שיחת משתמש:Ymm

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

סטטיסטיקות[עריכה]

בוקר טוב, שאלת אם יש דרך לגשת לספירה של כמות כניסות לכל דף באתר ובדיקה כמה עריכות נעשו על כל דף באתר - עד כמה שזכור לי, יש אפשרות לעשות זאת, אבל אני לא זוכר את הפרטים. אתה מוזמן לשאול במזנון. --אראל סגלשיחה • י"ב באייר ה'תשע"ט 10:56, 17 במאי 2019 (IDT)

בלשונית "גרסאות קודמות", יש קישורים -- סטטיסטיקת עריכות · סטטיסטיקת צפייה--Roxette5 (שיחה) 11:54, 17 במאי 2019 (IDT)
שלום יניר. מאז 2015 מערכת מדיהויקי אוספת סטטיסטיקות צפייה שניתן לגשת אליהן באמצעות Page Views API. אבל הדרך המהירה והיעילה לבדוק סטטיסטיקות צפייה היא ע"י שימוש בכלי PageViews עבור מספר קטן של דפים, או ע"י הכלי MassViews עבור כל קבוצת דפים מכל סוג (קטגוריה, דפים מוכללים, דפים המתחילים ב..., תוצאת חיפוש, חיפוש SQL וכו'). ראה דוגמאות לשימוש כאן. User:MusikAnimal הוא המתכנת שמפתח את הכלים, והוא זמין ועונה לשאלות. ‏– Fuzzy ‏– 11:59, 19 במאי 2019 (IDT)
תודה על התשובות רבותיי. עזרתם מאוד. Ymm (שיחה) 13:13, 19 במאי 2019 (IDT)

ברוך הבא[עריכה]

For English, please click here

שלום Ymm! וברוך בואך לוויקיטקסט – מיזם רב-לשוני ליצירת מאגר טקסטים חופשי על ידי עבודה משותפת של תורמים.

להלן מעט מידע שאנו מקווים שיהיה לך לתועלת:

  • עריכה: אם יש לך מה להוסיף או לתקן בדף שקראת, באפשרותך לעשות זאת, ואף כדאי שתעשה זאת. לחץ על הלשונית "עריכה" בראש העמוד ותקן כמיטב הבנתך. (לפני שמירת השינוי, מומלץ ללחוץ קודם על "תצוגה מקדימה" ולוודא שהעריכה נעשתה כראוי.) לפרטים נוספים: איך לערוך דף וגם היכרות האתר.
  • הזנה אוטומטית של תכנים: ניתן להזין קבצים סרוקים באמצעות תכנת OCR, או להשתמש בבוט להזנה אוטומטית של טקסטים גדולים
  • דפי שיחה: בראש כל דף בוויקיטקסט, מופיעה לשונית "שיחה", שלחיצה עליה מובילה לדף השיחה על הערך. בדף זה ניתן לדון עם משתמשים אחרים בתוכנו של הערך.
  • חתימות: מומלץ מאוד לחתום בסוף כל הערה שכתבת. כדי לעשות זאת הוסף ארבעה סימני ~ (זרקא, tilde) בסוף הטקסט שכתבת. סימנים אלו יהפכו אוטומטית לחתימה הכוללת את שמך, קישור לדף המשתמש שלך, והשעה והתאריך בהם נכתבה ההודעה. החתימות מיועדות לדפי השיחה בלבד. בוויקיטקסט לא נהוג לחתום על המאמרים עצמם.
  • דפי משתמש: לכל משתמש רשום בוויקיטקסט יש "דף משתמש" ודף "שיחת משתמש". דף המשתמש (אליו ניתן להגיע בלחיצה על שמו של המשתמש) משמש בדרך כלל את המשתמש כדי להציג פרטים על עצמו. דף השיחה של המשתמש (כמו דף זה) משמש כדי להשאיר למשתמש הודעות אישיות.
  • הודעה אישית: כדי להעביר מסר או הודעה למשתמש מסוים, יש להיכנס לדף השיחה של אותו משתמש (בלחיצה על שמו, ולאחר מכן מעבר ללשונית השיחה) ולהשאיר בו הודעה. לאחר הוספת הודעה בדף השיחה, המשתמש יקבל חיווי על כך שממתינה לו הודעה.
  • לתשומת לבך: אין להכניס לוויקיטקסט חומר המוגן בזכויות יוצרים או תרגום שלו. מעשה כזה מהווה עבירה פלילית חמורה ופגיעה במדיניות שלנו.

אשמח לעזור אם תתעורר שאלה או בעיה, וכך גם כל שאר הוויקיעורכים.

בהנאה!

(התנצלות: כדי למנוע סרבול מיותר, וכמקובל בשפה העברית, אנו משתמשים בלשון זכר בהתייחסות אל כלל הגולשות והגולשים ובמתן שמות לערכים. אנא קבלו זאת בהבנה!)--Roxette5 (שיחה) 11:54, 17 במאי 2019 (IDT)