שיחה:חוק השיפוט הצבאי

מתוך ויקיטקסט, מאגר הטקסטים החופשי
קפיצה לניווט קפיצה לחיפוש
עריכה · היסטוריה · מעקב · רענון  

Stock post message.svg רשימת מטלות עבור חוק השיפוט הצבאי (מקור):

דיונים היסטוריים[עריכה]

מדוע חוק כזה גדול מורכב מקטע עריכה בודד. האם הכוונה היא למנוע עריכה??? ואם כך האם ניתן להבין מכך שהאחריות לעידכון החוק נתונה למי שערך את החוק מלכתחילה.

שאלה נוספת איפה לומדים את שיטת העריכה המיוחדת הזו? המהנדס

הדף ערוך בקוד HTML. שיטה זו אינה מתאימה לוויקי. אם יהיה לי זמן וכוח, אולי אמיר את זה לטקסט פשוט ואוסיף פקודות וויקי לעריכה. בינתיים, אם למישהו יש כוח לעבוד על זה, שפשוט יעתיק את תוכן הדף, ידביק אותו לקובץ notepad, ישמור כקובץ עם סיומת html. (לוודא שהסיומת איננה כוללת txt. בסוף, וזאת על ידי בחירת *.* בסוג הקבצים לפני השמירה), לפתוח עם וורד, לערוך אותו בוורד עם פקודות וויקי, ולשוב ולהעלות לכאן את התוצאה. -- נחום 19:16, 9 בפברואר 2008 (IST)

תוספת: סעיף 533 מופיע פעמיים אחת הפעמים מיותרת! המהנדס

אף אחד מהסעיפים אינו מיותר. כנראה חלה טעות במיספור הסעיפים. אם מישהו יכול לבדוק בחוק המקורי מה הטעות ואיך לתקן, שיכתוב פה ואני אכניס את התיקון. -- נחום 19:20, 9 בפברואר 2008 (IST)

החוק איננו מעודכן קיימים תיקונים מספר שהאחרון שבהם משנת 2007. המהנדס

את זה ניתן יהיה להוסיף רק לאחר המרת הקוד מהטמ"ל. -- נחום 19:20, 9 בפברואר 2008 (IST)
מי שהכניס את זה בטח השתמש בתוכנה שהמירה את המקור (קובץ וורד או HTML כפי הנראה) לפורמט ויקי. אם יש לך את המקור אולי נוכל להמיר מחדש - יש את זה על האינטרנט? אוֹרי
זה נראה כמו המקור עצמו, עדיין ב-HTML, ללא כל המרה. זה דורש המרה לקוד וויקי טהור, כמוסבר לעיל. אם יש לך כוח להמיר, אתה מוזמן. -- נחום 19:21, 9 בפברואר 2008 (IST)

רבותי, אנא חיתמו את שמכם בארבעה זרקות, כדי שיופיע תאריך ושעה ליד חתימתכם. בברכה, נחום 19:08, 9 בפברואר 2008 (IST)