ביאור:שמירת מזון לשביעית

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
הבהרה:

דף זה הוא במרחב הביאור של ויקיטקסט, ומכיל פרשנות וביאורים של משתמשים בני ימינו, שאינם מייצגים בהכרח את הפרשנות המסורתית.



על-פי התורה, כדי לשמור שמיטה כהלכתה, יש לשמור מזון מהשנה השישית לשנה השביעית .

פתרון זה מתאים במיוחד לשלושת סוגי המזון העיקריים שהיו נפוצים בימי התנ"ך - דגן (וקטניות), תירוש (ויין), יצהר (ושמן); וגם ירקות קפואים, ריבות ומוצרים משומרים. בימינו, אמצעי הקירור והאחסון מספיק משוכללים כדי לאפשר שמירה של מוצרים כאלה במשך שנה לפחות. חקלאים שמתמחים בסוג כזה של גידולים, יכולים לשמור 1/2 מהיבול של השנה השישית, ולמכור אותו בשנה השביעית.

גם הצרכנים יכולים לקנות בשנה השישית פי 2 ממה שהם צריכים, ולשמור את העודף לשנה השביעית; זה לדעתי הפתרון הטוב ביותר לצרכנים בשנת השמיטה. הנה כמה מוצרי מזון שכדאי לקנות בשנה השישית. כמובן, יש לקנות תוצרת הארץ בלבד; גם כדי לסייע לחקלאים להתכונן לשמיטה, וגם משום שמוצרים מתוצרת חוץ אפשר - אם מאד רוצים - לקנות בשנת השמיטה עצמה; מצוות השמיטה חלה רק על ארץ ישראל.

ירקות[עריכה]

מוצרים אלה יש לקנות לפני ראש השנה ה'תשס"ח:

  • פלפל אדום מיובש, מתוק או חריף - אפשר לקנות בדוכני תבלינים או לייבש בבית (באותו אופן כמו את העגבניות); ניתן להשיג פלפל מיובש בכ-28 ש"ח לק"ג.
  • מלון - לחתוך לפרוסות דקות ולייבש בבית כנ"ל;
  • מלפפונים - מלפפונים במלח או בחומץ, ניתן לקנות או להכין בבית; ניתן להשיג בקופסה גדולה בכ-12 ש"ח לק"ג, ובקופסאות קטנות בכ-20 ש"ח לק"ג.
  • אפונה וגזר - בקופסאות שימורים; ניתן להשיג בכ-12 ש"ח לק"ג.
  • כרוב כבוש - בקופסאות שימורים; ניתן להשיג בכ-12 ש"ח לק"ג.
  • בצל מטוגן - בדוכני תבלינים; ניתן להשיג בכ-50 ש"ח לק"ג;
  • פטרוזיליה, כוסברה, שמיר מיובשים - בדוכני תבלינים; ניתן להשיג במחיר דומה;
  • אננס - מיובש או בקופסת שימורים;
  • בננות - לקנות בננות מיובשות או לייבש לבד; ניתן להשיג בננות מיובשות בכ-25 ש"ח לק"ג;
  • סלק - ניתן לקנות סלק נקי וטרי ארוז בואקום בכ-18 ש"ח לק"ג;
  • תפוחי אדמה, בטטות, בצל חי - אפשר לקנות ולשמור בבית במקום קריר ויבש, הם עשויים להחזיק מספר חודשים.

פירות, דגנים וקטניות [עריכה]

מוצרים אלה ניתן לקנות גם לאחר ראש השנה, כי בתחילת השנה, רוב התוצרת בשוק היא עדיין מהשנה שעברה; אבל יש פירות שהעונה שלהם קצרה. פירות אלו מומלץ לקנות בהקדם, כאשר הם עדיין זולים, ולייבש בתנור (כמו את העגבניות)

