שיחת ויקיטקסט:עצבנות-ויקי

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
  • הפסיקו לעקוב אחרי רשימת המעקב שלכם. הדפים שנמצאים בה ככל הנראה יקרים ללבכם, לכן שינויים בהם גורמים ללחץ רב.
לא, הדפים שברשימת המעקב שלי אינם יקרים לליבי. אני לא מפלה בין בנים (אני מתכוון, דפי ויקיטקסט) ועוקב אחרי שינויים בכולם באמצעות דף ה"שינויים אחרונים".
  • הפסיקו לערוך מאמרים ב-2 לפנות בוקר, לכו לישון!
אהמ... לישון? מה זה? איך עושים את זה? איזו תוכנה צריך להוריד בשביל זה?
  • הבינו שיש עוד עשרות ויקיעורכים, שיכולים לטפל בבעיה. שום דבר לא בוער. ויקיטקסט הסתדרה גם לפני שהגעת אליה.
א. אין עוד עשרות ויקיעורכים, בכל אופן, לא ויקיעורכים פעילים. הלוואי והיו... ולא, אני מוחה. ויקיטקסט לא הסתדרה לפני שאני הגעתי אליה (אתם מוזמנים לשאול את Dovi כמה ריק היה פה לפני שהגעתי) -- אפילו טרולים לא שמעו על המקום הנידח הזה. היה מת פה כמעט כמו בקרקעית ים המלח. אני מהווה אחד מעמודי התווך בוויקיטקסט, בהיותי אחד העורכים היותר נבונים, שנונים, בקיאים בעברית (כולל ניקוד, פיסוק, דקדוק, ארמית וכו') ובעל ניסיון בהגהה ועריכה שאין דומה לו בכל הארץ (טוב, יש אולי אחד או שניים, אבל הם לא פעילים בוויקיטקסט). אני גם יפה-תואר, מוצלח ב-(צונזר) וכמובן, הכי חשוב, לא מתרברב, לא מתגאה ולא מתפאר ביכולתיו (כשאחד החכמים בתלמוד (סוטה מט:) אמר: "משמת רבי (הכנס כאן שמו של חכם עניו במיוחד בניהו- הכנסתי, אבל אני עדין לא מת), בטלה ענווה"—אני עניתי (בגלגול קודם, אבל זה בכל זאת הייתי אני): "אל תאמר 'בטלה ענווה', שכן אני עדיין פה!")
  • זכרו, זאת "רק" ויקיטקסט, זה לא דבר החשוב ביותר בחייכם.
אהמ... מה? יש דברים חשובים יותר בחיים מוויקי?! אתה בטח צוחק עליי; לא יכול להיות. מה, למשל? טאקבקים בנענע? ואתה כותב "בחייכם": מה זה "חיים"? מאיזה אתר אפשר להוריד את זה, ואיפה אפשר להשיג לזה קראק?
  • דברו על הויקיטקסט עם הפסיכולוג/ית שלכם. (-:
מצטער, הפסיכולוגית שלי נמלטה מהחדר בצווחות אֵימה כשהיא מנופפת בידיה בפראות ותלתליה מתבדרים ברוח אחרי 20 דקות ראשונות של פגישה איתי. מוסרים לי שהיא "בחופשה" קצרה באברבנאל ומצבה טוב.
אהמ... בשביל מה? ומה אני אעשה בחופשה כזו? אני מנצל את החופשות שלי מעבודה כדי לערוך יותר בוויקי!
---------טרול מצוי

להתחיל דיון על ויקיטקסט:עצבנות-ויקי

להתחיל דיון