שיחה:כף החיים

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש

חוששני שהספר עדיין מוגן בזכויות יוצרים עד סוף השנה האזרחית הנוכחית. זאת משום שהחוק מעניק הגנה כזו עד מלאות שבעים שנה מלאות ממות המחבר ועד בכלל, כלומר עד סוף השנה האזרחית בה מסתיימות שבעים השנים.

אני נאלץ למחוק זמנית את כל דפי כף החיים, מלבד הדף הראשי. אם אחד המפעילים קורא דף שיחה זה לאחר האחד בינואר 2010 והדפים המחוקים טרם שוחזרו הוא מתבקש לשחזר אותם. צר לי, -- נחום - שיחה 06:31, 17 בנובמבר 2009 (IST)

תולדות אדם שיחזר את כף החיים על אורח חיים קסח ואת כף החיים על אורח חיים קפג. יש עוד? -- אוֹרי 18:38, 6 בינואר 2010 (IST)

שם הספר[עריכה]

יש לשנות את שם הדף לכף החיים (סופר) כדי למנוע בלבול עם כף החיים פלאג'י. בברכה, ידידיהצבאן (שיחה) 14:17, 8 בדצמבר 2013 (IST)

שומע. אמנם מהסס להעביר את השם כרגע כי זה יסבך את השילוב של הפירוש עם הדפים של מפרשי שולחן ערוך, שמשולב הכל יחד. כך כאן למשל. אפשר לעשות את זה אבל זה יהיה הרבה עבודה כרגע של העברת דפים. הבעיה העיקרית הוא שמתחלה דפי הכף החיים לא נעשו על פורמט של דפי-משנה (למשל, 'כף החיים/סימן א') ולכן עכשיו כדי להעביר את כככלללל הדפים ששייכים אל הספר כבר צריכים ליכנס אל כל ואחד בנפרד ולהעביר את שמו -- משימה שאין לי רצון כרגע למלאות. נראה.... אולי מישהו אחר רוצה להתנדב לתיקון הענין.--Roxette5 (שיחה) 14:53, 8 בדצמבר 2013 (IST)
אין צורך לשנות את שם הדף. לכל היותר ניתן להוסיף בראש הדף פירושון. הספר של הרב סופר ידוע בכל רחבי עולם התורה כ"כף החיים" סתם, בעוד זה של הרב פלאג'י פחות מפורסם וידוע כ"כף החיים (פלאג'י)". בברכה, נחום - שיחה 00:42, 9 בדצמבר 2013 (IST)