שיחת משתמש:Avraham

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

שאלת הבהרה ו\או בקשה לייעוץ משפטי[עריכה]

תודה. למה אתה מתכוון "לעזור בעניין רשיונות"? לאיזה סוג עזרה אתה מתכוון?

האם אתה מומחה לחוקי זכויות יוצרים ושימוש ביצירות תחת רשיונות Creative Commons למיניהם? אשמח אם תייעץ לי, במידה וכך הדבר, לגבי חוקיות השימוש בקובץ:רמות גלעד.png. -- נחום - שיחה 05:49, 3 במרץ 2009 (IST)תגובה[תגובה]

תודה על התשובה שלך, אבל מה זה בדיוק OTRS? ובקשר לרשיון, השאלה היא כזו:
הקובץ המקורי הוא ברשיון שמאפשר לי לעשות בו שימוש לא מסחרי, אבל הוא לכאורה לא מותנה ב"שיתוף דומה" ("SA"). אם אני מעלה את זה כאן שלא למטרת שימוש מסחרי, לכאורה לא הפרתי את תנאי הרשיון של הקובץ המקורי. הקובץ שהעליתי אינו הקובץ המקורי, אלא העתק ממנו שעשיתי אצלי במחשב, וחזרתי והעליתי אותו לפה שלא למטרה מסחרית. אני מעלה אותו ברשיון שאני בוחר בו, שהוא CC by sa (ללא nc), מכיוון שהרשיון המקורי לא דרש sa. עכשיו הבנת את השאלה שלי? אם אתה יכול, תפנה אותה בבקשה למומחים לענייני רשיונות חופשיים. -- נחום - שיחה 04:42, 5 במרץ 2009 (IST)תגובה[תגובה]

ברוך בואך לוויקיטקסט![עריכה]

שלום וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בערך שקראת, הנך יכול לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "הראה תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף.
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך. ניתן להוסיף בקלות הערה לדף השיחה באמצעות לחיצה על לשונית הפלוס (+) הנמצאת בראש הדף.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • קבלת עזרה: אם אתה זקוק לעזרה נוספת אתה יכול לקרוא את דפי העזרה. אם אתה רוצה לשאול שאלה הקשורה לוויקיטקסט, אתה מוזמן לעשות זאת במזנון.
  • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!) Dovi 06:26, 3 במרץ 2009 (IST)תגובה[תגובה]

שלום אברהם וברוך הבא לוויקיטקסט. נראה לי שדווקא כאן יש לך המון לתרום גם בתוכן של המיזם ממש. אם יש ספר שאהוב עליך תוכל לבצע בו עריכה ועיצוב ולהעלות אותו. טוב לראות אותך פה, Dovi 06:26, 3 במרץ 2009 (IST)תגובה[תגובה]