשה מזמן, וע"י מישהו אחר. (מישהו אנונימי. מישהו בדק את כל הדפים האנונימיים- אולי יש בהם הפרת זכ"י...)
ב) בהחלט יש מקום לשפר - אבל למה לדרוש "להסיר"? אם מישהו רוצה- שישפר אותו. אני יודע שראוי לשפר את הדף הזה יותר, אבל העדפתי לעשות משהו, ולא לחכות ל'מושלמות'. עכשיו זה יותר 'מוכן לשימוש', לכבוד ש"ק הבעל"ט! שילוני (שיחה) 14:50, 9 בינואר 2015 (IST)