שיחת משתמש:Matanya

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דרכי קבלת החלטות בוויקיטקסט[עריכה]

שלום מתניה.

כנראה שלא הבהרתי את עצמי מספיק, אז אשוב ואחזור על זה שוב פעם בשלישית:

אין טעם לפנות לבירוקרטים ספיציפיים בדפי שיחה בנסיון לבצע מדיניות שאין לגביה קונצנזוס והסכמה בקהילה. אף בירוקרט בודד איננו שליט יחיד כאן ואינו מוסמך לשנות את הסטטוס קוו על דעת עצמו בניגוד לקונצנזוס הקיים בקהילה. בברכה, נחום - שיחה 10:17, 31 במרץ 2011 (IST)

כנראה שגם אני לא הייתי ברור. אין כל קשר לביורוקרט זה או אחר, מדובר במדיניות של הקרן שמיזם ספציפי לא יכול לעקוף. אם הביורוקרטים המקומיים לא רוצים/לא יכולים לפעול, פשוט אצטרך לערב את הקרן עצמה. Matanya 10:19, 31 במרץ 2011 (IST)
אנחנו יכולים לפעול, אולם דרך הפעולה שאנו מחוייבים לפעול בה כרוכה בהחלטה במזנון. העליתי שם את הנושא.
כעיקרון, הדרך הנכונה לבצע את מה שביקשת, היא להעלות כל ערך (או קבוצת ערכים, במידה ומדובר בספר שלם שכולל חלקים או פרקים), להצבעת מחיקה בנפרד. אם תתקבל החלטה גורפת בנושא, ניתן במקום זה לסמן כל אחד מהם בתבנית למחיקה מהירה.
כמובן שאם חשוב לך יותר ליישם את מדיניות הקרן מאשר המשך קיומה של וויקיטקסט, תצטרך לערב את הקרן. אני בטוח שגם אתה וגם הקרן תשמחו להביא לביטולו של אחד המיזמים הפורחים והמצליחים ביותר של הקרן, רק בשל שיקולי יוקרה ביורוקרטיים.
נחום - שיחה 10:32, 31 במרץ 2011 (IST)
אין לי מה להוסיף מעבר למה שכתוב שם. בכל מקרה המיזם אינו עומד בפני סגירה, לכל היותר מישהו מהקרן ימחק את ההפרות ויסיר את ההרשאות ממי שיחזיר את הדפים המחוקים. אמתין שבוע לראות אם הדפים נמחקו, אם לא ימחקו, אפעל. אני בטוח שאתה יודע להתנסח בפחות עוקצנות. שבת שלום Matanya 10:44, 31 במרץ 2011 (IST)