  • דגן - דגנים וקטניות (חיטה, חומוס, עדשים, פול, שעועית...), וכן ירקות שנשמרים (תפוחי אדמה, בצלים ושומים). נראה לי שצריך בערך 0.5 ק"ג לאדם ליום (לא בדקתי). ע"פ חברת מיה - תבליני החיים (025357991) , המחיר הוא בערך 5-15 ש"ח לק"ג, כך שכל הקניה אמורה לעלות בערך 2000 ש"ח לכל השנה. כמוכן, בחברה זו, החומוס , הפופקורן והתמרים הם תוצרת הארץ (כל השאר כנראה תוצרת חוץ: העדשים מארה"ב, השזיפים המיובשים מתורכיה...).
  • תירוש - מיץ ענבים - בקבוק אחד (ליטר - ליטר וחצי) לשבוע, עולה בערך 10 ש"ח אם קונים מחברה זולה, סה"כ כ- 500 ש"ח לשנה. אפשר גם לקנות מיצי פירות בקרטון - זה עולה בערך 3 ש"ח לליטר, ואם קונים ליטר אחד לשבוע, זה עולה עוד כ- 150 ש"ח לכל השנה. אפשר גם לקנות פירות הדר טריים - הם נשמרים, יחסית, לזמן ארוך (בתנאים טובים); במיוחד לימונים. וכשקונים בעונה, הם לא יקרים. כך גם לגבי רימונים.
  • יצהר - שמנים - שמן זית לסלט ושמן חמניות/תירס/סויה לטיגון - נראה לי שצריך בערך 1 ליטר לחודש (ייתכן שאני מגזים); המחיר הוא בערך 30 ש"ח לליטר; סה"כ כ- 360 ש"ח לשנה. בנוסף לכך אפשר לקנות טחינה משומשום.
  • פירות יבשים - אגוזים, גרעינים, פיסטוקים, שקדים, בוטנים, צימוקים, תאנים, תמרים, משמשים, שזיפים; פירות יבשים הם יקרים יחסית - הזולים יותר עולים כ-20 ש"ח לק"ג. אם רוצים לקנות בערך 1 ק"ג לשבוע, זה יוצא לפחות 1000 ש"ח לשנה. אבל לא הכל צריך לקנות מראש - רוב הפירות היבשים ממילא מיוצרים בחו"ל, אז אפשר לקנות אותם גם בשמיטה. פניתי לחברות שמשווקות פירות יבשים - שופרסל (039481762) ושקדיה (097481486 046535917), ואמרו לי שם, שרק צימוקים שחורים , גרעינים שחורים , גרעיני דלעת וגרעיני אבטיח - מיוצרים בארץ (לגבי בוטנים - אני לא בטוח).
  • ממתקים - ריבות - יש ריבות תוצרת חוץ כך שלא צריך לקנות מראש; אם בכל-זאת רוצים לעזור לחקלאים בארץ ישראל בשנה השישית, אפשר לקנות ריבות תוצרת הארץ - נגיד 300 גר' לשבוע (כ- 15 ש"ח), סה"כ כ-750 ש"ח לשנה. אפשר גם לקנות דבש במקום ריבה - המחיר דומה.
  • ויטמינים ותוספי-תזונה (מולטי-ויטמין כלשהו, חיזוקית, אומגה 3...) - כדי להשלים את החסר מפירות וירקות טריים. המחיר הוא בערך 2.5 ש"ח למנה יומית; סה"כ בערך 750 ש"ח לכל השנה.

בסה"כ, אפשר לקנות אוכל לכל שנת השמיטה בעלות של כ-6000 ש"ח לאדם; זה יוצא בערך 500 ש"ח לאדם לחודש - סכום לא גדול. וזה עוד לפני שהבאנו בחשבון הנחות לקניה סיטונאית.

כדי לאחסן את כל האוכל, אפשר לקנות מחסן מפלסטיק, שעולה כ- 1000 ש"ח (zap).

חשבתי גם לקנות מכונת ניילון, אבל התברר לי שמכונה כזאת עולה בערך 20 אלף ש"ח (ישראפק - טירה), או 6000 דולר (תמ"מקו - חיפה).

תחליפים לפירות וירקות טריים [עריכה]

  • גזר, תפוחי אדמה, בצל, שום - נשמרים לא רע גם בלי קירור.
  • ריבות ומיצי פירות טבעיים בבקבוק זכוכית או בקרטון - יש מיצים שנשמרים זמן רב בלי קירור.
  • קונים מראש כמות גדולה של פירות הדר (תפוזים, אשכוליות, פומלות) ושומרים אותם בקירור. לימונים נשמרים די הרבה זמן גם בלי קירור.
  • כמה עצות עבור תחליפים לפירות וירקות טריים - מפורום תזונה טבעית

מקורות[עריכה]

על-פי מאמר של אראל ויעל שפורסם לראשונה ב אתר הניווט בתנך בתאריך 2004-03-14.

דף זה הוסב אוטומטית מאתר הניווט בתנ"ך. (הקישור המקורי) יתכן שבגלל שגיאה בתוכנת ההסבה נפלו טעויות. אתם מוזמנים לתקן את הטעויות, ולמחוק הודעה זו מהדף.

קיצור דרך: tryg/jmita/jmira