שיחת משתמש:Matani2006

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

ברוך החוזר[עריכה]

טוב לראות אותך שוב, ויפה שהתעניינת במקראות גדולות. לפני כמה חודשים (בערך עד חודש תשרי) הושקעה במקראות גדולות המון עבודה על ידי משתמש:נבוכדנאצר ומשתמש:Danny וגם על ידי, וכדאי לך לראות כל מה שעשינו. אבל בחודשים האחרונים יש פחות פעילות בתחום זה, ויישר כוח שהתחלת לעסוק במצווה.

שים לב שתנ"ך ומקראות גדולות הם לא אותו דבר, למרות שהשני יכול בסופו של דבר יכול לשמש את הראשון (כלומר, שגם בתנ"ך ישתמשו בנוסח המסורה כפי שמופיע במקראות גדולות על ידי תבניו)ת. אבל תנ"ך יכול גם לכלול בתוכו כל מיני דברים שאין מקומם במקראות גדולות.

אני מקווה לחזור גם בעצמי לתרום קצת בכל יום לתחום הזה, אולי בעוד כמה שבועות כאשר יפחת העומס בעבודה שלי. Dovi 19:14, 26 ינואר 2006 (UTC)

תודה רבה!!! אני מקווה בעזרת ה' להמשיך לאט לאט כשיהיה לי זמן לכתוב בויקיטקסט. מתן 11:19, 27 ינואר 2006 (UTC)

המרובעים של עומר כ'יאם[עריכה]

מסתבר שהעלית לכאן תרגום של מאן דהו בשם בנציון בנשלום גזית, שאין לי מושג מיהו והאם זכויות היוצרים על יצירותיו עדיין בתוקף. בהיעדר אישור OTRS אנו נאלצים למחוק. בברכה, נחום - שיחה 00:52, 28 באפריל 2015 (IDT)

"השר" מאת קרילוב[עריכה]

התרגום של "השר" שהעלת לוויקיטקסט נלקח מספרו של חנניה רייכמן "כל משלי קרילוב" (עמ' 353). על כן, נאלצנו למחקו. ‏– Fuzzy ‏– 13:21, 15 באוגוסט 2015 (IDT)