ויקיטקסט:רשימת מועמדים למחיקה/כתיבה קולקטיבית של סיפורים קצרים

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

דף זה הוא דף ארכיון של דיון או הצבעה שהסתיימו. את המשך הדיון יש לקיים בדף השיחה של הערך או הנושא הנידון. אין לערוך דף זה.


< כתיבה קולקטיבית של סיפורים קצרים

תאריך תחילת הדיון: 04:30, 7 אוגוסט 2006 (IDT)

הצבעה[עריכה]

רק משתמש רשום בעל ותק פעילות של חודש הוא בעל זכות הצבעה בדיוני מחיקה.

למחוק[עריכה]

  1. ויקיפדיה איננה במה חדשה ואיננה מיועדת לכתיבה יוצרת. -- נבוכדנאצר 04:29, 7 אוגוסט 2006 (IDT)
  2. rotemlissשיחה 12:10, 7 אוגוסט 2006 (IDT)

להעביר[עריכה]

  1. ייתכן שיש ערך מסויים לניסוי הזה, אבל לדעתי יש למקם את הניסוי תחת דף המשתמש של דורון. – Fuzzy 21:25, 7 אוגוסט 2006 (IDT)

להשאיר[עריכה]

דיון[עריכה]

  1. ויקיפדיה הינה אמצעי המאפשר לכלל לערוך מידע משותף. הרעיון היפה שעומד מאחורי פרויקט ויקי הוא בדיוק היכולת של כל אדם להוסיף תוכן משמעותי למאגר המצטבר. במה חדשה ודומיה מיועדים ליצירות אישיות ואינם מאפשרים עריכה קולקטיבית. הפרויקט שאותו הוספתי סובב כל כולו, לא סביב הסיפורים עצמם, אלא סביב היכולת לבצע ניסוי חברתי שבו קולקטיב מיצר טקטס חדש ומענין. זו הרי כמעט ההגדרה של פרויקט ויקי. לומר שויקיטקסט מיועד רק לספרות שפורסמה באופן רשמי הוא דבר שאינו רק מוזר אלא סותר את הרעיון הבסיסי של ויקי. אבקש שלא למחוק את הדף. לכל היותר ניתן להוסיף קישור לכתיבה יוצרת (למרות שזו אינה הקטגוריה המתאימה במקרה שלי) שם ניתן יהיה להוסיף טקסטים שלא ראו אור בדפוס. יתר על כן ההגדרה של ויקיטקסט כפי שמופיעה בעמוד השער אומרת: "ויקיטקסט – הספריה החופשית – הוא מאגר של טקסטים חופשיים הנבנה על ידי עבודה משותפת של תורמים." כאשר טקסט חופשי מוגדר כך: "עבודות תוכן חופשי (או תוכן שיתופי) הן עבודות שאינן תוכנה שרשיון השימוש בהן זהה בחופשיותו לזה של תוכנה חופשית. כלומר, למשתמשים ניתנת הרשות להשתמש בתוכן לכל צורך - להעתיקו, לשנותו או להפיץ גרסאות מעובדות שלו.". העמוד שהוספתי תואם לחלוטין את ההגדרה ואיני רואה שום סיבה שימחק לפי כללי ויקיטקסט.

  1. מן הראוי (לפי הנחיות להצבעת מחיקה) ש-rotemliss יפרט את הסיבה להצבעתו ולא יצביע לטובת מחיקה ללא הצדקה.

תוצאות ההצבעה[עריכה]

יש רוב של שניים נגד אחד למחוק. ההצבעה מתקיימת כבר למעלה מחודש, ויש לדעתי ליישם את תוצאותיה. אני מוחק את הערך בהתאם. אם מישהו מעוניין, ניתן יהיה לקיים הצבעה מחודשת בנושא בעוד חודשיים מהיום. -- נבוכדנאצר 01:55, 13 בספטמבר 2006 (IDT)